Haftalık Burç Yorumları (9 Ağustos – 15 Ağustos Haftası)

Haftalık burç yorumları ve KoçBoğaYengeçİkizlerAslanBaşakTeraziKovaAkrepYayOğlakBalık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu
Koç Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta iş/oyun aktivitelerini dengelemek sizi yeni bir yola sokuyor. Aries, harekete geçmeye hazırsın.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta haftanıza başlar, zevk ve eğlence evinizi aydınlatır. Önümüzdeki iki hafta içinde mutlu şeyler olabilir. Son zamanlarda tamamen çalışmış ve oyun oynamamış olmanız oldukça olası. Size neyin neşe getirdiğini hatırlamanın ve bu tür aktiviteleri aktif olarak hayatınıza eklemenin zamanı geldi. Muhtemelen gerçekten fazla programlanmış ve fazla çalışmışsınızdır. Koç, kendini ilk sıraya koymanın zamanı geldi ve bu, takvimine biraz boş zaman koyarak başlar.

10 Ağustos Salı günü, Merkür Aslan burcunda, romantizm evinizde, Jüpiter Kova burcunda, arkadaşlık evinizde karşıtlık yapıyor. Arkadaşlarla bir araya gelmek, ilgilenen bir kişinin çekici bakışları anlamına gelebilir ve kıvılcımlar uçuşuyor. Geçmişte bu kişiyi sadece bir arkadaş olarak görmüş olabilirsiniz, ancak şimdi her zamankinden daha çekici görünüyorlar. Bu, olasılıkları keşfetmek için harika bir gün. Yeni biriyle tanışmak istiyorsan, bir arkadaşından seni düzeltmesini iste. Aklında zaten birileri olabilir.


Boğa Burcu
Boğa Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Boğa, kariyer ve romantizmde yeni fırsatlar mümkün olduğu için bu hafta büyük bir sıçrama yapabilirsiniz.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta evinizi ve ailenizi aydınlatan haftanıza başlıyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca, etkinliklerle aileye neşe getirme zamanı. Bu, evde oyun gecesini yeniden başlatmak veya ülkenin diğer tarafındaki yalnız bir akrabayla görüntülü arama yapmak anlamına gelebilir. Başkalarını katılmaya teşvik etmeniz gerekebilir, ancak yakında herkes günlerine neşe getirdiğiniz için size teşekkür edecek.

10 Ağustos Salı günü temeller evinizde Aslan burcundaki Merkür, kariyer evinizdeki Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Yeni bir kariyer düşünüyorsanız, ancak baştan başlamanın çok zor olduğunu düşünüyorsanız, kariyer yıllarınız boyunca ne kadar beceri biriktirdiğinize bakmanın zamanı geldi. Nasıl yapacağınızı zaten bildiğiniz şeylerin bir listesini bir araya getirin ve ardından boşlukları doldurmak için hangi eğitime ihtiyacınız olduğunu görün. Boğa, insanlarla olan yeteneğiniz, sizi birçok farklı kariyer yönüne götürebilir. Aynı şey satış becerileriniz için de geçerli. İstediğiniz kariyere ulaşmak sandığınız kadar zor olmayabilir.


İkizler Burcu
İkizler Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta ileriye ve geriye bakıyor olabilirsiniz. İkizler, aynı anda birden fazla şey yapabilmeniz büyük şans.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta haftanıza başlar, kardeşler ve küçük akrabalar bölgenizi aydınlatır. Önümüzdeki iki hafta boyunca, muhtemelen bir süredir görmediğiniz bir aile üyesiyle vakit geçireceksiniz. Faaliyetleri ve projeleriniz hakkında saatlerce konuşabilirsiniz. Bunlar ikiniz için de mutlu zamanlar olabilir.

10 Ağustos Salı günü ulaşım evinizdeki Aslan burcundaki Merkür, sözleşmeler evinizdeki Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Ulaşımı her açıdan inceliyor olabilirsiniz. Muhtemelen yeni bir araba veya kamyon arıyorsunuz ya da mevcut aracınız için düzenli bakım yaptırıyorsunuz. Şu anda otomobil üreticinizden bir geri çağırma bildirimi almak mümkündür. Ehliyetinizin süresinin dolmadığından emin olmak için kontrol edin. İkizler, bugün bazı resmi evrak işlerini yapıyor olabilirsiniz.


