Koç Burç Yorumları 4 Ağustos 2021

Koç burcunun 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Koç burcunu 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 4 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbin iyileşiyor, Koç. Bu arada güneş, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinize enerji veriyor ve sizi canlandırıyor. Mutluluğunuzdan sevgi arzularınıza kadar her şeye öncelik veriyorsunuz. Ancak güneş, burcunuzdan geriye doğru yolculuğunun ortasında yaralı şifacı Chiron ile bağlantı kuracak. Bu da sizi kalp meseleleriyle yüzleşmeye zorlayabilir, ancak sonuçlar aynı zamanda özgürleştiricidir. Bekar veya alınmış, bugün savunmasızlığınıza sahip olmaktan korkmayın. Aksine, daha yumuşak tarafınız, diğer önemli veya özel biri için oldukça canlandırıcı olabilir.

Koç Burcu 4 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

İçgüdülerin yalan söylemiyor. Büyük bir şey ‘aşağı inmek’ üzere. Fırtınayı atlatmak için çok ihtiyaç duyulan bir sığınak bulun – ve biraz huzur ve sessizliğin tadını çıkardığınızı görünce şaşırmayın.

Koç Burcu 4 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Dünden bir devir olarak, Merkür ve Uranüs bir karede, Koç’ta çarpışacak. Bu kaotik ve çalkantılı enerji bugün de hissedilmeye devam edecek ve muhtemelen giderler, gelir ve mali konularda sürtüşmeye neden olacak. Üzücü haberler alabilir veya yüzünüzde patlayan bazı talihsiz şeyler yaşayabilirsiniz. Yapılacak en iyi şey, bu stresli enerjiyi acele etmeden ve mümkün olduğunca topraklanmış kalarak yönetmektir. Gerekirse planları ve toplantıları erteleyin. Etrafınızda patlayan her şeyi halletmek için fazladan zamana ihtiyacınız olacak. Baş ağrısından nefes alın ve güvendiğiniz insanlara danışın.

Duygular bugün değerlidir. Noktanızı eve götürmek ve ilerleme kaydetmek için bunları kullanın.

Koç Burcu 4 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Son günlerde evren senin için araziyi değiştiriyor Koç. Düşünceli İkizler ayı inanç aşılayan Jüpiter ile hizalanırken, Çarşamba günkü gökyüzü iyimserlik ve dinginlik duygusunu kucaklamayı kolaylaştırıyor. Bu canlı yön, topluluğunuzda hedefleri iletmek ve planları paylaşmak için ideal bir gün olmasını sağlar. Daha sonra Luna, evdeki Yengeç’e dalar ve sessizce ev ortamınıza çekilmenize yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.