Terazi Burç Yorumları 31 Ağustos 2021

Terazi burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Terazi burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 31 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Sözlerini kullan Terazi. Egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge evinizin göksel hükümdarı olan Savvy Mercury, şimdi burcunuzda Venüs ile birlikte seyahat ediyor ve kalbinizin arzularına iletişim ve netlik getiriyor. Bekar? Sadece önemli miktarda çekicilik yaymakla kalmıyor, aynı zamanda bu süreçte potansiyel talipleri de cezbediyorsunuz. Ancak, birleşmiş olanlarınız için, bu enerji size daha özgürce iletişim kurma ve diğer önemli kişilerle sağlıklı uzlaşmalar yapma fırsatı sunuyor. Yakalayış? Luna’nın Neptün’e kare açı yapması kafa karışıklığı ve huzursuzluk yaratır, ancak olaylara pratik bir bakış açısıyla yaklaşırsanız olmaz.

Terazi Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Herkes bazen biraz açgözlü olur ve bugün sadece sizin gününüz, ama bundan büyük bir anlaşma yapmayın. Sadece günün sonunda kendinizi sırılsıklam hissetmediğinizden emin olmaya çalışın.

Terazi Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel olarak karşı konulmaz olmaktan bahsedin! Merkür ve Venüs burcunuzdayken, herhangi bir profesyonel sohbete, toplantıya veya toplantıya hükmetme potansiyeline sahipsiniz. Kalıcı olmasa da fantastik bir izlenim bırakmak için mükemmel bir zaman. Sonunda patronunuzla bu konuşmayı yapmak veya hatta önemli meslektaşlarınızla ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için bu zamanı kullanın. Komisyon bazlı işlerde çalışanlar için, büyük bir satış yapmak için etkili bir zaman! Ne tür bir iş yaparsanız yapın, bu, konuşmalarınızdan kaynaklanabilecek finansal açıdan etkili bir zaman olabilir!

Geleceğinize bir göz atın ve gelecek yıl bu zamanlar nerede olmak istediğinizi hayal edin.

Terazi Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Terazi, bugün kendinizi uzak diyarlara özlem duyabilirsiniz. Oynak İkizler ayı sizi geri adım atmaya ve dünyanızı makro bir bakış açısıyla incelemeye itiyor – mevcut gidişattan memnun musunuz yoksa hızınızı değiştirmenize yardımcı olacak yeni, küçük adımlar var mı? Luna’nın baş döndürücü Neptün ve öfkeli Mars’la karesi, olayları gerçekte oldukları gibi görmeyi zorlaştırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.