Koç Burç Yorumları 26 Ağustos 2021

İçerikler

Koç burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Koç burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Sezginize güvenin, Koç. Bu sevgi yolu sizin en yüksek iyiliğiniz içinse, bunu bileceksiniz. Bu arada ay burcunuzda gezinmeye devam ederek sizi en derindeki hislerinize ve duygusal temellerinize yaklaştıracak, Luna’nın için için yanan Plüton karesi bu süreçte otorite duygunuza meydan okuyacak. Unutmayın, Venüs, burcunuzdaki yaralı şifacı Chiron’a doğrudan muhalefet edecek ve ilkbaharda tezahür etmeye başlayan bir şeyi meyveye getirecektir. Bunu söyledikten sonra, ikinci kez bakmak için bir şey geri gelirse, iyileşme fırsatının sizi geçmesine izin vermeyin.

Koç Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Yakın biriyle doğrudan konuşmanın zamanı geldi. Bunun için hazırlanmak için zaman ayırın — her kelimeyi dikkatlice seçin ve onların düşüncelerini değiştirmek için onları tam doğru yere vurabileceksiniz.

Koç Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Koç, beyin fırtınasına ve ampul fikirlerine hazır olun! Merkür, Plüton ile uyum içindeyken, zihinsel enerjiniz sürekli gelişiyor. Pluto, işte kullanışlı olabilecek konuşmalarınızı ve düşünce kalıplarınızı dönüştürmeye çalışıyor. Bu enerjiyi, üzerinde çalıştığınız sorunları veya projeleri çözmek için kullanın. Devam eden bir ikilemi yeni bir mercekle gözden geçirirken, beklenmedik bir çözüm bulabilirsin. Ayrıca iş arkadaşlarınızla sohbetlerinizi tercihen daha verimli bir konuya yönlendirebilirsiniz. Hızlı zihinsel aktiviteniz sayesinde, kariyer yolunuz için yeni bir vizyona bile sahip olabilirsiniz.

Yeni bir egzersiz planına başlamak için harika bir gün. Vücudunuzun fiziksel egzersize ihtiyacı var.

Koç Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Son yıllarda, evren sizi kariyer ve itibar cephesinde büyük bir yenilenmeyi benimsemeye zorluyor, Koç. Perşembe günü gökyüzü, haberci Merkür ve duygusal ay, dönüşüm arayan Pluto ile gözleri kilitledikçe, bu hikayeyi dürtüyor. Bu eşleştirme, iş/yaşam dengenizin yüzeyinin altına bakmanıza yardımcı olur ve kanatlarda hala bekleyen zorlu değişikliklerin altını çizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.