Haftalık Burç Yorumları (30 Ağustos – 5 Eylül Haftası)

Haftalık burç yorumları ve KoçBoğaYengeçİkizlerAslanBaşakTeraziKovaAkrepYayOğlakBalık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu
Koç Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Aries, hayatın hız tümseklerine yaklaşırken ayağını gazdan çek.

Hafta 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, rutinler evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm’e kareler yaparak başlıyor. Artık sağlık ve esenlik için bazı yeni iyi alışkanlıklara bağlı kalma veya eski rutininize geri dönme seçeneğiniz var. Koç, yakın zamanda yeni bir beslenme planı başlatmış veya harika bir kişisel antrenör bulmuş olabilirsin. Ancak büyük bir kase dondurma ve yumuşak, yumuşacık bir kanepede rahat bir yer sizi cezbedebilir.

31 Ağustos Salı günü güneş dostluk evinizde Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yapmak üzere hareket ediyor. Bugün, işteki yükümlülüklerinizi tamamlamak veya bir arkadaşınızla eğlenmek arasında seçim yapıyorsunuz. Ancak her iki seçenek de kesin ve açık değildir. Arkadaşınız şehrin öbür ucunda olabilir veya yapmaktan pek hoşlanmadığınız bir şeyi yapmak istiyor olabilir. Öte yandan, işinizde dikkat etmeniz gereken işler var. Erteleme, karar vermenize yardımcı olmaz. Her ikisini de nasıl yapabileceğinizi düşünün.


Boğa Burcu
Boğa Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta ayarlamalar yapmakla ilgili ve bu Boğa için kolay değil. Bir okyanus yük gemisini kanalda döndürmeye çalışmak gibi. Biraz planlama gerektirir.

Hafta, 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, romantizm evinizde Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm’e kareler yaparak başlıyor. Geçmiş bir ilişkiyi (yıllar önce olmuş olabilir) bırakmanın eşiğindesiniz. Yeni bir büyüme döngüsüne geçebilir veya eski hatıralarda kilitli kalmayı seçebilirsiniz. Boğa, değişim artık çok faydalı.

31 Ağustos Salı günü güneş kariyer evinizde Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yapmak üzere hareket ediyor. Üst yönetimden gereksiz veya mantıksız görünen yeni talimatlar alabilirsiniz. Ama öylece kalkıp bırakamazsın. Bu sizi zor durumda bırakabilir. Bunun yerine, ufka odaklanın ve bu işte uzun süre kalmanız gerekip gerekmediğine bakın. Bu şirkete devam etmeniz için yeterli fayda olup olmadığını düşünün.


İkizler Burcu
İkizler Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta rüzgarlı bir yol var. Neyse ki, İkizler, birkaç bükülme ve dönüşe aldırmazsın.

Hafta, 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, evinizin ve ailenizin evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kareler oluşturmasıyla başlar. Bugün, bir aile üyesiyle iletişiminizi değiştirme ve o olağan düşüncesiz anlaşmazlık yoluna gitmeme şansınız var. Duygularınızı açıklamak için yeni bir kelime hazinesi kullanmayı düşünün. Eski kelimeler, çocuğunuzdan veya partnerinizden her seferinde aynı tepkileri ortaya çıkarır. Bugün yeni bir ilişki dili deneyin.

31 Ağustos Salı günü güneş eğitim evinizde Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yapmak üzere hareket ediyor. İkizler, bugün okulla ilgili ani bir hareketlilik olabilir. Bir izin fişinin imzalanması gerekebilir. Doldurmanız gereken formlar var. Bir sınıfa girmek için acele ediyor olabilirsiniz. Bu aynı zamanda programlarını anlamaya çalışan veya okul malzemelerini yanlarına almayı unutmayan çocukları da etkileyebilir.


Yengeç Burcu
Yengeç Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Önümüzde tatlı ve ekşi bir hafta var. Yengeç, fırsatlar ve dersler olacak.

Hafta 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, iletişim evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm’e kareler yaparak başlıyor. Alım satıma imza atıyor veya evinizi satmaya karar veriyor olabilirsiniz. Yengeç, bir araç satın almayı veya hatta bir iş sözleşmesi imzalamayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu anlaşmayı imzalamanın büyümenize yardımcı olup olmayacağını düşünün. Büyüme bugün anahtardır.

31 Ağustos Salı günü güneş, başkalarından gelen kaynaklar evinizde Kova’daki Satürn ile kavuşum yapmak için hareket ediyor. Geçeceğini düşündüğünüz biri ya da bir şey gecikiyor ya da hiç gelmiyor. Sinirli hissediyor olsanız da, birkaç telefon görüşmesi yapmak işleri hızlandırmaya yardımcı olabilir. Ve muhtemelen bazı evrak işleri yapmak yardımcı olabilir.


