Kova Burç Yorumları 24 Ağustos 2021

Kova burcunun 24 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 24 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Kova burcunu 24 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 24 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 24 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 24 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Carpe diem, Kova. Leydi Venüs macera, dünyevi arayışlar ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizde gezinmeye devam ederek sizi içinizdeki heyecan arayan ve gezgini ortaya çıkaran durumlara dalmaya teşvik ediyor. Sizden uzakta olan biriyle bağlantı kurmak mı? İster internet üzerinden ister seyahat ederken tanıştığınız biriyle olsun, kesin olan bir şey var: Aşk havada. Bununla birlikte, başka bir notta, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel yöneticisi Merkür, puslu Neptün ile karşıtlık kurarak belirsizlik duygularını tetikleyecek veya size bir illüzyon sunacaktır. Gül renkli gözlüklerinizi çıkarın.

Kova Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Şimdi zıplarsanız, onu şekillendirmeyi deneyebilirsiniz; yoksa zamanı geldiğinde ne olursa olsun onunla uğraşmak zorunda kalırsın. Büyük bir değişimin zamanı geldi.

Kova Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Kova, profesyonel yatırımlarınızın ne kadar kazançlı olduğunu iki kez kontrol etme zamanı. Merkür bugün Neptün ile karşı karşıya geldiğinde, finansal göz bağlarınız koparılacak! Mali durumunuzdan emin değilseniz, bugünün astrolojik enerjisi netlik getirecektir. Biraz bunalmış hissedebilirsiniz – özellikle de mali durumunuz olmasını istediğiniz yerde değilse. Meslektaşlarınızla profesyonel yatırımlarınız hakkında dürüstçe konuşmanın zamanı geldi. Mali durumunuza fayda sağlamak için sözleşmelerinizde, anlaşmalarınızda ve ilişkilerinizde neleri düzenleyebileceğinizi görün.

En saf duygunuzu hissetmek her zaman kolay değildir, ancak her zaman sağlıklı ve akıllıdır.

Kova Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Aklınızın sessiz sınırları bugün sizi içeriye çağırıyor Kova. Düşündürücü Merkür, gerçekliği çözen Neptün ile bir karşıtlığa kilitlenir ve ilişki meseleleri üzerinde düşünmek için güçlü bir ihtiyaç yaratır. Bu yön, idealist düşünme ve doğru görmeyi zorlaştırabilen zihinsel beyin sisi ile ünlüdür. Gerçekte katı kalmak yerine, enerjiyi şifaya, samimi sohbetlere ayırmayı hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.