Vefat eden kızımı gördüm

Rüya:

Rüyamda 2 yıl önce 8 yaşında kızım vefat etti bugün rüyama girdi kendisi sagmis yanımda yürürken beraber cisi geliyo bende bir yer gösteriyor git ora yap diyom beklemiyor ama onu gelir diyom ama gelmiyo kaybolmuş kızımı aramaya başlıyoruz oğlumla birlikte birden uzak şehirler yakın olmuş ve kendimi önce İstanbul sonra İzmir’de buluyoruz kızım oralarda yok nasıl bura geldik sitede hayret ediyoruz sonra oturduğumuz ev başka şehirde mis ama biz başka şehirden bakınca evi görüyoruz anneme çağırıyor anne kızım geldimi eve diye annemde yok gelmedi diyo uyaniyom

Yorum:

Üzerinizde Nazar olabilir. Kendinizi belli monotonluktan uzaklaştırmak istiyor olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olabilir. Ancak Hepsinden önce kendinizi Düşünmeniz gerekiyor. Önemli olan sizsiniz. Bir süre bulunduğunuz ortamı değiştirmek belki bir tatile gitmek sizin yararınıza olabilir.

Rüya Yorumları için daha fazla

Helikopterden Arabaya Dönüşen Asker

Rüyada helikopterin eve doğru geldiğini ve içinden bir askerin çıktığını gördüm. Asker ablamı tercih ediyor gibi geldi bana. Detaylar için okuyun.

Rüyamda Erkek Arkadaşım ve Ben

Rüyamda erkek arkadaşım ve ben evdeyiz. Dışarı çıkıyoruz ve yaşlı bir kadınla karşılaşıyoruz. Sonra eve dönüyoruz ve annem geliyor.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn