Platonik aşkım eşinden ayrılıyordu

platonik-askim-esinden-ayriliyordu-img

Rüya:

platonik olduğum biri var gerçek hayattta da ve evli karısıyla rüyamda ayrılma şeyindelerdi biz onla mesajlaşıyorduk işte ona duygularımı açtım konuştuk falan ama iyi sonuç almadım akşam falan oşsu baika yerlere geldik bi anda bir tane adam geldi önüme şeffaf voncuklar attı bende korktum bana aöylediğim yalanları uymadığımı söyledi ve uymamam gerektiğini sonra işte ben hala swvsiğim çocuğu takip ediyorum karısıyla vakit geçirdikçe üzülüyorum sonra uyanıyorum

Yorum:

Kardeşim, sana başka yerlerden kısmetler çıktığı( başka bir adam sana gelip şeffaf boncuklar atmış) sana dürüst davranıp ,sevgisini belli etmeye çalışan sana uyacak birini, Rabbim karşına çıkardığı halde sen hala platonik olarak sevdiğin evli olan adam için üzülüp onu bekliyorsun. Sevdiğin adam rüyanda da olumsuz cevap vermiş.Sende içsel olarak biliyorsun onunla olamayacağını. Zira bir atasözü der ki; yuva yıkanın yuvası olmaz! İmkansız mutluluklar için imkanlı mutlulukları kaçırmaman dileğiyle.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!