Aslan Burcu
Aslan Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta biraz duygusal bir roller coaster. Aslan, yapılacak en iyi şey onu sürmek.

Hafta 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, para evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm’e kareler yaparak başlıyor. Bugün finansal bir seçiminiz var. Aslan, eski bir bilinçsiz harcama düzenine geri dönebilirsin ve gerçekten ihtiyacın olmayan şeyleri eve getirebilirsin. Ya da sadece nakit harcayan ve gerekli şeylerden keyif alan, yazılı bir bütçesi olan yeni sizi kucaklayabilirsiniz. Bugün, refaha giden yola ayaklarınızı koyabilirsiniz.

31 Ağustos Salı günü güneş, ilişkiler evinizde Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yapmak üzere hareket ediyor. Hayatınızdaki herkes seçimlerinizle aynı fikirde değil ve bu nedenle biraz müzakere gerekebilir. Daha tutumlu olmaya karar verdiyseniz, sevgilinizle dışarı çıkmak yerine ev yapımı bir pilav ve fasulye yemeği yemeniz gerekebilir. Bugün, harcama kararlarınız bir taş-kağıt-makas oyunuyla verilebilir.


Başak Burcu
Başak Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hayat bu hafta bir dolambaçlı gibi. Başak, daireler çizmeye devam edebilir veya bir çıkış seçebilirsiniz.

Hafta, 29 Ağustos Pazar günü, kendi burcunuzda (doğum günün kutlu olsun!) güneşin doğuşuyla ve güven evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kareler yaparak başlar. Bugün, güneş yılınızın tonunu belirliyorsunuz. Büyük olasılıkla büyümeyi seçeceksiniz. Sizi konfor alanınızın biraz dışına çıkaran yolu seçin. Öğrenmeyi ve başkalarıyla bağlantı kurmanın yolu, daha zor olan yoldur. Ama Başak, bu yolun sonunda hazine var.

31 Ağustos Salı günü güneş, iş ve rutin evinizde Satürn ile kavuşum yapmak için hareket ediyor. Başarının çaba gerektirdiğini biliyorsun. Neyse ki, kademeli iyileştirmeler yapma konusunda uzmansınız. Günlük rutinlerinize bakmanın ve onları biraz değiştirmenin zamanı geldi. Bu, meditasyon için daha erken kalkmak veya akşamları romanınız üzerinde çalışmak için 15 dakika ayırmak anlamına gelebilir. Sonuçlar zamanla gelir.


Terazi Burcu
Terazi Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta bazen hızlı, bazen yavaş hareket ediyorsunuz. Terazi, dengeyi buluyorsun.

Hafta 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, maneviyat evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kareler yaparak başlar. Ritüeller, günlük uygulamalar ve Evrenle bağlantınız bugün vurgulanıyor. Ayinlere katılmaya veya doğal bir ortamda yürüyüş yapmaya ve dünyanın kendisiyle yeniden bağlantı kurmaya karar verebilirsiniz. Beş duyu meditasyonu yapmayı düşünün. Duyabildiğiniz üç şeyi, görebileceğiniz üç şeyi, hissedebileceğiniz üç şeyi, kokladığınız üç şeyi ve tadabileceğiniz üç şeyi kontrol edin. Terazi, muhtemelen bu meditasyondan sonra oldukça topraklanmış hissedeceksin.

31 Ağustos Salı günü güneş, çocuk ve doğurganlık evinizde Satürn ile kavuşum yapmak için hareket ediyor. Şu anda dikkatinizin çoğu çocuklara odaklanmış durumda. Okula geri dönüyor olabilirler, bu da program değişikliklerine ve yeni görevlere neden olabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bir tıp uzmanına görünmek veya sevgilinizle özel programınız üzerinde çalışmak gibi bazı fırsatlar var.


Akrep Burcu
Akrep Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hedefiniz bu hafta çok uzakta görünüyor. Ama Akrep, beklediğinizden daha fazla ilerleme kaydedeceksiniz.

Hafta 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, topluluk evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm’e kareler yaparak başlar. Sosyal yükümlülükler hakkında düşünüyor olabilirsiniz. Birkaç kuruluşa ait olabilirsiniz ve şimdi bunun zamanınızı en iyi şekilde kullanıp kullanmadığını sorguluyorsunuz. Bu enerjiyle, konfor alanınızın dışındaki yeni deneyimlere ve şeylere doğru ilerlemek en iyisidir. Akrep, yeni gruplar bulmayı düşün.

31 Ağustos Salı günü güneş, evinizde ve ailenizde Satürn ile kavuşum yapmak için hareket ediyor. Yaşadığınız yerle ilgili bazı rahatsızlıklar var. Bir cihaz bozulabilir, klima sıcak hava üfleyebilir veya tuvalet tıkanabilir. Bugün, evdeki sorunlarla başa çıkmanıza yardımcı olacak aile üyelerini bir araya getirin. Akıllı bir akraba tamir etmeye ya da en azından iyi hizmet veren insanları tavsiye etmeye hazır olabilir. Bugün sorunlara çözüm bulmak zor olacak. Ama en azından o yönde hareket edebilirsiniz.


