İkizler Burç Yorumları 5 Ağustos 2021

İkizler burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? İkizler burcunu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 5 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Güveninizi koruyun, kendiniz için ayağa kalkın ve değerlerinizi onurlandırın İkizler. Örneğin, istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizin üzerinde gezinen ayın yanı sıra, özgürlüğü seven onbirinci eviniz, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile yüzleşecek. . Kabul edelim, aşkta verdiğiniz kararlara herkes katılmayabilir ve bu sizin cesaretinizi kırmamalı. Elbette, her biri kendine ait… ama gerçekten düşünürseniz, söz hakkı olan tek kişi siz ve diğer önemli kişilersiniz. Peki ne olacak?

İkizler Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Arkadaşlarının ayaklarına basmak pahasına da olsa önüne çıkan hemen hemen herkesle flört etmekten kendini alamayacaksın. İyi olacaklar ve istersen kolayca telafi edebilirsin.

İkizler Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Tatlı ay, bugün Güneş’teki ilk evinizin yörüngesinde dönüyor, İkizler. Bu ay getirisi, önceki ay iş kalıplarınıza nasıl yaklaştığınızı ve gelecek haftalarda nasıl ilerlemek istediğinizi ele almanıza yardımcı olabilir. Bu süre zarfında biraz daha duygusal ve anlayışlı hissedebilirsiniz, ancak işinizin ruhunuzu nasıl beslediğini düşünmek akıllıca olacaktır. Becerilerinize, fikirlerinize ve girdilerinize değer veren bir yerde çalışmak sizin için özellikle önemlidir. Bir şey size hitap etmiyorsa, bunu mükemmel bir dinleyici olan biriyle konuşun.

Duygularınıza kasıtlı olarak aldırmamak, size birinin kaçınmanız gereken bir yanını gösterir.

İkizler Burcu 5 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Evren, hayatının büyümüş unsurlarının düşmesine izin veriyor, Boğa. Değişimi benimsemek her zaman kolay veya doğal olmasa da, bu değişiklikleri ileriye dönük hareketiniz için kritik olarak görmeye çalışın. Luna’nın bugün derin duygulara sahip Yengeç burcundaki varlığı, sizi başkalarıyla duygusal iletişimi ve hikaye anlatıcılığını benimsemeye teşvik ediyor. Ayın elektrikli Uranüs ile bağlantısı, kendinizi ifade etmenin etrafındaki eski katmanları atmaya teşvik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.