Kova Burç Yorumları 26 Ağustos 2021

Kova burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Kova burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Romantik bir durumdan mantık çıkarmaya çalışmayın Kova. Onunla inançla yüzleşin ve getirdiği deneyimden öğrenin. Ay, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan meraklı üçüncü evinizi harekete geçirmeye devam ediyor, ancak aynı zamanda burcunuzda geri giden Jüpiter ile uyumlu bir altmışlık açı oluşturacak. Bekar veya çoktan aşık olmuş, düşünce sürecinizin daha bilinçli olması ve açık fikirli olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak kadar basit bir şey, durgun hisseden enerjileri kolayca değiştirebilir. Her şey öz farkındalıkla başlar, ancak yaklaşımınızda özgün olmak da önemlidir.

Kova Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Gerçekler arasındaki geçişi halledebilecek biri varsa, o da sensin. Bir süredir uzaydaymışsınız gibi görünebilir çünkü şu anda hayat oldukça ağırdır – ama bunun sizi endişelendirmesine izin vermeyin.

Kova Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İş gününüz ilerledikçe, ne kadar üstlendiğinizi düşünmenin zamanı geldi. Merkür, Plüton ile uyum içindeyken, zihinsel enerjiniz iş ahlakınızı nasıl geliştireceğinize yönelir. Ne kadar koyduğunuzu ve ne kadar geri alacağınızı yeniden düşünmenin zamanı geldi. İş ahlakınız muhtemelen kusursuz. Ancak bunun için tanınmanız veya uygun şekilde tazmin etmeniz gerekir. İş ahlakınızın bundan sonra tanınmasını sağlamak için nasıl bir yol izleyeceğinizi düşünün. Sırtını sıvazlamayı hak ediyorsun!

Sabit fikirler dar görüşlüdür. Aklını Yeni fikirlere açık tut. Fırsatlara hazır olun.

Kova Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Son yıllarda, kozmos sizi uzun süredir devam eden duygusal tıkanıklıklarla başa çıkmaya zorluyor, Kova. Kendinizi o yolculuğun kuyruğuna yaklaşırken bulurken. Yine de Perşembe günkü gökyüzü, haberci Merkür ve derin duygulu ay teması yenilenme arayan Plüton olarak hala yapılacak işler olduğunu gösteriyor. Bu eşleştirme, halının altına süpürülen kalıcı psişik kalıntıları temizlemenize yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.