Yay Burcu
Yay Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta biraz hareketli geçiyor. İnişleri çıkışları var ama Yay, en azından iyi bir atın var.

Hafta, 29 Ağustos Pazar günü, kariyer evinizdeki Başak burcunda, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm’e kareler yaparak başlıyor. Bugün işinize çok kafa yoruyor olabilirsiniz. Şirketinizin mali sağlığına bakmakta fayda var. Yay, senin için fırsatlar var ama kendini Evrene açman gerekiyor. Özgeçmişinizi güncelleyerek başlayın.

31 Ağustos Salı günü güneş, iletişim ve anlaşmalar evinizde Satürn ile kavuşum yapmak üzere hareket ediyor. Siz işinizi merak ederken, amiriniz de uzun vadeli planlarınızı isteyebilir. Yay, genellikle her zaman doğruyu söylemeyi seversin. Ancak yakın gelecekte şirketten ayrılmayı planlıyorsanız, bu sorulardan kaçınmanız gerekebilir.


Oğlak Burcu
Oğlak Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, bağlı bir sıcak hava balonu gibisin. Oğlak, ipi serbest bırakmaya ve yelken açmaya hazırlanın.

Hafta 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, eğitim evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm’e kareler yaparak başlıyor. Oğlak burcu, bugün yaklaşan eğitim yılına hazırlanmakla oldukça meşgul olabilirsiniz. Yakın zamanda okula başlayan çocuklarınız olabilir veya üniversiteye geri dönebilirsiniz. Şimdi programlar değişiyor ve öğle yemeğinin paketlenmesi gerekiyor. Yeni bir rutin zamanı.

31 Ağustos Salı günü güneş para evinizde Satürn ile kavuşum yapmak için hareket ediyor. Şu anda, aldığınızdan daha fazla para harcıyor olabilirsiniz. Bunlar, eğitim, sigorta ön ödemesi veya gelecekteki bir seyahat için ön ödeme gibi yasal faturalar içindir. Bu, nakit akışınızın sıkışık olabileceği ve bir hesaptan diğerine para karıştırıyor olabileceğiniz anlamına gelir. Ama Oğlak, doğal olarak para konusunda iyisin ve sonunda her şey dengede.


Kova Burcu
Kova Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, her tutamağında kararlar alan bir kaya tırmanıcısı gibisiniz. Kova, maceraya hazırsın.

29 Ağustos Pazar günü, Güneşin Başak burcunda, diğerlerinin kaynaklarından oluşan evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kareler oluşturmasıyla hafta başlıyor. Bugün bazı finansal seçimler yapıyorsunuz. Kova, ya geleceği ve büyük planlarını düşünüyorsun. Ya da şu anda ve alışveriş sepetinize koyduğunuz o harika çivili botları düşünüyorsunuz. Şimdi mali açıdan ihtiyatlı bir gelecek, şu anki anlık siz ile tartışıyorsunuz. Ve savaş başlar.

31 Ağustos Salı günü güneş, kendi Kova burcunuzda ve güven evinizde Satürn ile kavuşum yapmak üzere hareket ediyor. Bugün, hedeflerinize ulaşmak için gerekli olanı yapabileceğinize inanmakla ilgili. Bu genellikle bir yokuş yukarı tırmanma anlamına gelir. Engeller sizi yıldırmak için değil, daha güçlü kılmak için vardır. Olumlu bir tutum, kanatları büyütmenize yardımcı olur.


Balık Burcu
Balık Burcu 30 Ağustos – 5 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, bir treni yakalamak için koşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Balık, bunun kendi lokomotifin olduğunu kabul et ve seni bekleyecek.

Hafta 29 Ağustos Pazar günü Başak burcunda, ilişkiler evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kareler yaparak başlıyor. İlişkiniz söz konusu olduğunda, Balık, sevgilinizle ciddi bir konuşma yapmanın zamanının gelip gelmediğini merak ediyor olabilir. Gelişmeleri sağlayabilecek tek şey konuşmaktır. Kendini hazırla. Önünde kayalık bir yol, dondurma türü değil.

31 Ağustos Salı günü güneş, gölge benliğinizin evinde Kova burcundaki Satürn ile kavuşum yapmak için hareket ediyor. Bazı aksama süreleri planlamak bugün harika bir seçim olacaktır. Öz bakım, günlük tutma ve belki de bir masaj gününü düşünün. Eski bir ormanda yürümek ya da bir dere kenarında oturmak ve akan suyu dinlemek için zaman ayırın. Bugün bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirmek için güzel bir gün.

Kaynak: https://www.astrology.com/us/horoscope/index-weekly.aspx


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.