İkizler Burç Yorumları 13 Ağustos 2021

İkizler burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? İkizler burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 13 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

İçgüdünüz size ne söylüyor, İkizler? Bilgili gezegen yöneticiniz Merkür, şimdi duygusal olarak yönlendirilen dördüncü ev, aile ve duygusal temellerinizden geçiyor – bu, bu süre zarfında çevrenizin daha sezgisel olarak farkında olmanız olasılığını gösteriyor. Ayın, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci romantik evinizde gezinmeye devam edeceğini aklınızda bulundurun, ancak aynı anda, ruh-ruh bağlantılarından oluşan sekizinci evinizden güç merkezi Plüton ile kesişecek. Özel birine bağlanmaktan korkuyor musun? Yoksa bir şeyler doğru gelmiyor mu? Bu süre zarfında sezginizi kullanmak önemlidir.

İkizler Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Doğru yöne gittiğin çok açıktı. En azından doğru koridordan aşağı indiğini düşündün. Tamamen yanlış binada olduğun ortaya çıktı.

Arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızdan tavsiye alın – bir sonraki tatilinizi şimdiden planlamaya başlayın.

İkizler Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Cuma günü ikizler gökyüzünün altında birden fazla hikaye demleniyor gibi görünüyor. İlham veren Terazi ayı, kendisini iyimser Jüpiter ile tatlı bir uyum içinde bulur – geleceğiniz için vizyonunuzu geliştirir ve onu yaratıcı olanaklarla doldurur. Go-alter Mars, duvar inşa eden Satürn ile rahatsız edici bir temasa kilitlendiğinden, başka yerlerde, hayal kırıklığı ev ve aile cephesinde doruğa geliyormuş gibi hissedebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.