Terazi Burç Yorumları 16 Ağustos 2021

Terazi burcunun 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu günlerde kariyeriniz ve aşk hayatınızın bu kadar örtüşmesi garip. Bu kadar ilgili olduklarından değil. Ancak ikisi de diğer insanlarla ilişkiler kurmakla ilgilidir.

İlişkiler uzlaşmaya ihtiyaç duyar. Çok mu veriyorsun yoksa çok mu alıyorsun?

Terazi Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi günü gökyüzü seni harekete geçirdi, Terazi. Ay, Yay burcunda gezinerek sizi konfor alanınızdan çıkmaya ve hareket bulmaya itiyor. Zihniniz yeni bir bakış açısına aç, bu yüzden kendinizi iyi bir kitabın içinde kaybolmaya bırakın ya da eğitim çalışmalarına başlayın. Luna’nın alıngan Mars ve baş döndürücü Merkür ile karesi, en iyi dürüst konuşmalar veya günlük kaydı yoluyla çözülen zihinsel gerilimler yaratabilir.

Terazi Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Yakın çekime hazır mısın, Terazi? Tanrıça yöneticiniz Venüs, bugün burcunuzda ışıltılı ilk çıkışını yapıyor, auranızdan bire bir bağlantılarınıza kadar her şeyi uyumlu ve karamelize ediyor. Başka bir deyişle, sadece kendinizi hissetmiyorsunuz, aynı zamanda çevrenizdeki insanlar üzerinde de bir izlenim bırakıyorsunuz. Bekar? Ay, bugün iletişimle ilgili meraklı üçüncü evinize kayacak ve yakın çevrelerinizi ve genel alışverişlerinizi çevreleyen temalara duygusal vurgu getirecek. Bu, muhtemelen flört etmeye başladığınız anlamına gelir. Bununla birlikte, yakalama, on ikinci sırlar eviniz aracılığıyla Luna’nın karesinden Merkür ve Mars’a kadar uzanıyor. Fasulyeleri henüz dökmeyin; cebinizde bir kart tutun.

Terazi Burcu 16 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

İş-yaşam dengesi çok önemli, Terazi! Akılda para var ama serbest bırakma arzusu da öyle. Ay bugün gergin bir şekilde Jüpiter’e açı yaptığında, mali açıdan sorumlu olanı yapmak ile kaygısız, eğlenceli olanı yapmak arasında sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Bir yandan, bir görevde veya projede acele etmek isteyebilirsiniz. Öte yandan, saçmalayarak ertelemek isteyebilirsiniz. Orta yolu bulmak için, tükenmişliği ve ertelemeyi önlemek için ara vererek gün boyunca başarmak için küçük hedefler belirleyin. Artık uygun bir iş-yaşam dengesine sahip olabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.