Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos 2021

31 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 31 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bugün hangi yöne gittiğini söylemek zor, Koç. İşleri halletmek için motive olurken, hedefinize ince ayar yapmak söz konusu olduğunda kendinizi şaşkın ve pasif bulabilirsiniz. Hareketli İkizler uydusu, go-alıcı Mars ve aralıklı Neptün ile kareler oluşturarak bu itme ve çekme efektini yaratır. Luna’nın Jüpiter ile olan tatlı bağı, daha sonra hedefe ulaşmak için yapılabilecek bir tutum sunuyor.


Boğa Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Bugün sevdiğiniz el sanatlarına geri dönün, Boğa. Hangi yetenekler ve beceriler, dünyanızın arka planında oturuyor ve etkinleştirilmeyi bekliyor? Bugünün gökyüzü, çok yönlü İkizler’de ayın varlığını görüyor ve sizi yeterince kullanılmayan yeteneklerle yeniden bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Luna, motive olmuş Mars ve uykulu Neptün ile meydan okuyor ve üretken çabalarla tam olarak yolda kalmayı zorlaştırıyor.


İkizler Burcu
31 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Bir İkizler olarak, genellikle zihinsel dünyanızın labirentinde kaybolursunuz. Salı günü gökyüzü, besleyici ay burcunuzda zaman geçirirken, dünyevi düzlemde vücudunuzla yeniden bağlantı kurmanızı hatırlatır. Luna’nın mutlu Neptün ve kızgın Mars ile zorlu karşılaşması, güçlü ruh hali değişimleri olasılığını yaratır ve odaklanmayı zorlaştırır. Refahınıza öncelik verin ve kendi kendini savunma yeteneğinizi koruyun.


Yengeç Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeçler, bol duygularını işlemek için yalnız başlarına bolca zamana ihtiyaç duyarlar, Yengeç. Ay, İkizler’in içinden geçerken Salı günü gökyüzü sizi kendi dünyanıza çekilmeye teşvik ediyor. Luna’nın huzursuz Mars ve rüya gibi Neptün ile karesi, garip bir uyarım ve bitkinlik karışımı yaratabilir. Terapi, günlük kaydı veya yer açmaya yardımcı olan hassas konuşmalar yapmak için ideal bir gün.


Aslan Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Evren, hedeflerinizi belirlemeniz için sizi zorluyor, Leo. Bu hayalleri gerçekleştirmek için yeterince zaman ayırıyor musunuz? Ay çok yönlü İkizler’de süzülürken Salı günü gökyüzü bu devam eden hikayeyi vurguluyor. Luna, hiperaktif Mars ve aralıklı Neptün ile rahatsız edici bir karşılaşmaya kilitlenir ve güne sisli bir dur-kalk yaklaşımı yaratır. Vizyonunuza odaklanın ve her şeyi bir kerede gerçekleştirme ihtiyacını bırakın.


Başak Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Yılın bu zamanı tamamen kendine dönmekle ilgili, Başak. Başkalarının taleplerinden ayrı olarak kendi ihtiyaçlarınızı karşılıyor musunuz? Salı günü gökyüzü, fikir hokkabazlığı yapan İkizler’de ayın varlığını bulur ve kısaca odak noktanızı kariyer ve itibar konularına yönlendirir. Luna’nın sinirli Mars’a karesi ve pasif Neptün, yolda kalmayı ve takibi sürdürmeyi zorlaştırabilir, bu yüzden elinizden gelenin üstesinden gelmeye çalışın ve gerisini bırakın.


Terazi Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Terazi, bugün kendinizi uzak diyarlara özlem duyabilirsiniz. Oynak İkizler ayı sizi geri adım atmaya ve dünyanızı makro bir bakış açısıyla incelemeye itiyor – mevcut gidişattan memnun musunuz yoksa hızınızı değiştirmenize yardımcı olacak yeni, küçük adımlar var mı? Luna’nın baş döndürücü Neptün ve öfkeli Mars’la karesi, olayları gerçekte oldukları gibi görmeyi zorlaştırabilir.


Akrep Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Bir Akrep olarak, doğal olarak her şeyin en derinine inmeye yönelirsiniz. Salı gününün kozmik manzarası, düşünce hokkabazlığı yapan İkizler aracılığıyla ay ilerlerken, dünyanıza bu doğal yaklaşımı teşvik ediyor. İyileşmeyen yaralara, hassas ilişki sorunlarına ve terapiyle ilgili konulara yönelmeye odaklanın. Luna’nın geniş Neptün ve go-getter Mars ile karesi, odaklanmayı ve tutarlılığı korumayı zorlaştırabilir.


Yay Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

En yakın bire bir ortaklıklarınızda neler oluyor, Yay? Sevdiğiniz ilişkilere çok fazla veya çok az zaman ayırdınız mı? Oynak İkizler ayı dikkatleri acil romantik konulara çekerken Salı günü gökyüzü bu devam eden hikayeyi vurguluyor. Luna’nın baş döndürücü Neptün ve güçlü Mars’la karesi, kariyer konularında tutarlı ve üretken kalmayı zorlaştırabilir.


Oğlak Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Bugün işinizle ilgilenme havasındasınız, Oğlak. Ay, tüm gün çok görevli İkizler’de dolaşır ve sizi yapılacaklar listenizdeki olağanüstü işleri kontrol etmeye ve aynı anda birden fazla görevi üstlenmeye zorlar. Luna’nın hareketli Mars ve uykulu Neptün ile dağınık karesi, tutarlı bir odak sağlamayı zorlaştırabilir, bu nedenle enerjik olarak kendinizden çok fazla talep etmeden elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışın.


Kova Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Salı günü gökyüzü sizi üretken çabalardan uzaklaşmaya teşvik ediyor, Kova. Baş döndürücü İkizler ayı, sizi değerli yaratıcı arayışlarınızla meşgul olmaya ve üretkenlikten ziyade zevke öncelik vermeye teşvik eder. Luna’nın motive olmuş Mars’ı ve uykulu Neptün’ü olan sert karesi, herhangi bir yöne enerji göndermeyi zorlaştırır, bu yüzden kendinizi doğru hissettiren hafif yürekli aktivitelere bırakın.


Balık Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Balık, bugün evde biraz zaman geçirin. Yansıtıcı İkizler ayı sizi aileniz, kökleriniz ve yaşam alanınızla bağlantı kurmaya itiyor. Luna’nın hareketli Mars ve hayal kuran Neptün ile zorlu meydanı, güne olağan bir dur-kalk akışı sağlıyor. Yorulmadan ilerlemek ve olağan iş akışınızı sürdürmeye çalışmak yerine, işleri düşük anahtar ve yavaş tempolu tutmayı hedefleyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.