Günlük Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

İçerikler

7 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 7 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Cumartesi günü gökyüzünün altında olmanın yolu alçakgönüllülüktür, Koç. Ay, azalma evresinde derin, sizi önceki haftalarda başlattığınız projeleri tamamlamaya odaklanmaya teşvik ediyor. İşleri tamamlamayı hedefleyin. Oynak Aslan ayı, kendisini ağır Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığın içinde bulur ve uzun vadeli hedeflere melankolik bir ruh hali getirir. Bu sürünen gölgeleri yaratmaya devam edin ve görmezden gelin.


Boğa Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Boğa, bugün kariyer yörüngenizde bir gerçeklik kontrolü yapmaktan zarar gelmez. Aslında, Cumartesi gökyüzü, başarmak için yola çıktığınız şey konusunda ciddi olmanızı hatırlatır. Kendini ifade eden Aslan ayı, ağır Satürn ile boğucu bir karşıtlığa kilitlenir ve hem köklerinize hem de ağacınızdaki meyvelere yakından bakmanızı ister. Bugün en iyi hissetmek için dinlenmeye, aile bağlantılarına ve sadeliğe öncelik verin.


İkizler Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Bugün sessiz İkizinizin hüküm sürmesine izin vermeye çalışın, İkizler. Yorgun ay azalma evresinden geçerken Cumartesi günkü gökyüzü sizi işleri toparlamaya ve geçen ayki projelerde bir kapanış bulmaya teşvik ediyor. Luna’nın kendini ifade eden Aslan’daki varlığı, zihinsel uyarım ve iletişimi içeren etkinlikleri teşvik eder. Ancak ağır Satürn ile karşıtlığı, sabır gerektiren melankolik zihinsel durumları çağrıştırabilir.


Yengeç Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Bir Yengeç olarak, ayın şekil değiştiren evrelerine derinden bağlısınız. Luna, bugün, enerji seviyelerinin düştüğü, zayıflama evresinde kendini yorgun bir şekilde bulur. Bugün üretken çabalar arama arzunuza rağmen, dinlenmeye öncelik vermeyi hedefleyin. Kalp merkezli Aslan ayının sorumlu Satürn ile karşıtlığı, ilişki konularına gerçeklik kontrolleri getirebilir.


Aslan Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugün vücuduna karşı nazik ol Leo. Yarının yeni ayı burcunuzda gerçekleşecek ve kozmik spot ışığı üzerinizde parlamaya hazırlanıyor. Şimdilik, ay burcunuza yaklaşırken ve kapanış çağrısı yaparken, işleri toparlamaya çalışın. Dinlenmeye, vücudunuzla yeniden bağlantı kurmaya ve sağlığınıza uyum sağlamaya öncelik verin. Luna’nın sorumlu Satürn ile karşıtlığı, çözülmesi sabır gerektiren ilişki sorunlarını vurgulayabilir.


Başak Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Enerji seviyen bugün ciddi şekilde düşüyor Başak. Sadece görünüşe ayak uydurmak için kendinizi aşırı uzama durumuna zorlamayın. Ay, bu sabah tembel Aslan’a kayıyor ve yarınki yeni ay için dükkanı kapatmaya hazırlanıyor. Geçen ayın olayları arasında iyileşmek ve kapanış bulmak için bu karanlık aşamayı kullanın. Luna’nın ağır Satürn ile karşıtlığı, çözülmesi gereken kariyer sorunlarını vurgulayabilir – ancak canlılığınız geri gelene kadar bunu düzeltmeye çalışmaktan kurtulun.


Terazi Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzü, yavaşlamanız ve adımlarınızı yeniden değerlendirmeniz için bir çağrıdır, Terazi. Ay, yaratıcı bir şekilde yüklü Leo’ya doğru ilerliyor ve sizi hediyelerinizi büyük bir sahnede paylaşmaya itiyor. Yine de Luna, kendini enerji seviyelerini düşüren ve iyileşmeyi teşvik eden zayıflama evresinde bulur. Ay kendini duvarlarla çevrili Satürn ile zorlu bir karşıtlıkta bulur ve sanatsal vizyonlarınıza ve romantik ilişkilerinize gerçeklik kontrolleri getirir.


Akrep Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Sabır ve dayanıklılık Cumartesi günleri göklerde teşvik edilir, Akrep. Ay, gösteri gemisi Leo’ya doğru ilerlerken, dünyadaki yerinizi düşünmeden edemiyorsunuz. Ay, azalan evresi nedeniyle yavaşlıyor, enerji seviyelerini düşürüyor ve geçen ayın arayışlarına son verilmesini teşvik ediyor. Luna’nın ağır Satürn ile karşıtlığı, ev ve aile cephesinde bitmemiş duygusal yaraları vurgulayabilir.


Yay Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Bir Yay olarak, her şeyi görmek ve yapmak için huzursuz bir enerjiyle doğarsınız. Ay bitkin bir şekilde azalma evresinden geçerken bugün hızınızı yavaşlatmayı hedefleyin. Kendinizi çok ince dağıtmak yerine, açık uçlu projeleri ve görevleri tamamlamak için çalışın. Etkileyici Aslan ayı kendini sorumlu Satürn ile şiddetli bir karşıtlık içinde bulur, bu da daha fazla özen gerektiren görkemli planlara bir gerçeklik kontrolü getirebilir.


Oğlak Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Bugün özellikle hassas koşuyorsun, Oğlak. Bu her zaman en sevdiğiniz durum olmasa da, yokuş yukarı tırmanmaya devam etmek yerine onu onurlandırmak önemlidir. Ay, kalp odaklı Aslan’a doğru ilerliyor ve dikkatinizi iyileşmemiş yakınlık yaralarına ve ilişki gereksinimlerine çeviriyor. Luna’nın yönetici gezegeniniz olan ciddi Satürn ile karşıtlığı muhtemelen işlenmemiş duyguları yüzeye çıkaracaktır. Bırakın nefes alsınlar!


Kova Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Bir Kova olarak stres altında sakin ve sakin kalmaya çalışırsınız. Cumartesi günü gökyüzü, bu mekanizmanın işlevselliğini test ediyor, çünkü ay sizin karşıt burcunuz olan Aslan’a doğru ilerliyor. Ayın yönetici gezegeniniz olan stoacı Satürn ile karşıtlığı, duygularınızın akmasına izin vermeniz ve onları yargılamadan onaylamanız gerektiğine işaret ediyor. Luna, enerji seviyelerini düşürerek ve işbirliklerine son vermeyi teşvik ederek, kendini azalma evresinin derinliklerinde bulur.


Balık Burcu
7 Ağustos 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Bugün kendinizi durdurun, Balık. Üretken kalmak ve işleri yoluna koymak için can atıyor olsanız bile, hızınızı yavaşlatmak önemlidir. Ay, kendini azalma evresinin derinliklerinde bulur, çalışma cephesinde dinlenmeyi ve kapanmayı teşvik eder. Akıntıya karşı yüzmek yerine teslim olmaya çalışın – aksi takdirde sağlık sorunlarının başlarını kaldırması muhtemeldir. Luna’nın ağır Satürn ile karşıtlığı, sizden yere inmenizi ve anlık bir gerçeklik kontrolü yapmanızı istiyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.