Oğlak Burç Yorumları 5 Ağustos 2021

Oğlak burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak, projeksiyonlarına dikkat et. Enerji bulaşıcıdır ve siz farkına varmasanız da bastırılmış duygularınızı sevgilinize yansıtmak kolaydır. Ay, bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizi ateşlemeye devam edeceğinden, bu özellikle bugün dikkate alınması önemlidir. Luna, eviniz, aileniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü evinizdeki retrograd yolculuğunun ortasında yaralı şifacı Chiron ile çatışacak. Bu ilişkide duygusal ihtiyaçlarınız karşılanıyor mu? Belki de yetiştirilme tarzınız ve/veya sağlam bir temele ilişkin fikriniz, partnerinizinkinden farklıdır. İletişim anahtardır; devam eden bir çalışmadır.

Oğlak Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Çeteyi toplamaya çalışın ve iyi vakit geçirmek için dışarı çıkın. Sayılarda güç vardır ve kendinizi tatlı bir şeye itilmiş bulabilirsiniz. İnsanlarınızla daha fazla zaman geçirin.

Oğlak Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Tatlı ve görkemli ayımız gece gökyüzünde muhteşem bir şekilde dönüyor, Oğlak. Bugün, çalışma projeleri, sorumlulukları ve istihdamdan oluşan altıncı güneş evinizi ziyaret ederken, iş-yaşam dengenizi değerlendirmek için mükemmel bir şansınız olacak. İhtiyaçlarınız ve planlarınız hakkında başkalarıyla iletişim kurun, ardından gerektiğinde yetki verin. Luna ile bu özel uyum, net bir şekilde düşünmenize ve önceliklerinizi düzene koymanıza olanak tanır. Buradan, başarı için kurulmuş, iyi yağlanmış bir makine olduğunuzdan emin olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla bağlantılar bugün oldukça sorunsuz gitmeli, bu nedenle ofise nüfuz eden daha birleşik uyumun tadını çıkarın.

Önemli kişilerin gözünde prestij kazanıyorsunuz. Tanıma yakında geliyor.

Oğlak Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu olarak, bir hedef peşinde koşma konusunda tek yönlü fikir sahibi olmak sizin için kolaydır. Perşembe gününün kozmik manzarası, ay yumuşak, duygulu Yengeç’te süzülürken, geri adım atmanızı ve kendinizi başkalarıyla ilişki içinde incelemenizi hatırlatır. Luna’nın buradaki varlığı, en yakın ilişkilerine yumuşaklık ve duygusal şeffaflık ile yönelmeni teşvik ederken, değişim getiren Uranüs ile olan bağı, seks hayatında durgunluğu kıran bir enerji sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.