Terazi Burç Yorumları 1 Eylül 2021

Terazi burcunun 1 Eylül 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 1 Eylül 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Terazi burcunu 1 Eylül 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 1 Eylül 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 1 Eylül 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk bölümünden bir adım geri çekiliyorsun, en azından gereken özeni gösterene kadar, Terazi. Örneğin, bugün onuncu otorite, kariyer ve itibar evinizden geçen ay geçişinin ortasında, Luna eş zamanlı olarak önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile yüzleşecek. Yine, bu bağlantıya gönülsüz olduğunuzdan veya bir sevgiliden kasten kaçınmaktan değil. Aksine, sadece profesyonel konularla meşgulsünüz ve bazılarınız için aranızın bir ebeveyn figürü ile ilgisi olabilir. Müstakil olarak karşılaşabileceğiniz için bir yağmur çeki istemeye cevap vermeden önce düşünün.

Terazi Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Gerçekten bir arkadaşınıza yardım etmek istiyorsunuz, ancak bunun size neye mal olabileceğinden korkuyorsunuz. Derin bir nefes alın ve tüm artıları ve eksileri gözden geçirin – çözümü bulmanız çok uzun sürmemelidir.

Terazi Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

İş, önümüzdeki birkaç gün içinde biraz sis gibi gelebilir. Bugün Mars, Neptün ile karşıtlığına başlıyor ve muhtemelen başınızı sorumluluklarla suyun üstünde tutmakla ilgili sorunları gösteriyor. Son zamanlarda profesyonel performansınız ve uygulamanız konusunda aşırı eleştirel olduğunuzu görebilirsiniz. İş akılda olabilir, ancak mutlaka en olumlu şekilde olmayabilir. İş gününüze giderken Neptün şefkatine yaslanın. Kendinize hataların düzeltilebileceğini, son teslim tarihlerinin karşılanacağını ve masrafları size ait olmak zorunda olmadığını hatırlatın.

Bugün dünyanıza taze fikirler gelecek, ruh halinizi ve zihninizi aydınlatacak.

Terazi Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün sahip olduğun her şeyi emellerine ver, Terazi. Ay’ın derin duygulara sahip Yengeç burcundaki varlığı, kariyer konularında en yüksek görünürlükte olduğunuz ayın zamanına işaret eder. Enerjinizi ilerlemeye adayın, ancak Luna’nın haberci Merkür ile karesinin, kişisel ihtiyaçlarınıza uyum sağlamazsanız kendinizi yakmanın kolay olduğunu öne sürdüğünü bilin. Daha sonra, ayın güneşle bağlantısı, daha derin bir anlayış ve sükunet duygusu aşılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.