Odamın kapısında büyük bir ayna görüyordum

odamin-kapisinda-buyuk-bir-ayna-goruyordum-img

Rüya:

Rüyamda odanın kapısını açıyorum önüme büyük yuvarlak bir ayna cikiyo aynanın arkasında eşimle 2 bayan var eşim yerde uzanmış yatıyor o bayanın biriyle yatmislar öyle soyluyo eşim bende sirlenip aynaya yumruk atıyorum ama ayna kirilmiyor sonra onları bırakıp cikiyorum odadan

Yorum:

Evli olan bir çok eş, çoğunlukla da hanımlar eşini kaybetme korkusunu sıklıkla rüya da görebiliyorlar. Bununla beraber eşiniz güveninizi zedeleyecek bir şey bugüne kadar yapmadıysa kaybetme korkunuza, yaptıysa güveninizin zedelenmesinden dolayı kırgınlığınıza, aynayı kırmanız kendi içinizle yüzleşmeye henüz hazır olmadığınıza işaret.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-fenerinin-tepesinde-sons-3

Deniz Fenerinin Tepesinde: Sonsuz Okyanus Ve Renkli Balıklar

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir okyanus var. Denizin üzerinde dans eden ışık hüzmesi, karanlıkta parlayan bir yolu aydınlatıyor. Renkli balıkların suyun üzerinde yüzen mozaik resmi, her biri farklı bir hikayeyi temsil ediyor gibi.

labirentteki-yasam-icsel-yolcu

Labirentteki Yaşam: İçsel Yolculukların Ve Hayatın Karışıklığının Yansıması

Bir labirentin içindeyim, her dönemeçte farklı bir tarih dönemine ait eserlerle karşılaşıyorum. Eski Mısır hiyeroglifleri, Yunan heykelleri, Osmanlı minyatürleri… Her adımda zaman içinde bir yolculuk yapıyorum. Sonunda labirentin merkezine ulaştığımda, tüm zamanların bilgilerini içeren bir kitap buluyorum ve her sayfası, dünyanın farklı bir sırrını açığa çıkarıyor.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!