Terazi Burç Yorumları 6 Ağustos 2021

Terazi burcunun 6 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 6 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Terazi burcunu 6 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 6 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 6 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 6 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Uyum arayan gezegen hükümdarınız Venüs, kozmik muadili Mars’la birlikte – taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evinizin yöneticisi – gizli on ikinci kapanış, rüyalar ve gizli ilişkiler eviniz aracılığıyla seyahat etmeye devam ediyor. Aşkını kilit altında mı tutuyorsun, Terazi? Bekarsanız ve kendinizi iyi hissediyorsanız, tatlı yalnızlığınızı şımartmak ve atalarınız ve rehberlerinizle bağlantı kurmak için bu zamandan yararlanın. Hatta bir tür aşk ritüeline katılmaya bile karar verebilirsiniz. Bugünün ay ile için için yanan Plüton arasındaki karşıtlığın, bir durumda, özellikle de aklınız ve kalp kararlarınız söz konusu olduğunda, denge yaratmanız için sizi cesaretlendirdiğini unutmayın.

Terazi Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Kim bilir yanlış bir şey söylemek için can atıyorsun. 10 sayfalık bir e-posta göndermeden önce olası yanıtı düşünün. Tutkunuzu gizlemeden hem özlü hem de nazik olmanın bir yolu var mı?

Terazi Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Bugün kozmik kasırgaya dikkat et Terazi. Gezegenler yine kendilerine savaş açıyor. Yumruklarla yuvarlanma ve esneklik uygulama yeteneğinle ünlüsün ve bu beceriler bugün senin için harikalar yaratacak! Bugün profesyonel bir dramanın içine çekilebilirsiniz, özellikle de gerçekten yapabileceğinizden daha fazlasını vaat ettiyseniz veya bunun yerine ağınızdaki biri bunu yaptıysa. Güneş enerjisi on birinci evinizdeki güneş, varlıklarla ilgili sekizinci evinizde şiddetli bir Uranüs ile bir karede çarpışacak. Hiçbir şeyi kabul etmemek, yatırım yapmamak veya borç vermemek en iyisidir. Bırak fırtına geçsin yoksa onun içinde hapsolabilirsin.

Para vermek ve harcamak hayatın soğuk bir gerçeğidir – bu yüzden rahatlayın ve cimrilik etmeyin!

Terazi Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızın değişmesi sizin için sürpriz değil, Terazi. Evren, eski duygusal sıkıntılardan kurtulmanıza ve eski ilişki yaralarını iyileştirmenize yardımcı olmak için aktif olarak çalışıyor. Aydınlatıcı güneş, özgünlük isteyen Uranüs ile meydan okurken, bugünün gökyüzü bu devam eden anlatı üzerinde daralıyor. Bu eşleştirme, bağ oluşturma yaklaşımınızda neyin değişmesi gerektiğini vurgular ve size karşılıklı olarak belirlenmiş hedeflere taze bir soluk getirmeniz için alan sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.