Terazi Burç Yorumları 12 Ağustos 2021

Terazi burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, bugün duygularını koluna takıyorsun ve ister inanın ister inanmayın, sizi sevgilinize yaklaştırıyor. Bununla birlikte, Ay’ın burcunuz aracılığıyla geçişinin ortasında, kararlı yedinci ev anlaşmalarınız, sözleşmeleriniz, önemli diğer kişiler ve bire bir bağlantılarınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a doğrudan bir muhalefet yapacak. Duygusal olarak şeffaf olma fikrine karşı isteksiz misiniz? Belki de savunmasız olmaktan korkuyorsun. Her iki durumda da, Luna’nın tutkulu aşk, zevk ve kendini ifade etme eviniz aracılığıyla Satürn’le üçgen açı yapması sizi yürekten konuşmaya teşvik ediyor – bunu yaparken kendinizi rahat hissetseniz de hissetmeseniz de.

Terazi Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün havada bir elektrik yükü var. Romantik olanaklar, aklın yollarıyla kanalize ediliyor. Keskin gözlemler veya küstah, spontane yorumların dikkatinizi çekmesi eşit derecede olasıdır.

Oturun ve rahatlayın; hareket halindeyken çok fazla şey yapmak sizi huzursuz edecektir.

Terazi Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinle ilgilen, Terazi. Enerjinizi dünyaya göndermek yerine, biraz besleyici dikkati duygularınıza, sağlığınıza ve bedeninize odaklamaya çalışın. Luna’nın burcunuzdaki varlığı, içe doğru hareket etmeniz ve kendi ihtiyaçlarınızı önceliklendirmeniz için bu çağrıyı işaret ederken, topraklanmış Satürn ile destekleyici bağlantısı, kendinizi sürekli olarak yaratıcı projelere uygulamanıza yardımcı olur. Bugün görünürlüğünüz yüksek olduğu için ilgi odağı olmaktan çekinmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.