Günlük İş Burç Yorumları 15 Ağustos 2021

İçerikler

15 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 15 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Bireysel finansal arayışlar ve ortak finansal girişimler arasında büyük bir itme ve çekme enerjisi var. Koç, sen zodyakta öncüsün – profesyonel çabalarda yol alıyorsun! Bu nedenle, bugün ay Uranüs ile karşı karşıya geldiğinde, kendi kendinize yürüttüğünüz girişimleriniz ve ortak arayışlarınız arasında bir bölünme var. Yalnız çalışma veya iş yerinde işbirliği yapma seçeneğiniz olabilir. Yalnız yolu tercih edebilirken, bir grubu eğlendirmek faydalı olacaktır! Sonuçta, ekip için lider veya vizyoner bile olabilirsiniz.


Boğa Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Profesyonel kişiliğiniz bugün kararsız değilse de biraz radikal hissedebilir! Ay’ın Uranüs’e karşı çıkmasıyla, işyeri bağlarınızda sıra dışı hissedebilirsiniz. Yakın ekibiniz veya iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz, özellikle duygularınız yüksekse, bugün biraz dengesiz olabilir. İş yerindeki en yakın arkadaşlarınızın yanında bile bugün stresli anlarda soğukkanlılığınızı korumak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Düz bir kafa tutarsanız, profesyonel ilişkileriniz olumlu yönde dönüşecektir! Aynı şekilde, soğukkanlılığınızı kaybederseniz, profesyonel bağlarınızda beklenmedik bir değişiklik görebilirsiniz.


İkizler Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

İkizler, dualitenizi gün boyu akılda tutmak zorunludur! İşyerinde özel yüzünüzü kurtarmak için genel yüzünüzü kullanmak için mükemmel bir gün. Ay bugün Uranüs ile karşıt konumda olduğundan, sizi sarsacak olaylarda beklenmedik bir dönüş ve dönüş var. Uranüs, gizli yeteneklerinizi ve zayıf yönlerinizi radikalleştirmekle, gizli benliğinizin içini dışını çevirmekle meşgul. Bu sürerken, işyerinde farklı sunumlar yapmak isteyebilirsiniz. Ayın büyüsü sizin lehinize çalışıyor, bu da işte kişisel meselelerinizi gizli tutmanıza yardımcı olacak.


Yengeç Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Değişim havada – hissedebiliyor musun, Yengeç? Uranüs şu anda yolunuza eğri toplar atıyor! Shake-up Uranüs, sosyal medyadaki varlığınız, profesyonel hayalleriniz ve sektörünüzdeki bağlantılarınız ile ilgili farklı yönler getirebilir. Kendinizi yeni bir profesyonel platforma yatırım yaparken veya hayalinizdeki işte çalışan kişilerle bağlantı kurarken bulabilirsiniz. Yakın zamanda hayalinizdeki işin size nasıl göründüğü konusunda bir değişiklik fark etmiş olabilirsiniz. Uranüs bugün aya karşı olduğu için, zamanınızı ve enerjinizi yaratıcılığı ateşleyen profesyonel platformlara yatırmanız tavsiye edilir!


Aslan Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Leo, bir sonraki profesyonel adımın konusunda emin olamayabilirsin. Uranüs şu anda kariyer yolunuzda ve profesyonel olarak tanıdığınız şeyde devrim yaratıyor, bu da kariyer hedeflerinizi ve hayallerinizi sarsıyor. Değerlendirecek çok şey olabilir – özellikle de belirlenmiş bir yola veya hedefe oldukça yerleşmiş hissediyorsanız. Uranüs bugün aya karşı olduğundan, evde biraz zaman geçirmek için profesyonel ilgi odağından bir adım geri atılması tavsiye edilir. Sevdiğiniz insanlarla kendinizi kuşatın; bir sonraki adımınız hakkında bazı tavsiyeleri bile olabilir!


Başak Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Bugün nasıl karşılaşmak istersin Başak? Ay, konuşma sırasında işte nasıl karşılaştığınızı vurgulayan Mars ile uyum içindedir. Bir odaya komuta etme tarzından, seni kimlerin hatasız dinleyeceğine kadar kelimelerinle gücün var. İş yerinizi geliştirmek için günümüzün astrolojik enerjisini kullanın. Mevcut pozisyonunuzdaki beklentilerinizi, hedeflerinizi veya arzularınızı açıklığa kavuşturmanın zamanı geldi. Agresif veya fazla hırçın görünmeye karşı dikkatli olun. Herhangi bir ayak parmağına basmadan fikirlerinizi duyurabilirsiniz!


