Sevdiğim çocuk, istemeye gelmişti

Rüya:

Hocam zamanında sevdiğim bir çocuk vardı . İstemeye geldiler olmadı çok şükür. Rüyamda onları gördüm annesi ile bizim eve gelmişler. Ama kesinlikle çocuğu görmedim . Onlar gittikten sonra 3 tane yılan gördüm . Yılanlar başta küçüklerdi. Sonradan büyüyorlar di. Bu yılanlar beyaz renkte , kıvrımlı ve kobralardi. Başını bir kaldirdiginda ağzını sürekli açıyordu .ama ben sürekli kendimi geri çekiyordum . Bu yılanları ilk defa evde ben görüyordum. Annem onlar mı getirdi ne tarzında söylüyorlardı.Ayrıca onlar gelmeden önce de benim dişlerimin altta iki dişimin düştüğünü gördüm.agzimi biraz açarken de arkadan da dökülenleri gördüm.

Yorum:

Yılan görmek çoğunlukla bilinenin aksine iyidir. Rüyada yılanlardan korktuysanız, korktuğunuzdan emin olmuşsunuz demektir. Üç yılan, üç kısmet peş peşe gelsede anneniz acaba diyerek istemeyebilir. Büyüklerin sözlerini elbette dinlemek iyidir. Bizi bizden iyi tanırlar. Bununla beraber eğer bu evlilikse nasıl bir eş ve evlilik istiyorsan bunu en iyi siz bilebilirsin. Anneniz değil!

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyada Eşimin Ateş Yediği Anılar

Eşimin eski nişanlısının gördüğü bir rüya hakkında ilginç bir blog yazısı. Eşim ve ben halının üzerinde oturmuş, kor ateş yerken görülmüş ama ben çınlamışım.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn