İrmik helvasına et atıyorlar

Rüya:

Rüyamda bi yerde oturuyoruz devlet adamları da var.Ben gidip irmik helvası yapıyorum, yaptıktan sonra tadına bakıyorum çok şekerli ve daha yemem diyorum ama onlara servis ederim diyorum… irmik helvası bildiğimiz irmik helvası gibi değil nedense yeşil.Sonra o devlet adamlarından birinin kızı gelip irmiğe pişmiş et koyuyor nedense.Sonra gazeteler onunla röportaj yapıyor neden bu şekilde yaptınız diyor o da denemek istedim bence güzel oldu diyor.Biri azından eti yere atmış bakıyorum ki yerde.Benim de azımda et var dişlerimin arasından eti temizliyorum kendi kendime.Yorumlarsanız sevinirim

Yorum:

Kendinizle olan çatışmanız sizi iyiden iyiye zorluyor. Siz inkâr etseniz de kendinizle hararetli bir tartışma içindesiniz. Ama unutmayın, çatıştığınız kişi yine sizsiniz. Başkalarına anlatamadığınız ya da anlatmadığınız konuları güvendiğiniz kişilerle paylaşmayı deneyebilirsiniz. Belki bu şekilde içinizdeki çatışmaya da olumlu bir yön vermiş olursunuz.

Rüya Yorumları için daha fazla

Rüyamda tanıdık bir evdeydim

Rüyamda daha önce hiç görmediğim bir evdeydim ama her şey bana tanıdık geliyordu. Bir bebek vardı ve bana gülüyordu. Kıyafetleri de çekyatın üstünde dizilmişti.

Sadece Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

%50

indirimle

Saat
Dk
Sn