Yengeç Burcu
Yengeç Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, spot ışığı mali durumunuz üzerinde parlıyor. Yengeç, yeni gelir akışlarının akması için fırsatlar var.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta haftanıza başlar ve para alanınızı aydınlatır. Sahip olduğunuz paraya ve yaptığınız harcamalara dikkat ederek önümüzdeki iki hafta boyunca daha fazlasını alabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları keşfedebilir veya daha az çalışıp daha fazlasını kazanmanın yollarını bulabilirsiniz. Harcamaları kısıtlamak, hesaplarınızın büyümesine yardımcı olabilir, ayrıca kâr için hangi ürünleri yapıp satabileceğinize bakmanıza da yardımcı olabilir. Para yönetimi konusundaki güvensizliklerle yüzleşmek ve finansal tablolarla arkadaş olmak için iyi bir zaman.

10 Ağustos Salı günü, Merkür Aslan burcunda, sahip olduğunuz evinizde, Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Etrafınıza bakıyor ve çok fazla eşyanız olduğuna karar veriyor olabilirsiniz. Maddi mallarınızın bir kısmını satmak veya bağışlamak için kendinize meydan okuyabilirsiniz. Ya da eşyalarınızı organize etmenin yollarını bulmak için Container Store’a gidebilirsiniz. Yengeç, genellikle her bir öğenin değerini ve potansiyelini görürsünüz ve bu, bırakmayı zorlaştırabilir. Ancak bugün, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza eşyalar vererek biraz pozitif enerji iletin.


Aslan Burcu
Aslan Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta şovun yıldızı sensin. Aslan, karizmanın listelerin dışında.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta haftanıza başlıyor ve dikkatleri üzerinize çekiyor. Bu, karizmanızı güçlendirir ve ilginç insanları size çeker. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, arkadaş, akıl hocası, iş ortağı ve hatta kararlı bir aşk ilişkisi olabilecek yeni insanlarla tanışmak için birçok fırsatınız olacak. Yoğun iş programınızın arkasına saklanarak bu enerjiyi boşa harcamayın. Tanıdığınız kişilere ulaşın ve sizi yeni insanlarla tanıştırmaktan mutlu olduklarını göreceksiniz.

10 Ağustos Salı günü, güven evinizde Aslan burcundaki Merkür, ilişkiler evinizdeki Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Pozitif ilişki enerjisi devam eder ve gerçek kimyanızın olduğu biriyle tanışma fırsatınız olur. Aşkı arıyorsanız, profilinizi bir çevrimiçi tanışma sitesine göndermeyi düşünün. Aslan, ilk buluşmada birinin seni düzeltmesine izin vermek için güzel bir gün. Ve zaten bir ilişkiniz varsa, bu gece iki kişilik samimi bir akşam yemeği gibi romantik bir randevu gecesi yapmayı düşünün.


Başak Burcu
Başak Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Başak, mistik enerjiye bağlısın. Bu hafta olağanüstü bir şey olabilir.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta sihir ve sezgi evinizi aydınlatarak haftanıza başlıyor. Bazen kafanın içinde yaşarsın ama şimdiki gibi diğer zamanlarda kendini mistik enerjinin akışında ve yıldızların uyumunu hissederken bulursun. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, büyülü yönünüzü keşfetmek iyi bir fikir. Bir sokak kedisiyle sohbet edebilir, büyük bir meşe ağacıyla sohbet edebilir ya da deniz kıyısından suyla yıkanmış pürüzsüz taşları toplayabilirsiniz. Bu, düşüncelerinizi dinlemek ve olumsuz ya da yararlı olmayan şeyleri bırakmak için iyi bir zamandır. Başak, yüksek benliğinizin konuşmasına ve size rehberlik etmesine izin verin.

10 Ağustos Salı günü kaçış evinizdeki Aslan burcundaki Merkür, iş evinizdeki Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Bugün, belki video oyunları veya aşırı derecede film izleyerek, angaryadan kaçmaya çalışıyorsunuz. İşe konsantre olmakta zorlanabilirsiniz, bu yüzden kendinize bir mola verin. Aklınız merak etmeye başlarsa, bu bir tatile ihtiyacınız olduğunun işaretidir.


