Günlük İş Burç Yorumları 2 Ağustos 2021

2 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 2 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Bugün karakterinizi büyük ölçüde test ettirmeye hazırlanın Koç. Bugün, güneş Satürn ile doğrudan karşıtlık içindeyken, tüm yılın en kötü günlerinden birine girdik. Bu geçiş sırasında, hedeflerinize karşı önemli kısıtlamalar, zorluklar ve muhalefet hissedeceksiniz. Yaşam gücünüz ve umut duygunuz cızırdadıkça, zar zor bir kıvılcım yakalayabildiğiniz için hareket etmekte zorlanacaksınız. Zor durumlar kendilerini size sunacaktır, bu yüzden mümkünse bugün dışarıda oturmak en iyisidir. Hafif bir sorumluluk listesi planlayın, başınızı aşağıda tutun ve bu haftanın fırtınalarının geçmesini bekleyin.


Boğa Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Bugün tüm yılın en kötü günlerinden biri, Boğa. Bu, sorumlulukları masaya yatırmanın, toplantıları ertelemenin ve kesinlikle sözleşme imzalamaktan veya müzakerede herhangi bir şeyi kabul etmekten kaçınmanın daha iyi olacağı anlamına gelir. Güneş, gökyüzünde Satürn’den kuşatma altındayken – güneş onuncu profesyonel başarı evinizde bulunur – aniden sizi sönük, yenilmiş ve umutsuz hissetmenize neden olan ağır bir darbe gelebilir. Otorite figürleriyle büyük zorluklar, kısıtlamalar ve çatışmalar muhtemelen ortaya çıkacaktır. Tekneyi şimdi sallamayın yoksa kelimenin tam anlamıyla gözden düşebilirsiniz.


İkizler Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Tepelere koşun ve kapaklardan aşağı inin İkizler. Bu hafta üzerimizde korkunç bir kozmik savaş var! Bugün, güneş enerjisi üçüncü iletişim evinizdeki güneş, güneş enerjisi dokuzuncu genişleme evinizdeki gökyüzünde kızgın bir Satürn ile çatışırken, şimdi bir fikir savaşı yakın olabilir. Şu anda sözleşme imzalamayın veya herhangi bir önemli yazı, konuşma, reklam, tanıtım veya marka oluşturma girişiminde bulunmayın. Bunu yaparsanız, şirketinizin başına gelen büyük bir zorlukla karşılaşacaksınız. Bu, güveninizi azaltacak ve bir kayıp duygusu getirecektir.


Yengeç Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

Son derece rahatsız edici finansal haberler bugün yolunuza çıkacak, Yengeç. Aslında, bugünün astrolojisi onu tüm yılın en kötü günlerinden biri yapacak! Toplantılardan kaçınabilir veya planları yeniden planlayabilirseniz, bunu yapmanız teşvik edilir. Güneş, güneş enerjisi ikinci gelir evinize enerji vermek için elinden gelenin en iyisini yaparken, güneş enerjisi sekizinci varlık evinizde konumlanmış çok öfkeli bir Satürn ile çatışacaktır. Elbette, daha sonra pişman olacağınızdan, şu anda herhangi bir sözleşme imzalamayın veya herhangi bir anlaşma yapmayın. Mali durumunuzu izleyin. Herhangi bir nedenle işinizi kaybederseniz veya büyük bir masraf ortaya çıkarsa, yumruklarla yuvarlanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Aslan Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugünün astrolojisine dikkat et, Leo. Sizin için yılın en karanlık ve en acımasız günü olabilir. Güneş, kimliğinizin ilk güneş evinizi tutuştururken, güneş iş ortaklıklarının yedinci evinde sizden gökyüzüne yerleştirilmiş intikamcı bir Satürn ile çatışacak. Bugün önemli bir profesyonel birliğin, işbirliğinin, müşteri veya satıcı ilişkisinin sonu olabilir. Bu, özellikle ikinizin bir süredir aynı sayfada olmadığınızı hissettiyseniz doğru olacaktır. Çatışma ve yelpazenin zıt uçlarında hissedeceğiniz için bugün en güçlü ilişkiler bile acı çekecek.


Başak Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Bugünün kozmik enerjisine dikkat edin Başak. Buz ve ateşin savaşı üzerinizde. Güneş, gizli şeylerin on ikinci evine enerji verirken, güneş altıncı iş evinizdeki vahşi bir Satürn nedeniyle duvara çarpacak. İş projelerinizi ve sorumluluklarınızı etkileyen gizli, dedikodu veya talihsiz bir haber ortaya çıkacaktır. Aslında, işvereninizle zaten kayalık bir arazide bulunduysanız, serbest çalışıyorsanız bugün işinizi bile kaybedebilirsiniz. Bu hafta tekneyi sallamamak en iyisidir.


