Günlük Burç Yorumları 28 Ağustos 2021

28 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Yılın bu zamanı, tüm odağınızı zevk ve üretkenlik arasında daha iyi bir denge kurmaya yöneltiyor, Koç. Bu süreçte kendinizi zanaatınızın ince ayarını yaparken, egzersiz ve sağlık için alan açarken ve çalışma ortamınızı yeniden tanımlarken buluyorsunuz. Cumartesi günü gökyüzü, topraklanmış Boğa ayının go-getter Mars ile sorunsuz bir şekilde hizalandığını ve yukarıda belirtilenlerin hepsini ilerletmeyi kolaylaştırdığını görüyor.


Boğa Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Boğa olarak, dağınık, psikolojik durumlardan uzaklaşarak bedende ve benlikte sadeliği geliştirmek için buradasınız. Ay’ın burcunuzdaki varlığı, kendi kendini yöneten TLC’yi gerektirdiğinden, Cumartesi günü gökyüzü size görünüşte basit olan bu görevi hatırlatıyor. Luna’nın motive olmuş Mars ile pürüzsüz bağlantısı, yaratıcı projelere bol miktarda enerji ayırmayı kolaylaştırır ve aynı zamanda seks hayatınıza bir kıvılcım getirir.


İkizler Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

İkizler, bugün sosyal vergilendirme durumlarından uzak durmaya çalışın. Ay’ın rahatlama arayan Boğa’daki varlığı, sizi işleri düşük anahtarda tutmaya ve ruhunuzu tazeleyen yalnızlığa öncelik vermeye teşvik eder. Luna’nın aktiviteye aç Mars ile enerji verici bağlantısı, sizi çaba ve çaba gerektiren ev tabanlı projelere enerji ayırmaya itiyor. Daha sonra, Luna’nın Neptün ile uykulu bağlantısı, gerçeklikten uzaklaşmaya yardımcı olur.


Yengeç Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzü sizi topluma yeniden katılmaya teşvik ediyor, Yengeç. Bir yuva kurmak ve ev sahibi olmak sizin için kolay olsa da, kendinizi konfor alanınızın dışına itmeyi ve yeni bağlantılar aramayı hedefleyin. Uysal Boğa ayı, kendisini cesur Mars ile enerji verici bir bağlantı içinde bulur ve yerel seyahat ve hareketi teşvik eder. Luna’nın eterik Neptün ile olan tatlı bağı, bir rüya dünyasında kaybolmanıza yardımcı olur.


Aslan Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugünün daha büyük planındaki yerinizi düşünmeden edemezsiniz, Leo. Pratik Boğa ayı, enerjinizi kariyer projelerine ayırmaya veya itibarınızın büyümesini iyi bir ışık altında teşvik etmeye teşvik eder; artık en yüksek görünürlüktesiniz. Luna’nın kendi kendini motive eden Mars ile sorunsuz bağlantısı, becerilerinizi göstermenizi ve yeteneklerinizin çok az çabayla fark edilmesini kolaylaştırır.


Başak Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Cumartesi semalarında kendini iyi hissetmek çok kolay Başak. Pratik Toros ayı, cesur Mars ile yumuşak bir ittifak oluşturduğundan, fazla enerjinizi yapıcı bir kanala yönlendirmeniz yeterlidir. Bu enerji verici yön, bol dayanıklılık sağladığı için odaklandığınız her şeyi başarmayı kolaylaştırır. Luna’nın rüya gibi Neptün ile daha sonra bağlantısı, ortaklık arenasında romantizmi ve hassasiyeti artırır.


Terazi Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Terazi, yılın bu zamanı senin için tarihsel olarak zorlayıcı. Büyük bir yenilenme ve yenilenme aşaması üzerinde çalışıyorsunuz, bu da derin bir salıverilme arzusunu onurlandırmayı gerektiriyor. Dünyevi Boğa ayı odak noktanızı çözülmemiş duygusal sorunlara yönelttiğinden Cumartesi günü gökyüzü sizi bu sürece eğilmeye teşvik ediyor. Luna’nın hiperaktif Mars ile pürüzsüz bağlantısı, enerjinizi fiziksel aktivite yoluyla hareket ettirmenizi kolaylaştırır.


Akrep Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Ortaklıklarınızda yer alan güncel hikayeleri düşünmeden edemezsiniz, Akrep. Bugünün gökyüzü, Boğa burcunun duygusal enerjinizi tüm bu önemli bire birlere yönlendirdiğini görüyor, çünkü bunlar alma ve vermedeki herhangi bir dengesizliği aydınlatmaya yardımcı oluyor. Luna’nın harekete geçiren Mars ile olan destekleyici bağlantısı, bu günü arkadaşlarınızla veya bir partnerle macera, aktivite ve hareket için ideal bir gün haline getiriyor.


Yay Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Yılın bu zamanı, kariyerinizde neler olup bittiğine tamamen odaklandınız, Yay. Ay, pratik Boğa’da gezinirken Cumartesi günü gökyüzü, bu devam eden hikayede ince ayar yapmanıza yardımcı olur. Luna’nın kendi kendini motive eden Mars ile enerji verici bağlantısı, sizi zanaatınızı genişletmeye zorlar ve bunu yapmak için bol miktarda dayanıklılık sağlar. Yapıcı bir kanal sağladığı için bugün egzersiz rejiminizle yeniden bağlantı kurmanız önemlidir.


Oğlak Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Cumartesi günü gökyüzü, iyi bir zaman bulmak için seni tüm hızıyla ileriye itiyor, Oğlak. Zevk arayan Boğa ayı, çocuksu bir neşe ve merak duygusuna geri dönmenize yardımcı olacak faaliyetlere öncelik vermenizi teşvik eder. Luna’nın motive olmuş Mars ile destekleyici bağlantısı, özellikle macera arama veya seyahat etme söz konusu olduğunda, güne bol enerji ve yapabileceği bir tutum sağlar.


Kova Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Cumartesi gökyüzünün altında yapabiliyorsan yerel kal, Kova. Yaşam alanınıza çeki düzen verme, antik tarihi yeniden ziyaret etme ve genellikle onarıcı eylemi onurlandıran düşük bir profil tutma havasındasınız. Luna’nın enerjik Mars ile güçlü bağlantısı, ellerinizi meşgul etmeye teşvik eder, bu nedenle kendinizi ev ortamınızda bir şeyler inşa etmeye veya yeniden inşa etmeye adamak akıllıca olabilir.


Balık Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Balık burcu, bugün kendinizi hareket halindeyken bulmanız muhtemel. Ay’ın topraklanmış Boğa’daki varlığı, dişlerinizi batırmak için yeni bir bakış açısı ararken, sizi evden yerel ortamınıza itme eğilimindedir. Luna’nın motive olmuş Mars ile olan destekleyici bağlantısı, enerjiyi işbirlikçi çabalara veya bir ortakla maceraya adamak için ideal bir gün haline getiriyor. Birlikte çalışmak veya zorlukların üstesinden gelmek bile akıllıca olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.