Terazi Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Beklenmedik şeylere maddi olarak hazır mısın, Terazi? Son zamanlarda aklınızda para var, bu nedenle finansal durumunuzu iyileştirmenin yollarını arıyor olabilirsiniz. Uranüs, karşılıklı finansal varlıklarınızı ve yatırımlarınızı sarstığı için beklenmedik bir teklif, proje veya anlaşma olabilir. İşyerinizdeki biri, yeni bir girişimde karşılıklı olarak zaman, enerji ve kaynaklara yatırım yapma fırsatı ile size hitap edebilir. Potansiyel olarak kazançlı olabilir, ancak projenin uzun vadede size nasıl hizmet edebileceğini düşünmek için bir adım geri atmak akıllıca olacaktır.


Akrep Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Ay sihrini kimliğiniz ve algınız üzerinde çalışırken, bugün özellikle mıknatıs gibi görünüyorsunuz, Akrep! Ayın büyüsü odayı okuyabilir, bu da işyerinde ilk izlenimi elde etmek veya yüzü kurtarmak için mükemmeldir. Profesyonel bağlantılarınızı en beklenmedik şekillerde geliştirmek için ideal olan, bugün herhangi bir etkileşimde kendi yolunuzu çekebilirsiniz! Ay, Uranüs’e karşı çıkıyor, bu da çekici, profesyonel kişiliğinizin bir iş bağlantısı, sözleşme veya anlaşma üzerinde öngörülemeyen bir etki yaratabileceğini ima ediyor. Sözleşmelerinizde, anlaşmalarınızda ve bağlantılarınızda tesadüfi başarıya hazır olun!


Yay Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Bugün işte beklenmedik şeyleri bekle, Yay! Biraz kendiliğindenliği sevseniz de, bugünün astrolojik enerjisinin üstesinden gelmek biraz zor olabilir. Uranüs, iş yerindeki günlük işlerinizi radikalleştiriyor. Beklenmedik bir son teslim tarihi, proje veya sorunla karşılaşabilirsiniz. Ortaya çıkan herhangi bir sorun üzerinde çalışırken biraz kararlı olsanız da, duygusal olarak işlemek için hala çok şey olabilir. Uranüs aya karşı çıkıyor, bu da gününüzü tamamlarken, basıncı azaltmak için biraz kesintiye ihtiyacınız olacağını ima ediyor. Yoğun bir günün ardından dinlenmek için kendinize zaman ayırın!


Oğlak Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, profesyonel hedeflerinize ulaşmak için çok uğraşıyorsunuz! İnanılmaz derecede çalışkan, iş yerinizde inanılmaz bir sorumluluk yükü taşıyan birisiniz. Bu nedenle, bugünün astrolojisi, işinizde biraz eğlenmenizi istiyor. Uranüs yaratıcılığınızı sarsıyor, bu nedenle iş yerinde renkleri denemekten şablonlara ve hatta profesyonel kıyafetlerinize kadar biraz vahşileşmenin zamanı gelmiş olabilir. Uranüs bugün aya karşı olduğu için, iş arkadaşlarınızla da biraz eğlenmenin zamanı gelmiş olabilir. Bugünü iş yerinde eğlenmekle ilgili yapın!


Kova Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Kova burcu, bugün kariyer yolunuz hakkında oldukça içe dönük hissedebilirsiniz. Ayın sezgisel, ancak gizli doğası, kariyer hedeflerinizi ve hayallerinizi vurguluyor. Kariyer yolunuzu olduğu gibi elden geçirme ve dönüştürme sürecinde olabilirsiniz. Dönüşümü ne kadar çok düşünürseniz, eve o kadar çok yansıyabilir. Ne de olsa, kariyerinizi değiştirmenin bu bölümünün taşınmayı, evde daha fazla veya daha az zaman geçirmeyi veya ailenizi finansal olarak etkilemeyi içerebileceğini görebilirsiniz. Her ne düşünüyorsan, sessiz ol. Henüz kimsenin planlarınızı veya fikirlerinizi bilmesi gerekmiyor!


Balık Burcu
15 Ağustos 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

İşinizin sizi beklenmedik yerlere götürmesine hazır mısınız? Uranüs, tüm gün boyunca iletişim ve seyahat yeteneklerinize eğri toplar atıyor. İster fiziksel ister zihinsel olsun, gün boyu hareket halinde olduğunuzu fark edebilirsiniz. Fiziksel olarak konuşursak, işiniz için seyahat etme fırsatı size sunulabilir! Zihinsel olarak, bugün beklenmedik bir dönüş yapan profesyonel konuşmalar yapabilirsiniz; bu fikirlerinizi, bakış açılarınızı ve görüşlerinizi zorlayabilir. Her iki durumda da, iş yeriniz katlanarak ve tesadüfen genişliyor. İş akışının sizi götürdüğü her yere yaslanın!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.