Kova Burç Yorumları 18 Ağustos 2021

İçerikler

Kova burcunun 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunu 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Biraz kestir ve tatlı arkadaşına geri döneceğini söyle, Kova. Ay, uykulu onikinci kapanış, rüyalar, dinlenme, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla Oğlak burcuna geçtiğinde, muhtemelen normalden daha fazla içe dönük hissediyorsunuz. Ancak, özellikle sevgilinizle aranızdaki “al ve ver” temaları söz konusu olduğunda, bugün bir karar vermekte zorlanabilirsiniz. Örneğin, Luna, erotik sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklar, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla Merkür ve Mars ile bağlantı kuracak ve sizi dünyanızı başka biriyle birleştirmeye teşvik edecek. Soru şu, hazır mısın?

Kova Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün sahip olduğunuz bilgiler aile ile ilgili olacak ve geçmişteki bir gizemi açıklayacak. Bütün hafta oldukça önemli keşifler yaptınız.

Kova Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi, Kova. Hem Merkür hem de Mars, işinizde bir değişiklik görmek istediğiniz her yerde kökten dönüşüm yapmak için bir araya geldi. Günümüzün astrolojik enerjisi, profesyonel yolunuzu radikalleştirmeniz için size bir aciliyet duygusu veriyor. Merkür’ün zihinsel çevikliği, başarı için strateji belirlemenize yardımcı olmak için Mars’ın eylem duygusuyla çalışabilir. Kendinize mevcut işinizin hangi bölümünün sizi en çok rahatsız ettiğini sorun. Ardından, işinizin bu özel yönünü geliştirmek için birkaç çözüm bulun. Görmek istediğiniz değişikliği uygulayın!

Geçmiş bitti — iyimserlik ve özgüvenle ilerleme zamanı.

Kova Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bugün kabul edilmesi gereken bazı rahatsız edici gerçeklerle uğraşıyor olabilirsiniz, Kova. Duygularınızı gömmek yerine, onlara nefes almaları için yer açmayı hedefleyin. Ay, yalnız Oğlak’a kayar ve yenilenme ve salıverilme arayışıyla geçen bir günü teşvik eder. Başka yerlerde, etkileyici Merkür, dürtüsel Mars ile birleşerek ilişki departmanına hararetli konuşmalar getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.