Koç Burç Yorumları 9 Ağustos 2021

Koç burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Koç burcunu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İşe başla ama ayrıntıları vurgulama, Koç. Bu, elbette, gerçekler, günlük ritüeller ve durum tespiti ile ilgili altıncı evinizin üzerinde uçan ay ile yapmaktan daha kolaydır. Bununla birlikte, gezegen yöneticiniz Mars, haritanızın bu alanında ayın yanında oturacak – ilişkinizde veya durumunuzda neyin işe yaraması gerektiğine bir büyüteç koyarak. Ve tüm bunların sıkıcı sürecine boyun eğmek kolay olsa da, bugün haritanızın bu bölgesindeki Venüs ile onikinci teslim eviniz aracılığıyla Neptün arasındaki karşıtlık, size fantezi yerine büyük resme bakmanızı hatırlatıyor.

Koç Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Öyle ya da böyle, flört eden titreşimleri hayatınıza dahil etmelisiniz. Sonuçta, şu anda her şey aşkla ilgili. Bu, yeni bir sosyal grup içinde avlanmak anlamına geliyorsa, meşgul olun.

Koç Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün kartlarınızı göğsünüze yakın oynamak için bir gün, Koç. Güneş enerjisi altıncı evinizdeki çalışma projeleriniz ve istihdamınızdaki Venüs, güneş enerjisi onikinci evinizde bulunan ruhani Neptün ile karşıtlık içinde çatışırken, hemen sonuçlara varmak veya iş hayatında dürtüsel bir şey yapmak akıllıca olmaz. Bu son derece kafa karıştırıcı ve aldatıcı bir etkidir ve bugün yaptığınız her şeyden pişmanlık duymanıza neden olabilir. Utanç ve hayal kırıklığı olasıdır, bu nedenle kendiniz ve lazer netliğinde vizyonunuz hakkında fikirlerinizi eldeki acil görevlere odaklayın. Yeni bölgeye girmek bir tehlike sebebidir.

Bu yeni hedeflere ulaşmak biraz zaman alacak. Sabırlı olun ve yavaşlayın.

Koç Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi günü gökyüzü, haftaya hatırı sayılır bir pus içinde başlıyor, Koç. Gerçekleri büken Neptün ile bağ kurma, iş cephesinde gerçekleri çarpıtarak gergin bir karşıtlığa kilitlenir. Bu enerji, sizi ya kafa karışıklığına ya da iş arkadaşlarınızı ya da iş sorumluluklarını aşırı idealize etmeye yatkın hale getirir. Başka bir yerde, ay yetenekli Başak burcuna geçerek dikkatinizi iş/yaşam dengenizin gerçekliğine yönlendirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.