Yay Burç Yorumları 2 Ağustos 2021

Yay burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Yay burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Seksle ilgili sekizinci evinizin göksel hükümdarı Luna, bugün taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, taahhütler ve diğer önemli evlerinize giriyor. Venüs ve Mars’a giden zorlu bir meydanda otururken, bir sevgiliyle bir irade savaşına girebilirsiniz, bu yüzden küçük tartışmalardan uzaklaşmaya çalışın. İşler değişiyor, Yay ve bugünün tatlı Venüs ile elektrikli Uranüs arasındaki garip üçgen, bunu kanıtlamak için burada. Neyse ki, Merkür’ün yaralı şifacı Chiron’a olan uyumlu üçgeni, özellikle iletişim hatları söz konusu olduğunda, şifa getiriyor. Hemen sonuçlara varmadan önce onları dinleyin.

Yay Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün rüya gibi bir durumdasınız: Havayı düşünüyorsunuz ve gökyüzünün pencereye nasıl yansıdığını fark ediyorsunuz. Bildiğiniz bir sonraki şey, aşık olduğunuz kişi de sizinle ilgili hayallerini paylaşıyor olacak.

Yay Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Ateş ve buz bugün göklerde kozmik bir savaşta buluşuyor, Yay! Enerji seviyeleriniz ve zihniniz düşük ve mağlup hissedecek. Güneş gücünü solar dokuzuncu evinize getirirken, o, şimdi solar üçüncü iletişim evinizde konumlanmış olan bir muhalefette Satürn ile çarpışır. Elbette, bugün sözleşme imzalamayın, bir ürün piyasaya sürmeyin veya marka mesajları yayınlamayın. Aslında, fırtınaların geçmesine izin vermek ve kitleleriniz, müşterileriniz ve ortaklarınızla nasıl bağlantı kurduğunuzu yeniden değerlendirmek daha iyidir. Bugün konuşmadan önce dinleyin ve kayalık havada gezinebilirsiniz.

Otorite figürleri artık zorlaşıyor, ama yakında nedenini anlayacaksınız.

Yay Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Odağınızı dünyanızdaki samimi ortaklıklara yönlendirin, Yay. Ay, oyuncu İkizler burcunuza doğru ilerlerken, evren bugün sizi onlara daha yakından bakmanız için dürtüyor. Bu arada, bağ kuran Venüs, durgunluğu bozan Uranüs’ü ziyaret etmekten keyif alıyor. Bu eşleştirme, kariyerinize ve çalışma koşullarınıza taze bir soluk getirerek, işin etrafındaki değişen araziyi kucaklamak için ideal bir gün olmasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.