İkizler Burç Yorumları 19 Ağustos 2021

İçerikler

İkizler burcunun 19 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 19 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? İkizler burcunu 19 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 19 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 19 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Carpe diem, İkizler. İster arkadaşlarınızla kısa bir gezi sırasında, isterse yurtdışına uzun mesafeli bir yolculukta olsun, iletişimle ilgili merak uyandıran üçüncü evinizdeki güneş ile bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizden geri giden Jüpiter arasındaki bugünün şanslı karşıtlığı sizi dışarı adım atmaya teşvik ediyor. aşk ve romantizm söz konusu olduğunda konfor bölgeniz. Ayrıca, meraklı gezegen yöneticiniz Merkür, bilinçsiz her şeyin gizli on ikinci evi aracılığıyla asi Uranüs ile uyum içinde olacak, bu nedenle sezginiz muhtemelen yıldırım hızında hareket edecek. Luna ayrıca seksle ilgili sekizinci evinizin üzerinde geziniyor olacak, bu yüzden içsel bilginize güvenin.

İkizler Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Sosyal takviminiz bugün dolu, ancak ödemeniz gereken faturalarınız ve bitirmeniz gereken ev işleriniz var. Yeni ayakkabılarınızı giymeden ve şehre gitmeden önce postalarınızı düzenleyin.

İkizler Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Bugün iş yerinde yeni bir şeyler öğrenmek için bir gün olabilir! Şu anda, güneş ve Jüpiter, hem yakın çevrenize hem de sohbetlerinize, aynı zamanda eğitim fırsatlarınıza ve gelişmiş konuşmalarınıza dikkat çekerek birbirine karşı çıkıyor. Gününüz devam ederken, iş yerinde şaşırtıcı derecede aydınlatıcı bir konuşmanız olabilir. İş arkadaşlarınızın deneyimlerini ve bilgelik sözlerini dinlemeye açık olun. Bir iş arkadaşınız size bir şey öğretmeyi teklif ederse, teklifini kabul edin. Bugün iş arkadaşlarınızdan yeni bir şeyler öğrenmek için zaman ayırarak uzun vadede fayda sağlayabilirsiniz!

Sorunlar dikkat gerektirir, kaçınma değil. Rol yapmak onu ortadan kaldırmaz.

İkizler Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir İkizler olarak, dünyanız, aldığınız bilgiler etrafında döner. Bu veri toplama, uzun vadede, dünyanın çalışma şekli için anlam formüle etmenize yardımcı olmayı amaçlar. Genişleme gezegeni Jüpiter, dünyayı görme şeklinizi yeniden tanımlamanız için sizi zorluyor. Perşembe günü gökyüzü, hareketli Jüpiter ile güneşin karşıtlığını buluyor ve zihinsel ve sözlü dünyanızda değişmesi gereken şeylere aydınlatıcı bir ışık tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.