Günlük İş Burç Yorumları 10 Ağustos 2021

10 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Salı günü için 10 Ağustos Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bugün biraz iki ucu keskin bir kılıç gibi gelebilir Koç. Yaratıcılık güneş enerjisi beşinci evinizde yörüngede dönen kozmik habercimiz Merkür, güneş enerjisi on birinci evinizde genişleyen Jüpiter ile çatışırken, büyük fikirlerinizin ve büyük planlarınızın meyve vermeye hazır olduğunu hissedebilirsiniz! Heyecan ve tutkuyla dolacaksınız ama aslında çok dağınık olabilirsiniz. Bu enerji, iş kararlarınızı ve müzakerelerinizi olumsuz etkileyebilecek ayrıntıları atlamanıza neden olabilir. Sadece bir önseziye gitmek yerine size rehberlik edebilecek bir profesyonele danışın.


Boğa Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Bugünün astrolojik enerjisi kesinlikle bir kasırga gibi hissedebilir, Boğa. Bir yandan, Jüpiter bir kez daha güneş onuncu başarı evinize geri döndüğünden, fantastik profesyonel gelişim için bir fırsat olabilir. Gökyüzünde yörüngede dönen Merkür, Büyük Yararımıza karşı duracak. Sizi umut ve iyimserlikle dolduran geniş ve büyük fikirlerle dolabilirsiniz. Hatta daha büyük bir kitlenin önünde çıkış yapma veya heyecan verici bir promosyon hakkında bilgi edinme fırsatı bile size sunulabilir. Bununla birlikte, bu gezegensel açı aynı zamanda bazı şeylerin biraz ulaşılmaz olabileceğini de gösterebileceğinden, kendinizi çok fazla aşmamak en iyisi olabilir. Herhangi bir konuda anlaşmadan önce, ayrıntıları daha iyi bilen bir profesyonele danışın.


İkizler Burcu
10 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Gezegensel yöneticiniz bugün sizi hayattan daha büyük hissetmenizi sağlayacak, İkizler. Güneş enerjisiyle ilgili üçüncü evinizdeki yükselen Merkür, güneş enerjisi dokuzuncu evinizdeki genişleyen Jüpiter’in karşısında dururken, büyük fırsatlar vaat eden büyük bir sözleşme meselesinin ortasında olabilirsiniz. Yazma, konuşma, reklamcılık veya sosyal medya çalışmalarınızdan birinin çok daha yüksek kitlelere sunulduğunu, hatta belki de viral hale geldiğini öğrenebilirsiniz. Bu nişan sizi muhteşem bir heyecan ve iyimserlikle dolduracak. Bununla birlikte, herhangi bir müzakerenin ortasındaysanız, ayrıntılı yazıları okumak ve dışarıdan bir bakış açısına sahip bir profesyonele danışmak en iyisi olabilir.


Yengeç Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Bugün büyük bir finansal beklenmedik düşüş ortaya çıkabilir, Yengeç. Bu sizi aşırı heyecan ve öfori ile dolduracaktır! Kozmik habercimiz Merkür, enerjisini güneş enerjisi sekizinci varlık evinizdeki mucizevi Jüpiter’den gökyüzünde duran ikinci gelir evinize getirirken, büyük ikramiyeyi vuruyormuş gibi hissedebilirsiniz! Tek seferlik bir çek, büyük bir anlaşma, risk sermayesi infüzyonu veya hatta önceki sıkı çalışma nedeniyle bir ikramiye nedeniyle para fazlası gelebilir. Ancak, önemli ayrıntıları kaçırmamak için parayı kabul etmeden önce belirli şartları veya sözleşmeyle ilgili konuları üç kez kontrol ettiğinizden emin olun.


Aslan Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Leo, bugün iş ortaklıkları için çok yoğun bir gün olacak. Kozmik habercimiz Merkür, burcunuzda dans ederken, tam netliğinizi bulmakta zorlandınız. Geniş Jüpiter’den gökyüzünde konuşkan Merkür durduğundan, bugün iki ucu keskin bir kılıç gibi olabilir. Siz ve bir iş ortağınız, büyük planları beyin fırtınası yaptığınız ve önümüzdeki yıl için hedefler belirlediğiniz bir güce sahip olabilirsiniz. Sizi ekip olarak yeni başarı basamaklarına neyin götürebileceği konusunda canlandırıcı fikirlere sahip olacaksınız. Bununla birlikte, herhangi bir müzakerenin ortasındaysanız, imzalamak için bir atılımınız olsa da, sözleşmeyi kilitlemeden önce profesyonel bir inceleme yapmanız şiddetle tavsiye edilir.


Başak Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Bugün şans ve fırsatlar getirebilir, Başak – ya da gerçek olamayacak kadar iyi bir şey! Gezegen yöneticiniz Merkür, güneş on ikinci evinizin içinde yörüngede dönerken, çalışma projeleri ve istihdamla ilgili güneş altıncı evinizde konuşlanmış geniş Jüpiter’in karşısında gökyüzünde duruyor. Bu, sizi büyük planlar ve girişimlerle nasıl başa çıkabileceğiniz konusunda heyecan verici yeni fikirlerle dolduracak. Yeni bir proje, iş veya müşteri, muhtemelen sizden dedikodu yoluyla haber almış, birdenbire ortaya çıkabilir. Gizeminize ve yeteneklerinize çekilebilirler. Bununla birlikte, bazen Merkür ve Jüpiter karşıtlıklarında olduğu gibi, hafife almak en iyisi olabilir, üstesinden gelebileceğinizden daha fazlasını üstleniyor veya önemli ayrıntıları kaçırıyor olabilirsiniz. Dikkatlice ilerleyin.


