Koç Burç Yorumları 1 Eylül 2021

Koç burcunun 1 Eylül 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 1 Eylül 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Koç burcunu 1 Eylül 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 1 Eylül 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 1 Eylül 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, bir sevgiliyle tamamen birleşmek ve romantik bir birlikteliği sağlamlaştırmak için ikiniz arasında bir denge olması gerekecek. Bundan bahsetmişken, Merkür ve Venüs önemli diğerlerinin yedinci evinizi göz kamaştırırken, Luna, duygusal olarak yönlendirilen en içteki dördüncü eviniz aracılığıyla Yengeç’te aylık ilk çıkışını yapacak. Bekar, ezici veya zaten kararlı, bu içe dönüp kendinizle kontrol etmek için bir fırsat. Ancak bugünün meydan okuması, ayın karesinden konuşkan Merkür’e, duygusal tatmininiz ile sevgilinizle yarı yolda buluşma arzunuz arasında sürtüşme yaratabilir.

Koç Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Yapışkan bir durum, bugün fazla çaba harcamadan kendi kendine çözülecektir. Genellikle, neler olup bittiği konusunda arkadaşlarınızın açık sözlü olacağına güvenebilirsiniz, ancak artık önemli olan her şey yüzeyin altında olup bitiyor.

Koç Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde odağınızın büyüyüp zayıflamasını bekleyin! Mars, fantezi ve gerçeklik arasında sert bir çizgi çeken Neptün’e karşı çıkıyor. Mars enerjisini bedenlediğinizde, işte çok dikkatli olduğunuzu göreceksiniz. Her zamankinden daha üretken görünebilirsiniz, bu da hızlı sonuçlara ve ustalığa yol açar. Ancak Neptün enerjisine yaslanırsanız, zihninizin hayallere daldığını görebilirsiniz. İş gün boyunca sıradan veya sıkıcı hale geldiğinde üretkenliğinizi kaybedebilirsiniz. Hırslı enerjinizden en iyi şekilde yararlanmak için topraklanmış kalmaya çalışın!

Şu anda ne ekersen onu biçiyorsun. Emeklerinizin ganimetinin tadını çıkarın.

Koç Burcu 1 Eylül 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Bir Koç olarak, kendinizi yorulmadan hedeflerinize doğru zorlamaya programlanmışsınız. Çarşamba günkü gökyüzü size frenleri pompalamanızı ve ay ev sahibi Yengeç’in içinden geçerken ev cephesinde sessizce enerjinizi yenilemenizi hatırlatıyor. Luna’nın Merkür ile olan karesi, bazı sarsıcı ilişki konuşmaları getirebilir, ancak neyse ki, ayın güneşle olan tatlı bağı daha sonra dengeyi yeniden sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.