Terazi Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Kendini hazırla, Terazi. Bütün bu hafta göklerden öfkeli fırtınalar getirecek olsa da, alçakgönüllü olmak, ilerlemek ve potu karıştırmamak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Hatta bugünün astrolojisi “yılın en kötü günü” olarak bile görülebilir. Güneş, arzuların solar on birinci evine yakıt getirirken, ama beşinci ifade evinizdeki nefret dolu bir Satürn tarafından şiddetle saldırıya uğradığında, bu muhalefetin döndüğünüz her yerde mücadeleler getirdiğini fark edeceksiniz. Melankoli, kayıp, keder ve düşük enerji seviyeleri bu güne nüfuz edecek, bu nedenle profesyonel hedeflerinizi şimdiden zorlamaya çalışmamak en iyisidir. Gücünüzü koruyun ve çok zor olmayan şeyler üzerinde çalışın.


Akrep Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Profesyonel yaşamınız sizi büyük bir sıkıntıya sokabilir, Akrep. Ateşli güneş, gökyüzünde buzlu Satürn ile bir muhalefette çatışan başarıların onuncu evinden süzülürken, lütuftan bir düşüşün yakın olabileceğini görebilirsiniz. Kısıtlamalar, zorluklar ve zorluklar – muhtemelen heyecan verici yeni hedeflere ulaşma arzunuzdan kaynaklanacak, ancak ev, aile veya ev sorumlulukları tarafından topraklanmaya zorlanacaksınız. Sıkı çalışma ve sabır, bu enerjiyi yönlendirmenin anahtarı olacaktır. Umudunu Kaybetme. Dayanmanın bir yolunu bulacaksınız.


Yay Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Ateş ve buz bugün göklerde kozmik bir savaşta buluşuyor, Yay! Enerji seviyeleriniz ve zihniniz düşük ve mağlup hissedecek. Güneş gücünü solar dokuzuncu evinize getirirken, o, şimdi solar üçüncü iletişim evinizde konumlanmış olan bir muhalefette Satürn ile çarpışır. Elbette, bugün sözleşme imzalamayın, bir ürün piyasaya sürmeyin veya marka mesajları yayınlamayın. Aslında, fırtınaların geçmesine izin vermek ve kitleleriniz, müşterileriniz ve ortaklarınızla nasıl bağlantı kurduğunuzu yeniden değerlendirmek daha iyidir. Bugün konuşmadan önce dinleyin ve kayalık havada gezinebilirsiniz.


Oğlak Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Çok talihsiz bir gün yaklaşıyor, Oğlak. Artık maliye ile ilgili ikinci güneş evinizde konuşlanmış olan hükümdarınız Satürn, güneş varlıklarınızın sekizinci evinde dönen güneş ile fantastik bir savaşta çatışacak. Mali durumunuza büyük bir masraf veya zorluk yüklenebilir ve bu da paranın size büyük bir endişe getirmesine neden olabilir. Satürn sizin yöneticinizdir, bu nedenle size büyük bir sabır ve sebat öğretir – ancak mümkünse bugün yine de alçakgönüllülük yapmak akıllıca olacaktır. Her şeyden önce, işinizin düşmesine neden olabileceğinden, bugün herhangi bir büyük satın alma işlemi yapmayın veya herhangi bir kredi limiti açmayın.


Kova Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Bugün sınırlarını test edeceksin Kova. Ateşli güneş, güneş iş ortaklıkları yedinci evinizde sizden gökyüzünde dururken, burcunuzda bulunan buzlu Satürn’e göz kamaştıracak. Bu, size muazzam denemeler, testler ve meydan okumaların atılmasına neden olacaktır. Hatta iş ortaklarınızdan, iş ortaklarınızdan, müşterilerinizden veya ortaklarınızdan birinin havlu atmasına ve işi bırakmasına neden olabilir – çok katılaştığınızı ve nihayetinde büyümelerini engellediğinizi hissedebilirsiniz. Bunu çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, ancak siz de onların sürekli muhalefeti olmadan gelişeceğiniz için bu pek olası görünmüyor.


Balık Burcu
2 Ağustos 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Bugün gökyüzünde toplanan kara bulutlara dikkat et Balık. Ateşli güneş, çalışma projeleri ve istihdamdan oluşan altıncı güneş evinize enerji vermek için elinden gelenin en iyisini yaparken, güneş on ikinci evinizde yörüngede dönen buzlu Satürn’ün şiddetli saldırısının ortasında yakalanacak. Bu muhtemelen işinizle ilgili talihsiz haberler getirecek, hatta belki de sizi bir projedeki çalışmayı tamamen bitirmeye itecek. Birinin sizden bir sorumluluk çalmak için size karşı planlar yaptığını öğrenebilirsiniz. Belki bir iş arkadaşınız kıskanmıştır ve performansınız hakkında kötü konuşmuştur. Bir otorite figürü onları destekliyor olabilir, bu yüzden onu korumak için teste tabi tutulacaksınız.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.