Terazi Burç Yorumları 2 Ağustos 2021

İçerikler

Terazi burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın maceralı dokuzuncu genişleme evinize kaymasına ek olarak, aynı anda cilveli gezegen hükümdarınız Venüs ile, gizli on ikinci kapanış eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla çatışacak. Aşkını planlamak perde arkasına mı geçiyor, Terazi? Bilinmeyene girme düşüncesini vurguluyor olabilirsiniz, ancak bunun tek nedeni bu süreçte bir şeylerin serbest bırakılması gerektiğidir. Unutmayın, Venüs aynı anda asi Uranüs’ü ateşli sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla üçgen yapacak. Bu da sizi zehirli karışıklıklardan ve ruhsal borçtan kurtarır. Hepsi sürecin bir parçası.

Terazi Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Parlamak için mükemmel bir gün. Son zamanlarda çok cömert davrandın – kendine odaklanmayı hak ediyorsun. Ve tahmin et ne oldu? Biraz alıngan hissediyorsunuz ve ruh hali gerçekten size dönüşüyor. Yoğun bir iltifat için hazırlanın.

Terazi Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Kendini hazırla, Terazi. Bütün bu hafta göklerden öfkeli fırtınalar getirecek olsa da, alçakgönüllü olmak, ilerlemek ve potu karıştırmamak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Hatta bugünün astrolojisi “yılın en kötü günü” olarak bile görülebilir. Güneş, arzuların solar on birinci evine yakıt getirirken, ama beşinci ifade evinizdeki nefret dolu bir Satürn tarafından şiddetle saldırıya uğradığında, bu muhalefetin döndüğünüz her yerde mücadeleler getirdiğini fark edeceksiniz. Melankoli, kayıp, keder ve düşük enerji seviyeleri bu güne nüfuz edecek, bu nedenle profesyonel hedeflerinizi şimdiden zorlamaya çalışmamak en iyisidir. Gücünüzü koruyun ve çok zor olmayan şeyler üzerinde çalışın.

Dinlemek sizi iyi bir arkadaş yapar. Ama unutma – onların da kulakları var. Açılın.

Terazi Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Evren sizi bugün ilişki değişikliklerini benimsemeye çağırıyor, Terazi. Yönetici gezegeniniz, bağ oluşturan Venüs, canlandırıcı Uranüs ile destekleyici bir bağlantı oluşturur. Bu elektriksel eşleştirme, kendini ifade etme, kimlik ve ortaklıktaki bireysellik deneyiminiz etrafında neyin değişmesi gerektiğine dair güçlü bilgiler getiriyor. Farklı olma arzunuzu benimseyin, özgürlüğü arayın ve ilişkide takılmalar söz konusu olduğunda kendiliğindenliği memnuniyetle karşılayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.