Günlük İş Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

7 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 7 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Profesyonel hayatınızdaki yoğun dönüşümlere yabancı değilsiniz Koç. 2008’den beri, güneş onuncu evinizde Plüton’un güçlü gücünü barındırıyorsunuz. Hırslarınız, hedefleriniz ve planlarınız etrafında bu kadar çok yeniden doğuştan nasıl geçtiğinizi düşünmek için bugünü kullanın. Önümüzdeki yıllarda Plüton dikkatini hayatınızın diğer alanlarına çevirecek ve hayatınızın bu sektöründe onun gücünü bir daha asla tadamayacaksınız. Bu, ayağa kalkmanız, kontrolü ele geçirmeniz ve hakimiyet kurmanız için son derece önemli bir dönemdir. Gerçek profesyonel kaderinizle uyum içinde değilseniz, kendinizi yeniden yaratmak için hala biraz zamanınız var.


Boğa Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Boğa, bu yıl daha fazla sorumluluk ve profesyonel ağırlık alıyorsun. Gerçekte, yine de, yeni enerji Mart 2020’den Temmuz 2020’ye kadar başladı ve ardından Aralık 2020’nin ortasından beri daha da güçlendi. Sektörünüzde kendinizi nasıl kurmak ve her zamankinden daha çok çalışmak istediğiniz konusunda size karmik bir ders veriliyor. Yine de, Satürn, ne kadar odaklanmış ve ısrarcı olduğunuza liyakate eşit hediyeler verir, bu nedenle şimdi, inşa ettiğiniz her şeyi kutlayan bir taçlandırma döneminde olabilirsiniz. Otorite figürleri, patronlar ve VIP’ler şu anda sizi izliyor ve muhtemelen daha fazla büyüklük için sizi hazırlıyor. Bugün neleri başardığınızı ve hala nereye gitmek istediğinizi kontrol etmek için bir adım geri atın.


İkizler Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Büyük Görev Yöneticisi gezegeni Satürn, güneş dokuzuncu eviniz İkizler içinde yörüngede dönüyor. Satürn bize en önemli yaşam derslerimizi öğretir ve hedeflerimize ulaşmak için planlarımızı düzene koymamızı ister. Güneş enerjisi dokuzuncu eviniz aktive edildiğinde, artık kendinizi profesyonel olarak daha rekabetçi hale getirmek için okula dönmenin veya bilginizi genişletmenin ortasında olabilirsiniz. Becerilerinize ince ayar yapmak ve yeni teknikler, fikirler ve vizyonlar eklemek, gelişmenize ve daha da parlak olmanıza yardımcı olacaktır. Buradaki Satürn sizi sıkı çalışmaya teşvik edecek, ancak sizi beklediğinizden daha fazla bilgi ile ödüllendirecek. Bu nedenle, başkalarına da öğretmeniz veya akıl hocalığı yapmanız bile istenebilir.


Yengeç Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

2008’den beri, iş birlikleriniz, ortaklıklarınız ve ilişkileriniz etrafında derin bir karmik döngü yaşıyorsunuz, Yengeç. Bu, zamanın bu noktasında daha da netleşecek. Bugün, sahip olduğunuz birçok farklı iş bağlantısını ve onlarla birlikte çalışarak temelde nasıl geliştiğinizi düşünün. Powerhouse Pluto, güneş yedinci evinizde sizden gökyüzünde yörüngede dönüyor ve burada sadece çok daha kısa bir süre kalacak. Bu son derece uzun transitin sonuna yakınsınız ve bu yaşamda bir daha asla geçmeyeceksiniz. İş ortaklıklarınızın gelişmenize ve yeniden doğmanıza yardımcı olmasına izin verin ya da onları geride bırakın.


Aslan Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Son zamanlarda iş ortaklıkları, dernekler ve işbirlikleri etrafında yoğun karmik hayat dersleri alıyorsun, Leo. Bunun nedeni, Büyük Görev Yöneticisi gezegeni Satürn’ün güneş yedinci evinizde gökyüzünde konuşlanmış olmasıdır. Buna Satürn muhalefeti denir ve en zor dönemlerden biridir çünkü genellikle zayıf bağlantıları ortadan kaldırır ve istediğinizi elde etmek için daha fazla mücadele etmenizi sağlar. Ancak, bu enerjinin kurtarıcı lütfu, usta sendikaları daha da güçlendirecek ve onlara sonsuza kadar dayanma gücü verecek olmasıdır. Mart 2023’e kadar muhtemelen daha fazla öğrenme sürecinden geçeceğinizi unutmayın, ancak bugüne kadar tanık olduklarınızı yansıtmak için bugünü kullanın.


Başak Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Yoğun ve sıkı çalışmaya yabancı değilsin Başak. Aslında, dindar ve pratik bir dünya işareti olarak, en iyi olduğunuz şeylerden biri! Bu nedenle, Büyük Görev Yöneticisi gezegeni Satürn, çalışma projeleri ve istihdamdan oluşan güneş altıncı evinize yerleştiğinde, büyük bir yeni döngünün üzerinizde olduğunu biliyordunuz. Bu, Mart 2020’den Temmuz 2020’ye kadar damlamaya başladı ve resmi olarak Aralık 2020’nin ortalarında başladı. 2023’e kadar son derece sıkı çalışıyor ve hatta belki de bunalmış hissedeceksiniz. Ama unutmayın: Satürn hayat dersleri verir ve size baş edemeyeceğiniz bir şey vermez. Bugün sırtınızı sıvazlamak ve ne kadar yol kat ettiğinizi düşünmek için kullanın.


