Koç Burç Yorumları 31 Ağustos 2021

Koç burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Koç burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 31 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

İster bekar, ister romantik bir ilişki içinde olun, muhtemelen hayal kuruyorsunuz ve normalden biraz daha dikkatiniz dağılmış hissediyorsunuz, Koç. Örneğin, meraklı üçüncü iletişim, düşünce süreçleri ve genel değiş tokuş evinizden geçen ayın geçişine ek olarak, Luna, bilinçsiz on ikinci rüyalar, yalnızlık ve teslimiyet eviniz aracılığıyla Neptün’ü şaşırtmakla çelişecektir. İşler bugün göründüğü gibi değil, bu yüzden önemli biri hakkında kafanız karışmışsa, üzerinde uyuyun. Bu süre zarfında karar vermeniz önerilmez, bu nedenle seçeneklerinizi açık tutmaya çalışın. Neyse ki, Merkür’ün ilişki sektörünüze geçişi size gerektiğinde uzlaşma fırsatı sunuyor.

Koç Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Devralınan tüm sosyal tuhaflıklara ayak uydurabilmenin hiçbir yolu yok, ama bu çok uzun sürmeyecek. Biraz geri çekilmenin ve kendi başınıza biraz zaman geçirmenin zamanı geldi.

Koç Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Çalışma haftanız devam ederken, çoklu görev yeteneğiniz yerinde! Ay İkizler’de, zihinsel odağınızı birkaç farklı seçeneğe veya yola çekiyor. Aynı anda birkaç proje üzerinde çalışıyor olabilirsiniz, bu da kendinizi meşgul etmek için mükemmeldir. Başak enerjisine yaslanırsanız, muhtemelen devam eden birkaç sorumluluğu da mükemmelleştirebilirsiniz. Hiçbir şey farkedilmeden gitmiyor gibi görünebilir. Bazen, tabağınızda ne kadar olduğuna şaşırabilirsiniz. Neyse ki, Terazi’deki Venüs ve Merkür sizi profesyonel desteğe ulaşmaya teşvik edebilir.

Motorlarınızı devirmeyi bırakın ve bir süre kıyıya çıkın. Bir molayı hak ediyorsun.

Koç Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Bugün hangi yöne gittiğini söylemek zor, Koç. İşleri halletmek için motive olurken, hedefinize ince ayar yapmak söz konusu olduğunda kendinizi şaşkın ve pasif bulabilirsiniz. Hareketli İkizler uydusu, go-alıcı Mars ve aralıklı Neptün ile kareler oluşturarak bu itme ve çekme efektini yaratır. Luna’nın Jüpiter ile olan tatlı bağı, daha sonra hedefe ulaşmak için yapılabilecek bir tutum sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.