Terazi Burcu
Terazi Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, yeteneğinizi ve deneyiminizi ödünç vererek başkaları için ayağa kalkacaksınız. Terazi, diğerleri yardımınızı ister.

Aslan burcundaki yeni ay, haftanıza 8 Ağustos’ta başlıyor ve dostluklar ve topluluk evinize ışık tutuyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca, bir topluluk yardım kuruluşunda gönüllü olabilir, çiftçi pazarında bir stand kurabilir veya Kent Konseyi toplantılarınıza katılabilirsiniz. Meetup gruplarına katılmak ve biraz ağ kurmak için harika bir zaman. Bunu yap ve Terazi, yakında insanlar kapını çalacak.

10 Ağustos Salı günü teknoloji evinizde Aslan burcundaki Merkür, yaratıcılık evinizdeki Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Yaratıcı bir ilgiyi desteklemek için ekipman satın alıyor olabilirsiniz. Aynasız kameralar, overlok dikiş makineleri veya dijital sanat yazılımları için çevrimiçi katalogları inceliyor olabilirsiniz. Terazi, sanatınızla nasıl para kazanacağınıza dair çevrimiçi kurslara kafa kafaya dalmaya hazır olabilirsiniz.


Akrep Burcu
Akrep Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, kariyeriniz için iyi umutlar var. Akrep, adınız listenin en üstüne çıkabilir.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta kariyer ve itibar evinizi vurgulayarak haftanıza başlıyor. İş arıyorsanız, özgeçmişinizi göndermek için mükemmel bir gün. Bir kapak mektubu ekleyin ve işe alım müdürünün gözünü gerçekten kamaştırabilirsiniz. Ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca iş ararken, sosyal medya hesaplarınızda en iyi davranışı sergilediğinizden emin olmak iyi bir fikirdir. İşverenler arıyor!

10 Ağustos Salı günü, sorumluluk evinizde Aslan burcundaki Merkür, konut evinizde Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Bugün, evde kazandığınız kazanımları düşünüyor olabilirsiniz. Bir oda kiralamayı veya gayrimenkule yatırım yapmak için aile üyeleriyle bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz. Bir gayrimenkul veya müteahhitlik ruhsatı almayı araştırıyor olabilirsiniz. Akrep, ayrıca alet çantanı alıp evin etrafında dolaşarak gerekli onarımları yapabilirsin.


Yay Burcu
Yay Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Yay, akıllısın ve giderek daha akıllı hale geliyorsun. Bu hafta eğitiminiz mikroskop altında.

Aslan burcundaki yeni ay, bilgi ve eğitim evinizi vurgulayarak 8 Ağustos’ta haftanıza başlıyor. Okula geri dönmeye veya çocukları eğitim hayatına yeniden girişleri için hazırlamaya hazırlanıyor olabilirsiniz. Yay, taze defter ve farklı renkteki kalemlerin kokusuyla heyecanlanıyor olabilirsiniz. Önümüzdeki iki hafta boyunca, yeni bir şeyler öğrenmek için iyi bir zaman. Videolar arasında rastgele gezinmek yerine, dünya ve belki de kendiniz hakkında bir şeyler öğrenmek için bazı ilginç belgeseller veya gerçeğe dayalı bir dizi bulmayı düşünün.

10 Ağustos Salı günü sözleşmeler evinizde Aslan burcundaki Merkür, iletişim evinizdeki Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. İncelemeniz için size bir sözleşme sunulabilir. Bu, istihdam, yeni bir araba veya bir konut kiralaması için olabilir. Yay, oturup şartları satır satır gözden geçirmenin zamanı geldi (bunun bir ortak anlaşma olduğunu söyleseler bile). İmzalamadan önce neyi imzaladığınızı bilmek güzel. Ek olarak, bu yönüyle, belki ödemeler, faiz oranları veya kiralama koşulları konusunda biraz pazarlık yapabilirsiniz.


Oğlak Burcu
Oğlak Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta finansal fırsatlar kapınızı çalıyor. Oğlak, para tezahür ettirmek mümkündür.