Terazi Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Bugünün astrolojisi senin için biraz iki ucu keskin bir kılıç gibi işleyebilir, Terazi. Muhtemelen moraliniz yüksek, heyecan ve iyimserlikle dolu olsanız da bir şeyler ters gidebilir. Merkür, güneş enerjisi onbirinci profesyonel bağlantılarınız ve topluluklarınız evinizde dönerken, en büyük özlemlerinize doğru ilerlemenize yardımcı olmak için ağınızda birisinin size ulaştığını görebilirsiniz. Yine de Merkür, genişleyen Jüpiter ile karşıt açıda bağlantı kurduğundan, bu gezegensel hizalanma, bir şeyin gerçek olamayacak kadar iyi olabileceğini ve sonunda kayıp ya da utanç çizgisinde yürüyebileceğinizi gösterir. Artık fikirlerinizi ve planlarınızı kesinlikle açıklayabilirken, yeni bakış açılarına açık olun ve her şeyden önce herhangi bir şeyi kabul etmeden önce bir profesyonele danışın.


Akrep Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün önünüzde büyük bir kazanç olabilir. Bununla birlikte, noktalı çizgiyi imzalamadan veya kendinden geçmiş duyurunuzu yapmadan önce hafifçe yürümek ve her şeyi incelemek özellikle önemlidir. Kozmik habercimiz ve iş gezegenimiz Merkür, bugün güneş onuncu başarı evinizi büyülüyor ve geniş gözlü Jüpiter ile bir karşıtlığa geçecek. Profesyonel gelişim için kesinlikle heyecan verici haberler duyacak olsanız da, fikirlerinizi ve planlarınızı toparlamanız, ancak vizyonunuza ekstra bir doz pratiklik eklemeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde, kafanızın bulutlarda çok uzakta olduğunu ve her şeyin beklediğiniz gibi olmayacağını fark edebilirsiniz.


Yay Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Tüm burçlar arasında gerçekten hayattan daha büyük yaşamayı seviyorsunuz, Yay. Jüpiter’in yöneticiniz olmasıyla, başka hiçbir burç işaretinin uçtuğuna inanmayacağı yerlere gitmekten korkmazsınız! Bugün, aktif Merkür güneş enerjisi dokuzuncu evinizde dönerken ve güneş üçüncü evinizde Jüpiter’in karşısında dururken, güçlü ve geniş fikirlerle dolu olacaksınız. Bu gezegenlerin her ikisi de onunla bağları olduğu için, muhtemelen şu anda iş seyahatine çıkmaya hevesli olacaksınız. Bir yolculuğa çıkın veya önümüzdeki yıl için bir plan yapın. Sözleşmelerin de şu anda ortaya çıkması muhtemeldir, bu nedenle herhangi bir şeyi kabul etmeden önce, bir avukatın tüm ayrıntılara bakmasını sağlayın.


Oğlak Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün finansal beklenmedik şeyler ortaya çıkabilir. Yağmur yağarken muhtemelen bu bolluğu seveceksiniz! Güneş enerjisi sekizinci yatırım ve varlık evinize enerji veren Zihinsel Merkür, zenginlik ve refah gezegeni olan şanslı Jüpiter’den gökyüzünde bir muhalefette bağlantı kuracak. Işığını güneş enerjisiyle ikinci gelir evinize getirecek. Yeni bir iş, zam, müşteri, ikramiye veya komisyon şeklinde olsun, banka hesabınızı artırma fırsatı mutlaka karşınıza çıkacaktır. Bu uğurlu enerji, halihazırda elinizde hiçbir şey olmasa bile daha fazlasını getirmek için kullanılabilir, bu nedenle kendinizi bir para mıknatısı konumuna getirmek için yola çıkın.


Kova Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Bugün içinizde bir coşku dalgası hissedeceksiniz, Kova. Zihinsel Merkür, güneş iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizde dans ederken ve burcunuzda mucizevi Jüpiter’in karşısında dururken, muhteşem bir iyimserlik ve umut hissedeceksiniz. Bu enerjiyi profesyonel hayatınıza istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz çünkü her şeyi lehinize çevirecek güce sahipsiniz. İş ortaklıklarınıza neşeli bir tavırla yaklaşın ve vizyonunuzu, becerilerinizi ve iş ahlakınızı anlayan insanlarla çalışmaya odaklanın. Anlaşmalar ve müzakereler de şu anda görünebilir. Ekip olarak heyecan verici yeni yönlerde yükselmenin yollarını bulun.


Balık Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Balık, profesyonel hayatınızdaki meselelerin bugün kesinlikle lehinize dönebileceğini hissedeceksiniz. Zihinsel Merkür aktif enerjisini güneş altıncı ev projelerinize ve istihdamınıza getirdiğinden, muhtemelen kendinizi aşırı derecede meşgul hissedecek ve performansınız hakkında iyi haberler duyacaksınız. Eş yöneticiniz, şanslı Jüpiter ile bir muhalefette bağlantı kuracak ve gününüze bir servet ve iyimserlik duygusu getirecek. Bugün sorumluluklarınız veya müşterilerinizle son derece iyi ilerleme fırsatınız olsa da, heyecanınızı yatıştırdığınızdan emin olun. Bazen, bu gezegensel yön, gerçek olamayacak kadar iyi olabilecek şeyler vaat edebilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.