İkizler Burç Yorumları 21 Ağustos 2021

İkizler burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova listenizde sırada ne var, İkizler? Sizden uzakta olan biriyle bağlantı kuruyor musunuz? Unutmayın, ay, genişleme, macera ve bilinmeyen topraklardan oluşan egzotik dokuzuncu eviniz aracılığıyla, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizin göksel yöneticisi olan Jüpiter’in bugün geri hareketine katılacak ve bu alana beklenmedik bir duygu yağmuru getirecek. hayatının. Daha da önemlisi, Venüs’ün romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizdeki büyüleyici arayışının ortasında, aşk tanrıçası burcunuzdaki Kuzey Düğüm ile buluşacak ve önemli bir karşılaşma potansiyelini önerecek. Gözünü dört aç.

İkizler Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Yüz ifadeleriniz oldukça büyülü. Bu yüzden flört etmede çok iyisin. Hayatında biri olmadığı için canın sıkkın olsa bile, tamamen tatlısın.

İkizler Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Son birkaç gün içinde işinizden bir adım geri atmış olabilirsiniz. Belki biraz izin aldınız veya stresinizi azaltmak için görevlerinizi tamamlamak için kendinize daha fazla zaman verdiniz. Artık dinlenmek için zamanınız olduğuna göre, kendinizi eziyete geri dönmeye daha hazır hissediyorsunuz! Mars, bugün Uranüs ile uyum içinde buluşuyor ve size çok ihtiyaç duyduğunuz ilham verici aksiyon desteğini veriyor. İşlerin hızına geri dönmek için bugünün astrolojik enerjisini kullanın. Gününüzden en iyi şekilde yararlanmak için, daha üretken olmak için bir yapılacaklar listesi oluşturmayı düşünün.

Hepsi laf, eylem yok. Onlarla anlaşmadan önce takip etmeleri konusunda ısrar edin.

İkizler Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bir İkizler olarak, kendi zihninizin labirentinde kaybolmaya yabancı değilsiniz. Enerjik Mars, özgünlük isteyen Uranüs ile pürüzsüz bir hizaya girerken, Cumartesi günü gökyüzü sizi eski aile tarihine derin bir dalış yaparken bulabilir. Bu eşleştirme, sizi aile bağlarında yeni seviyelere atlamaya teşvik eder, ancak bunu yaparken fazla kışkırtıcı olmamaya dikkat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.