Oğlak Burç Yorumları 26 Ağustos 2021

Oğlak burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna’nın en derindeki hisler ve duygusal temellerle ilgili rahat dördüncü evinizden geçişinin ortasında, aynı anda istikrar arayan ikinci konfor, mülk ve özsaygı eviniz aracılığıyla Jüpiter retrosu yapacaktır. Gerçekten değer verdiğiniz şeylerden daha fazlasını mevcut bağlantınıza nasıl entegre edebilirsiniz, Oğlak? Ay ile burcunuzda için için yanan Plüton arasındaki tek veya zaten bağlı bir kare, kendi ustalığınıza olan arzunuz ile deneyimlemenin ortasında olduğunuz yadsınamaz dönüşüm arasında sürtüşme yaratabilir. Bunu söyledikten sonra, kendi yolunda durma. İhtiyacınız olan destek için sevgilinize yaslanın.

Oğlak Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu sabah bir patron veya eğitmenle olumlu bir etkileşim içinde olacaksınız. Küçük düzeltmelere açık olun ve yeni edindiğiniz bilgileri başkalarına aktarın. Geri bildirimden zevk alacaksınız, ancak kafanıza girmesine izin vermeyin.

Oğlak Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Benlik duygunuz bir süredir değişiyor, bu nedenle bugün gitmek istediğiniz yön hakkında daha iyi bir fikriniz olabilir. Merkür, zihinsel viteslerinizi nasıl görünmek istediğinize kaydıran Plüton ile uyum sağlıyor. İşyerinde profesyonel, ciddi ve sorumlu biri olarak kabul edilebilirsiniz. Daha rahat görünmek isteyebilir, ancak ciddiye alınmak istediğiniz için bunun parlamasına izin vermek için mücadele edebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkın ve işte işle ilgili olmayan konuşmalara katılın.

Övgüyü ve ödülü hak ediyorsun; diğerlerinde ekşi üzüm var. Saçma yorumları dikkate almayın.

Oğlak Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Evren, son yıllarda bağımsızlığınla ilgili büyük değişiklikleri benimsemeni sağladı, Oğlak. Duygusal ay ve zihinsel Merkür’ün her ikisi de rejenerasyon arayan Plüton ile bağlantı kurduğundan Perşembe günü gökyüzü bu hikayeye yeni bir ışık tuttu. Bu enerji, yüzeyin altına bakmayı, işi duygusal olarak yapmayı ve gölgelerle yüzleşmeyi teşvik eder. Perspektifleri nerede değiştirebileceğinizi ve yeni felsefelerin inşa edilmesine izin verebileceğinizi görmeyi hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.