Aslan burcundaki yeni ay, 8 Ağustos’ta haftanıza başlar ve kaynak evinize ışık tutar. Önümüzdeki iki hafta boyunca, evinizi yeniden finanse ediyor, fatura konsolidasyonuna bakıyor veya yatırım yapmaktan gerçekten hoşlandığınızı keşfediyor olabilirsiniz. Bu, bağlı kuruluş pazarlaması, kitap telif ücretleri veya dijital ürünler satmak gibi pasif gelir akışlarını keşfetmek için mükemmel bir zamandır. Bu, yapabileceğiniz potansiyelin yüzeyini çizen kazançlı birkaç hafta olabilir. Muhtemelen araştırmayı zaten yapmışsınızdır ve gitmek istediğiniz yönü biliyorsunuzdur. Oğlak, şimdi başlama zamanı.

10 Ağustos Salı günü, yakınlık evinizde Aslan burcundaki Merkür, değerler evinizde Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Bir dostluk bu zamanda samimi hale gelebilir. Şimdi bu kişinin bu idealleri paylaşıp paylaşmadığını görmek için değerleriniz hakkında bir tartışma yapmak isteyebilirsiniz. Politika, din ve gelecekte ne istediğinizi tartışmayı düşünün. Bu uzun vadeli bir ilişki haline gelebilir, bu yüzden aynı yolda olup olmadığınızı bilmek güzel.


Kova Burcu
Kova Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta yıldızlar romantizm lehine sıralanıyor. Kova, sen hayranlık nesnesisin.

Aslan burcundaki yeni ay, haftanıza 8 Ağustos’ta başlar ve ilişkiler ve ortaklıklar evinizi vurgular. Aşkı arıyorsanız, daha kolay görülebildiğiniz ve her şeyi daha net gördüğünüz harika bir iki haftalık döneminiz var. Artık bir bağlantı potansiyelini doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Zaten bir aşk ilişkisindeyseniz, daha fazla şeyi göz göze görüyor olabilirsiniz. Kova, şimdi gerçek ortaklar oluyorsunuz.

10 Ağustos Salı günü, denge evinizde Aslan burcundaki Merkür, Kova burcundaki abartılı Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Çok fazla iş, aşırı iştah veya sadece çok fazla TV izlemek gibi aşırı uçlarda yaşadığınızı fark ettiyseniz, bir orta yol bulmanın zamanı geldi. Dikkatli olun ve zamanınızı, kaynaklarınızı ve enerjinizi nasıl harcadığınızın farkında olun. Biraz denge bulmaya bakın. Ek olarak, gerçekten istediğinizi getirip getirmediğini görmek için zamanınızı ve enerjinizi nasıl kullandığınıza bakmak iyi olur.


Balık Burcu
Balık Burcu 9 Ağustos – 15 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, ofiste sizi zıplatmaya devam edebilecek değişiklikler var. Balık, işte yeni bir hayat var.

Aslan burcundaki yeni ay, haftanıza 8 Ağustos’ta başlıyor ve iş evinize, iş arkadaşlarınıza ve rutinlerinize ışık tutuyor. Önümüzdeki iki hafta içinde ofiste bazı değişiklikler olabilir. Yeni bir yazılım veya tam bir bilgisayar değişikliği olabilir. Sevilen bir iş arkadaşı, doğum izninden veya tatilden sonra geri dönebilir. Aniden, ofiste yeni bir hayat var. Veya tamamen yeni bir işe giriyor ve zamanınızı yeni insanlarla tanışarak ve ipleri öğrenerek geçiriyor olabilirsiniz.

10 Ağustos Salı günü, sağlık ve esenlik evinizde Aslan burcundaki Merkür, Kova burcundaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Bugün, diyet veya egzersiz rutini yoluyla sağlığınıza dikkat etmenin yeni bir yolu hakkında heyecanlanabilirsiniz. Aralıklı oruç tutmak veya Whole 30’u denemek için ilham alabilirsiniz. Oturma odanızda Zumba yapıyor veya bir arkadaşınızla Pilates yapmak için bir araya geliyor olabilirsiniz. Balık, kazandığınız enerji ve esenlik duygusu.

Kaynak: https://www.astrology.com/us/horoscope/index-weekly.aspx


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.