Terazi Burç Yorumları 27 Ağustos 2021

Terazi burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 27 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Terazi burcunu 27 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 27 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinize biraz zaman ayırın, Terazi. Ve zaten romantik bir bağlantıya yatırım yaptıysanız, tatlı arkadaşınıza geceyi boş geçirdiğinizi söyleyin. Her biri için kendine ait, ancak hem güneş hem de Mars, kapanış, rüyalar ve sahne arkasındaki her şeyle ilgili gizli on ikinci evinize enerji verip yeniden canlandırırken, muhtemelen biraz uyumaya ihtiyacınız var. Biraz dinlenmeye çalışın ve buna ulaştığınızda durum tespitinizle ilgilenin. Bu arada, bugünün ayı aynı zamanda seks, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinizi de aydınlatacak – bu nedenle, bu süreçte vermeniz gereken bazı önemli kararlar olabilir.

Terazi Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

İyi bir dinleyici olun ve insanların sahip oldukları kinlerden kurtulmalarına yardımcı olun – bu sizin kinleriniz için de geçerli! Rahat doğanız ve diğer şeylerle, bu hiç terletmeyecek.

Terazi Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Terazi, güne dikkatiniz iş ilişkilerinize, sözleşmelerinize ve anlaşmalarınıza çevrilmiş olarak başlayacaksınız. Ay Koç’un son derecesindeyken, profesyonel bir ilişkiyi bitirebilecek veya başlatabilecek bir son dakika kararı vermek için ilham alabilirsiniz. Ne yapmaya karar verirseniz verin, ay günün ilerleyen saatlerinde Boğa burcuna girdikten sonra bu karar uzun vadeli bir taahhüt haline gelecek. Akıllıca seçim! Bu karar, kariyer gelişiminizi ve günlük işlerinizi kökten etkileyebilir. Profesyonel olarak harika bir şeye yol açabilir!

Sezginiz şimdi güçlü – ama sizi şu anda yaşamaktan alıkoyabilir.

Terazi Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bir Terazi olarak, oldukları gibi olmalarına izin vermek yerine, dağınık duyguları rasyonelleştirme eğilimindesiniz. Cuma günü gökyüzü, duygularınıza geri dönmenizi ve ay barışı geri getiren Boğa burcunda yüzerken, salıvermek için terapötik bir yaklaşımla onları onurlandırmanızı teşvik ediyor. Luna’nın güneşle olan tatlı bağlantısı, eski sorunların kolayca sindirilmesini sağlar, ancak ağır Satürn ile karesi, cinsel yaşamınızda var olan devam eden tıkanıklıkları vurgulayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.