İkizler Burç Yorumları 28 Ağustos 2021

İçerikler

İkizler burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Flört etmeye çok mu başladın, İkizler? Bekar veya zaten bağlı, bugün bir ara vermeye karar verebilirsiniz ve hepsi mevcut astro hava durumu sayesinde. Örneğin, uykulu onikinci kapanış evinizin, rüyaların, gizli gündemlerin ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde gezinen Ay’a ek olarak, Luna, dördüncü en içteki duygu eviniz ve güç merkezi Plüton aracılığıyla harekete geçen Mars ile uyum içinde olacaktır. erotik sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla. Kendinizi hissediyorsunuz ve görünüşe göre bunun nedeni, o özel kişi için aniden duygular yakalamanız olabilir. Seni hazırlıksız yakaladı, değil mi?

İkizler Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Pragmatikleri sonraya saklarsanız, beyin fırtınası her zaman daha faydalıdır. Şimdilik, takip etme konusunda endişelenme. Bugün zihniniz bir keskin düşünceden diğerine atlıyor, bu yüzden fikirlerinizi kaydetmek için bir kalem ve kağıt bulundurun.

İkizler Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Ay Boğa burcunda olduğu için bu dönemde maddi olarak biraz güvensiz hissedebilirsiniz. Mali açıdan istikrarı sağlamak için elinizden gelenin en iyisini yapıp yapmadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Mali konulara odaklandığınız için, uygun şekilde telafi edilme umuduyla işte daha üretken olmaya yönlendirilmiş hissedebilirsiniz. Neyse ki, Venüs, yeni müşteriler veya zamanla finansal olarak kazançlı hale gelebilecek iş ilişkilerini güvence altına almak için ideal olabilecek kardeş burcu Terazi’de. İdeal bütçenizi sürdürmek için profesyonel taahhütlerinizle eylem odaklı olmak için bu zamanı kullanın!

Ailene bunu söylemek zorsa, sorun değil. Hazır olduğunda onlara söyle.

İkizler Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

İkizler, bugün sosyal vergilendirme durumlarından uzak durmaya çalışın. Ay’ın rahatlama arayan Boğa’daki varlığı, sizi işleri düşük anahtarda tutmaya ve ruhunuzu tazeleyen yalnızlığa öncelik vermeye teşvik eder. Luna’nın aktiviteye aç Mars ile enerji verici bağlantısı, sizi çaba ve çaba gerektiren ev tabanlı projelere enerji ayırmaya itiyor. Daha sonra, Luna’nın Neptün ile uykulu bağlantısı, gerçeklikten uzaklaşmaya yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.