Oğlak Burç Yorumları 27 Ağustos 2021

Oğlak burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 27 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 27 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 27 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 27 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Hem güneş hem de Mars, macera, bilinmeyen bölge ve dünyevi arayışlardan oluşan geniş dokuzuncu evinizi harekete geçirmeye devam ediyor ve siz arzu konusunda huzursuzsunuz, Oğlak. Bekar ya da zaten bağlı, bir adım atıp ufkunuzu keşfetme çağrısını hissediyorsunuz – bu, bae ile bir sonraki kaçamağınızı planlamak anlamına gelse bile. Başka bir notta, bugün Boğa burcundaki ay, romantik beşinci evinizi sevgi, aşk, tutku ve zevkle aydınlatacak ve bu da şehvetli içgüdülerinize ve kalbinizin arzularına ışık tutacak. Yakalayış? Luna, gezegen cetveliniz Satürn ile yüzleşecek, bu yüzden tatbikatı biliyorsunuz: Sert gerçeklik kontrolünden kaçının.

Oğlak Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Akıllı ve sağlam bir karar vermek istiyorsanız araştırmanızı yapmanız gerekir. Gerekirse özel dedektif gibi davran, ama etrafa göz at, insanlarla konuş ve tüm gerçekleri öğren.

Oğlak Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Günün başlangıcında ay, sizin için biraz itici bir enerji olan Koç burcunun son derecelerinde olacak, Oğlak. Özellikle üretkenliğinizi belirli bir görev, hedef veya projeyle belirlemeye çalışıyorsanız, bu huzursuz duyguya alışık olmayabilirsiniz. Neyse ki, ay gün içinde biraz daha geç Boğa burcuna girecek. Bu gerçekleştiğinde, işte yapılması gerekenleri tam olarak belirlemenize yardımcı olabilecek bir hedefe bağlanma konusundaki kararlı yeteneğini büyük ölçüde takdir edeceksiniz.

Harika şeyler başardınız, ancak topraklanmış ve alçakgönüllü kalmak akıllıcadır.

Oğlak Burcu 27 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Oğlak, bugün neşe duygunuza geri dönmeye hazırsınız. Ay’ın şehvetli Boğa burcundaki varlığı, kendi yeteneklerinizle zevk, oyun ve sahne zamanı iştahınızı artırır. Luna’nın güneşle kolayca hizalanması, onu gelecekteki bir kaçamak planlamak veya kendini ifade etme çabalarında kaybolmak için ideal bir gün yapar, ancak daha sonra ağır Satürn ile karesi, ifade edilmemiş duygulara yer açmanızı gerektirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.