Kova Burç Yorumları 11 Ağustos 2021

Kova burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla romantik Terazi’de aylık ilk çıkışını yaptıktan sonra, işler aniden yoğunlaşmaya başlayacak. Senden uzakta olan birine mi aşık oluyorsun, Kova? İster coğrafi olarak ister sosyal medya aracılığıyla, bu sizin içinizde olsa bile işler hareketlenmeye başlamak üzere. Örneğin, tatlı Venüs’ün, yakınlık, enerji alışverişi ve cinsel kimya ile ilgili boğucu sekizinci evinizden geçişinin ortasında, aşk gezegeni, kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve sahne arkasındaki her şey aracılığıyla hipnotik Plüton ile bağlantı kuracaktır. Telepati çok mu? Birbirinizi hissediyorsunuz.

Kova Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Sen ve sen-kimler bugün kesinlikle tıklıyorsunuz. İkinizin de yaşadığı kasaba için vizyonunuzu paylaşın. Böyle pratik bir alana girmeye korkabilirsiniz, ancak bu kişi iki tarafınızı da görmeyi hak ediyor.

Kova Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Mantıklı bir hava işareti olarak, gezegenin, Merkür’ün, Kova’nın arkadaşısınız. Onun enerjisi sizin için çok kolay akıyor çünkü simbiyotik olarak çalışıyorsunuz. Bugün, ortak varlıklardan oluşan sekizinci evinize girmek için güneş iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizden ayrılırken, zihninizin zenginlik ve yatırımlara odaklandığını göreceksiniz. Merkür, bu burçta ikamet ettiği için Başak’ta yaşamayı sever. Bu, finansal hayatınız ile ilgili tüm detayları analiz etmek ve değerlendirmek için mükemmel bir fırsatınız olacağı anlamına gelir. Önümüzdeki haftalarda, bir işletme kredisine veya kredi limitine bile başvurabilirsiniz.

Şaşırtıcı bir kaynaktan çok cazip bir teklife hazır olun. Pazarlığa hazırlanın.

Kova Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Evren, sizi samimi ortaklıklar deneyiminize her zamankinden daha derine inmeye zorluyor, Kova. Messenger Merkür gösterişli Aslan’dan kayıyor ve bugün zihinsel enerjinizi bilinçaltı vizyonlarda ve işlenmemiş duygularda beslediği yansıtıcı Başak’a koşuyor. Her şeyin mantıklı olmasını talep etmek yerine, kendinizi yargılamadan duygularınızı keşfetmeye ve keşfetmeye fırsat tanıyın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.