Rüyamda mübarek zat gördüm

Rüya:

Rüyamda peygamber efendimizi gördüm.Ama gördüğüm haliyle tasvir edilen efendimiz aynı kişi değildi.Ama bu peygamberimizdi.Eski zaman omuz arabaları olur ya hani soylu kişileri omuzda taşır altta dört köle olur minderli bi kafes gibi bişeye binmişti.Uzaktan geliyordu.Rüyamın içinde diyorum ki ama peygamberimiz böyle bişeye binmez ki.Ben öyle düşünürken birden iniyor ordan ve adamın birine iki elini birleştirerek bi konuda yalvarıyor.Allah Allah peygamber efendimiz böyle yalvarmaz ki neden ona yalvarıyor diyorum yanımdakilere.Onlar da o efendimiz ama diyorlar.Sakalı göğsüne kadar uzun ve kızılımsı.Üzerinde umreye giderken giyilen beyaz kıyafetler olur ya hani ondan vardı bileklerine kadardı.onun üzerine de yelek gitmişti kafasında da sarık vardı.Çok ilginç bir rüyaydı.Yorumlarsanız çok mutlu olurum

Yorum:

Sevgili Nimet, Ne güzel Peygamberimizin hayatını okumuşsun. Evet Peygamberimiz tek bir kişiye o da Allah (c.c) yalvarır. Oda en çok ümmetinini kurtuluşa ermesi için. Rüyana gelince, Peygamberimiz gibi yaşadığını düşündüğün, gözünde ve gönlünde büyüttüğün bir kişinin gerçekte öyle olmadığını görerek şaşırabilirsin. Bir yere bağlı isen, gittiğin yolda bir uyarı niteliği de taşıyor olabilir. Sen gönlünde Peygamber efendimizi görmüşsün, ama gözünle gördüğün o değilmiş.

Continue Reading

Rüya Yorumları için daha fazla

Babam ve Eski Hoşlandığım Çocuk

Babam öğretmen. Onunla beraber bir okulun bodrum katı gibi bir yere iniyorduk. Etraf karanlıktı, azıcık ışık vardı. Yürüyorduk, sonra bir odaya girdik. Orada eskiden hoşlandığım çocuğu gördüm.

Rüyamda Fırtına ve Aşk

Rüyamda annemle birlikte fırtınadan kaçarken büyük bir hortum belirdi. Sonra geniş bir otoparkta bozuk para toplarken Yahudi bir kızla tanıştım.

Rüyamda Mezarlık Tepesi: Annem ve Ben

Rüyamda annemle mezarlık tepesinden çıkış kapısına doğru ilerliyorduk. Annemin ayağında sağlık sorunu vardı ve ben onu sırtımda taşıdım. Kendi kendime Allah’tan zenginlik istedim.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn