Yay Burç Yorumları 16 Ağustos 2021

Yay burcunun 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Yay burcunu 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Herkese yardım ederek kendinizi tüketiyorsunuz. Bugün tüm bunlara biraz ara vermek zorunda kalacaksınız. Bazen en iyi öğleden sonraları, hiçbir şey yapmadan geçirdiğiniz öğleden sonralarıdır.

Etrafınızda dönen bir sürü erkeksi enerji var – sizi ezmesine izin vermeyin.

Yay Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Evren bu yıl sana bir numara yapıyor Yay. Vücudunuzla, sağlığınızla ve benlik duygunuzla yeni bir ilişki kurmaya zorlandınız. Bugün burcunuzdaki ayın varlığı, bu kendini keşfetme anlatısını ikiye katlıyor. Bugün huzurunuza öncelik vermek çok önemlidir, ancak Luna’nın iletişimci Merkür ve öfkeli Mars ile sert teması, bazı kariyer streslerini çözmek için ip atabilir.

Yay Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün burcunuza kayıyor ve cesurca “hislerinizi” kolunuza takıyorsunuz, Yay. Ve kendinizi ifade etmekte yanlış bir şey olmasa da, Luna’nın Merkür’le karesi – kararlı yedinci uzlaşma evinizin hükümdarı, önemli diğer kişiler ve bire bir bağlantıların – iddialı Mars’tan bahsetmiyorum bile – romantik aşk evinizin hükümdarı, tutku ve zevk—sorumluluğu alma arzunuz ile taviz verme yeteneğiniz arasında sürtüşme yaratır. Her şeye sahip olamayacağın için değil, sadece normalde olduğundan biraz daha güçlü çıkıyorsun. Neyse ki Venüs’ün Terazi’ye geçişi her türlü gereksiz gerilimi yatıştırır ama bu da size kalmış.

Yay Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün kendinizi özellikle bilinçli hissediyor olabilirsiniz. Ay burcunuza girdiğinde, özellikle iş yerinizdeki güvensizlikleriniz konusunda duygusal olarak yükselmiş hissedebilirsiniz. Ay, gününüze devam etmek için size cesaret verebilirken, işte profesyonel standartları karşılayıp karşılamadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla, yönetimle ve hatta müşterilerle konuşurken biraz güvensizlik olabilir. İş yerinde sevilip sevilmediğinizi veya iyi bir iş yapıp yapmadığınızı merak edebilirsiniz. Çeneni yukarıda tut, Yay. Harika olduğunu zaten biliyorsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.