Kova Burç Yorumları 21 Ağustos 2021

Kova burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Kova burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Bazı insanlar her şeyin bir nedeni olduğuna inanır ama eğer o insanlardan biri değilseniz, bugünün astrolojisi sizi pekâlâ bir inanan yapabilir, Kova. Ay’ın burcunuzda Jüpiter ile kavuşumuna ek olarak – duygularınızı büyüterek ve size ilham verici bir iyimserlik bahşeder – Venüs Kuzey Düğüm ile buluşacak. Bu tesadüfi olayın, bir tür kader olayı ortaya çıkarma olasılığı daha yüksektir, ancak dikkat etmeniz gerekir. Venüs’ün macerayla ilgili egzotik dokuzuncu evinizde gezindiğini ve Kuzey Ay Düğümü’nün aşkla ilgili beşinci evinizde olduğunu unutmayın. İster seyahat ederken, ister uzaktaki biriyle olsun, bu karşılaşma kaderdir.

Kova Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu kasırga romantizmi hakkında oldukça iyi hissediyor olsanız da, burada uzun vadeli romantik bir canlılık olup olmadığı belli değil. Her neyse, bunun için endişelenme. Şimdilik iyi eğlenceler.

Kova Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün beklediğinizden daha duygusal olabilir, Kova. Ay, kendinizi nasıl gördüğünüzü duygusal olarak vurgulayan Satürn ile aynı hizada. İş yerinde belli bir şekilde karşılaşmak isteyebilirsiniz. İdeal olarak, kendinizi her zaman kalıpların dışında düşünen benzersiz, ilginç iş arkadaşı olarak tasavvur edebilirsiniz. Ancak, bugün güveniniz neredeyse darbe almış gibi. Kendinizi işinizde nasıl sunduğunuzdan veya iş arkadaşlarınızın sizi nasıl gördüğünden emin olamazsınız. Çalışma ortamınızı nasıl olumlu yönde etkilediğinizden emin olun!

Bu cızırtılı olay sizi meşgul ediyor — arkadaşlarınızla görüşmeyi unutmayın.

Kova Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi günü göklerin altında önemli atılımlar yapılması muhtemel Kova. Cesur Mars, değişim talep eden Uranüs ile pürüzsüz bir hizaya kilitleniyor ve sizi samimi ortaklıklara yaklaşımınızda uzun süredir devam eden duvarları yıkmaya zorluyor. Bu elektrikli eşleştirme, taahhüt deneyiminize taze bir hayat gönderir. Ama aynı zamanda temelleri sarsan bir şekilde ısıyı da artırabilir. Aşırıya kaçmadan doğrudan olmayı hedefleyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.