Terazi Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

2018’den beri, sekizinci güneş evinizdeki Terazi’de elektrikli Uranüs ile uğraşıyorsunuz. Yatırımlar ve zenginlik hakkında hayat dersleri öğrendiğiniz için bu muhtemelen çok yoğun ve dönüştürücü bir deneyim oldu. Bu süre zarfında bir işletme kredisi, kredi limiti, melek yatırım veya risk sermayesi başvurusunda bulunmuş ve bunun gerçekleştiğini görmüş olabilirsiniz. Uranüs, iş varlıklarınız ve başarınız söz konusu olduğunda kalıpların dışında düşünmenizi söylüyor, bu nedenle herhangi bir nedenle bu şeylerin büyüdüğünü görmediyseniz, bugün bunu gerçekleştirmenin yollarını araştırmak için kullanın. Uranüs, 2026’ya kadar burada size enerji verecek, ancak hiçbir gün şu andan daha iyi değildir.


Akrep Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Powerhouse Pluto, 2008’den beri güneş enerjisi üçüncü iletişim evinizin yörüngesinde dönüyor, Akrep. Bu son derece uzun geçiş, kuyruğun sonuna yaklaşıyor ve size başkalarıyla nasıl bağlantı kurduğunuz ve dünyaya en önemli mesajlarınızı nasıl ilettiğiniz konusunda yoğun ve dönüştürücü yaşam dersleri verdi. Son yıllarda, kalıptan çıkmaya ve fikirlerinizin kendilerine nasıl benzersiz olduğunu belirlemeye hazır yeni yazma, konuşma, reklamcılık, sosyal medya veya yayıncılık çalışmaları üzerinde çalışmaya başlamış olabilirsiniz. Herhangi bir nedenle projeler tam istediğiniz gibi gelişmediyse, sorun değil! Plüton size iletişim şeklinizi yeniden yaratma gücü veriyor, bu yüzden baştan başlamaktan korkmayın.


Yay Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Büyük Görev Yöneticisi gezegeni Satürn, dünya ile nasıl iletişim kurduğunuz konusunda size yorucu yaşam dersleri veriyor, Yay. Satürn, Mart 2020’den Temmuz 2020’ye kadar güneş üçüncü evinize kısaca girdi, ancak aynı yılın Aralık ortasından bu yana sağlam bir şekilde ikamet etti. O zamandan beri, sizin için en önemli olan mesajları ve fikirleri salıvermenin en etkili yollarını bulmak için çok çalıştınız. Satürn, Mart 2023’e kadar odağını buraya getirmeye devam edecek olsa da, ne kadar ilerlediğinizi yansıtmak için harika bir fırsatınız var. Hâlâ yeni keşfedilmiş bir yazı, konuşma, reklam veya sosyal medya girişimi başlatmak istiyorsanız harekete geçin. İçinizde doğru sözler var.


Oğlak Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Büyük Taskmaster gezegeni Satürn, Oğlak’ın vesayetine yabancı değilsiniz. Buzlu gezegeni hükümdarınız olduğundan, mesajlarını diğer burçlardan daha kolay alma eğilimindesiniz. Şu anda, güneş ikinci gelir ve zenginlik evinizin içinde yörüngede dönüyor. Yürüyüşüne Mart 2020’den Temmuz 2020’ye kadar burada başladı, ancak Aralık 2020’nin ortasından beri varlığını sağlam bir şekilde kurdu. O zamandan beri, para konusunda muazzam hayat dersleri alıyorsunuz. Bir yandan, özellikle önemli yeni hedeflere veya yaşam tarzı değişikliklerine para yatırıyorsanız, sizin için daha sıkı hale getirmiş olabilir. Öte yandan, size daha fazla çalışma ve harcamalarınızı düzenleme zamanının geldiğini söylüyor olabilir. Unutmayın: Para sizi kontrol etmemelidir, ancak kesinlikle hayatı kolaylaştırır.


Kova Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Modern gezegen yöneticiniz Uranüs iken, geleneksel astroloji Satürn, Kova tarafından yönetildiğinizi söyledi. Bu, her iki gezegenin de yaşamınız üzerinde hala büyük bir etkiye sahip olduğu anlamına gelir; bu nedenle, nerede olurlarsa olsunlar, iki kat daha fazla etkilenirsiniz. Satürn’ün güneşin etrafında dönmesi yaklaşık otuz yıl alır, bu yüzden nerede durursa dursun size hayati yaşam dersleri verir. Mart 2020’den Temmuz 2020’ye ve daha sonra Aralık 2020’nin ortasından bu yana kesinlikle sizin burcunuzda ikamet ediyor ve size profesyonel hedefleriniz ve enerjinizi neye harcadığınız konusunda her zamankinden daha bilinçli olma zamanının geldiğini söylüyor. Bugün, ne kadar ilerlediğinize ve ileride nasıl daha stratejik olabileceğinize odaklanın.


Balık Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

2008’den beri, güç merkezi Pluto, profesyonel topluluklar ve derneklerden oluşan güneş on birinci evinizde, Balık’ta ileri geri döndü. Bu, bir süredir, benzersiz ve güçlü insanların etrafınızı sardığını, ancak sıklıkla hayatınıza girip çıktığını gördüğünüz anlamına gelir. Bu danışmanların ve profesyonel tanıdıkların çoğu, size rehberlik etmede ve en heyecan verici çabalarınızın, arzularınızın ve hedeflerinizin kapılarını açmada yardımcı oldu. Bugün, üzerinizde en çok etkiyi yaratan insanları düşünmek ve zaman geçmiş olsa bile onlarla görüşmek için iletişime geçmeyi düşünmek akıllıca olacaktır. Bağlantıyı yenileyebilir ve bir kez daha birbirinize yardım edebilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.