Terazi Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

Terazi burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla küçük bir parti düzenleyin, Terazi. Bekar? Bir arkadaşınızın bir arkadaşı, özellikle küçük bir buluşma ve selamlama için aşağıdaysanız, fantezinizi gıdıklayabilir. Unutmayın: Ay, otoriter onuncu kariyer, prestij ve otorite evinizi yönetir, ancak bugün sosyal olarak bilinçli onbirinci evinizdeki dernekler, topluluk ve sosyal çevrelerde aylık ilk çıkışını yapacak. Yakalayış? Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla Satürn’e karşı çıkacak… ama karamsar bir zihniyete düşmenize gerek yok. Aksine, destek için arkadaş çevrenize güvenmenin zamanı geldi.

Terazi Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün kendinizi netleştirmekte zorluk çekmeyeceksiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı dışa vurmak için harika bir zaman – aldığınız sıcak tepkiyle rahatlayacaksınız.

Terazi Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

2018’den beri, sekizinci güneş evinizdeki Terazi’de elektrikli Uranüs ile uğraşıyorsunuz. Yatırımlar ve zenginlik hakkında hayat dersleri öğrendiğiniz için bu muhtemelen çok yoğun ve dönüştürücü bir deneyim oldu. Bu süre zarfında bir işletme kredisi, kredi limiti, melek yatırım veya risk sermayesi başvurusunda bulunmuş ve bunun gerçekleştiğini görmüş olabilirsiniz. Uranüs, iş varlıklarınız ve başarınız söz konusu olduğunda kalıpların dışında düşünmenizi söylüyor, bu nedenle herhangi bir nedenle bu şeylerin büyüdüğünü görmediyseniz, bugün bunu gerçekleştirmenin yollarını araştırmak için kullanın. Uranüs, 2026’ya kadar burada size enerji verecek, ancak hiçbir gün şu andan daha iyi değildir.

Duygularınızı daha fazla ifade ederek, önemli insanları yakınlaştıracaksınız.

Terazi Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi gökyüzü, yavaşlamanız ve adımlarınızı yeniden değerlendirmeniz için bir çağrıdır, Terazi. Ay, yaratıcı bir şekilde yüklü Leo’ya doğru ilerliyor ve sizi hediyelerinizi büyük bir sahnede paylaşmaya itiyor. Yine de Luna, kendini enerji seviyelerini düşüren ve iyileşmeyi teşvik eden zayıflama evresinde bulur. Ay kendini duvarlarla çevrili Satürn ile zorlu bir karşıtlıkta bulur ve sanatsal vizyonlarınıza ve romantik ilişkilerinize gerçeklik kontrolleri getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.