Kova Burç Yorumları 2 Ağustos 2021

Kova burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Kova burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Onlara ne yapıyorsun, Kova? Dikkatiniz için çaresizler! Bu, hem güneş hem de meraklı Merkür’ün (aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizin kozmik yöneticisi) önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla ses çıkarması ile özellikle önemlidir ve şey… sevgili. Bunun hakkında nasıl hissediyorsun? Luna ayrıca, sekizinci yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh bağları aracılığıyla Mars ve Venüs’le karşı karşıya gelirken, tutkuyla ilgili beşinci evinizin üzerinde süzülecek. İşleri geçici mi tutuyorsunuz yoksa anlaşmayı mı imzalıyorsunuz? Belki biriniz farklı bir şey arıyordur.

Kova Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Aşkınızla yaptığınız konuşmada bir dizi tanıdık olmayan kavram ortaya çıkacaktır. Bu yabancı fikirlerin peşine düşmek için zaman ayırın: sorular sorun, kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini sorun ve genellikle kendinizi sevimli bir baş belası haline getirin.

Kova Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün sınırlarını test edeceksin Kova. Ateşli güneş, güneş iş ortaklıkları yedinci evinizde sizden gökyüzünde dururken, burcunuzda bulunan buzlu Satürn’e göz kamaştıracak. Bu, size muazzam denemeler, testler ve meydan okumaların atılmasına neden olacaktır. Hatta iş ortaklarınızdan, iş ortaklarınızdan, müşterilerinizden veya ortaklarınızdan birinin havlu atmasına ve işi bırakmasına neden olabilir – çok katılaştığınızı ve nihayetinde büyümelerini engellediğinizi hissedebilirsiniz. Bunu çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, ancak siz de onların sürekli muhalefeti olmadan gelişeceğiniz için bu pek olası görünmüyor.

Ne yazık ki, herkes senin tarafında değil. Birinin farklı bir gündemi var.

Kova Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi günü gökyüzü sizi oyun ve zevk aramaya teşvik ediyor, Kova. Bu bir olasılık olmasa bile, daha zahmetli iş yüklerinizi haftanın ilerleyen zamanlarına saklamayı hedefleyin. Luna’nın eğlenceli İkizler’deki varlığı, sizi yaratıcı kişisel projeler üzerinde çalışmaya ve romantik aralarda kaybolmaya teşvik ediyor. Bağ kuran Venüs, elektrikli Uranüs ile bir ittifak kurarak yeni bir kendiliğindenlik patlaması ve kararlı ortaklıklar hakkında fikir veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.