Terazi Burç Yorumları 9 Ağustos 2021

Terazi burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Enerjinizi yansıtmak, gözden geçirmek ve şarj etmek için içe doğru gidiyorsunuz, Terazi. Bu özellikle ay, Mars ve Venüs’ün kapalı onikinci evinizin, rüyaların, karmanın ve perde arkasında saklı olan her şeyin üzerinde gezindiği durumlarda geçerlidir. Bay ya da Bayan fikrine karşı isteksiz olduğunuzdan değil Doğru, sadece şu an için kendinize nasıl öncelik vereceğinizi öğreniyorsunuz. Yani size kim gelirse doğru gelsin. Meydan okuma? Gezegensel yöneticiniz Venüs, sorumluluk sahibi altıncı eviniz aracılığıyla, anlaşılması zor Neptün’e karşı çıkacak. Kendinizi aşırı zorlamanıza gerek yok – özellikle de hak ettiğinizi alamadıysanız.

Terazi Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Eski güzel günler aklında, belki okul öncesi kadar gerilerde. Hayal gücünüzün dolaşmasına izin verin, ancak sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Yarın, dün kadar harika olabilir.

Terazi Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Yine karanlık bir gün senin üzerinde, Terazi. Uzun yıllar boyunca, çalışma projeleri ve istihdamdan oluşan altıncı güneş evinizde dönen gizemli Neptün ile yaşadınız. Bir yandan, bu, derinden tatmin edici hissettiren ilham verici, yaratıcı veya medya çalışmalarını çekmenize izin vermiş olabilir. Bununla birlikte, profesyonel yönünüz ve etrafınızdaki iş arkadaşlarınız söz konusu olduğunda, her zaman kafa karıştırıcı bir yerde olduğunuzu da hissetmiş olabilirsiniz. Bugün, iş yerinde bir skandal ortaya çıkabilir, hatta belki de iş arkadaşlarınızdan birinin sizin hakkınızda dedikodu yapmak veya kötü konuşmak için dışarı çıktığı bilgisi bile olabilir. Güneş onikinci sır evinizdeki Venüs, Neptün ile çatışırken, ofiste hayal kırıklığı ve utanç hissedeceksiniz. Fırtınayı atlatmak için kendinizi kontrol altında tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Eğlenmek istiyorsanız, tüm dünyaya haber verin! Yeni oyun arkadaşları bulmak zor olmayacak.

Terazi Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bir fantezi dünyasına kapılmış bulmanız muhtemeldir, Terazi. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, eterik Neptün’e karşı çıktığı için bir rüya dünyasına kayar. Bu eşleştirme muhtemelen yorgunluğu ve fantezi arzusunu artıracaktır. Öte yandan, zengin bir ilham kaynağı ve içine girmek için yaratıcı bir dünya sunuyor. Kendinize ait bir dünyaya çekilin ve işleri basit tutun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.