Günlük Burç Yorumları 27 Ağustos 2021

27 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 27 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Bugün hepsini yapabilirsin, Koç. Ay, bugün istikrarlı bir şekilde Boğa burcunda dolaşıyor ve mali durumunuzun mevcut durumuna daha yakından bakabilmeniz için kullanılmayan yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Luna’nın güneşle olan destekleyici bağlantısı, kendinizi üretken çabalara ve iş projelerine uygulamanıza yardımcı olur, ancak daha sonra yoğun Satürn ile karesi uzun vadeli hedefler etrafında melankolik ruh hallerini harekete geçirebilir.


Boğa Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Cuma günü gökyüzü, içine kapanık kafa boşluğunuzdan çıkmanıza yardımcı olmak için çalışır, Boğa. Ay, burcunuzda süzülerek, daha fazla özen ve dikkat gerektiren kişisel hassas noktalarınızı aydınlatır. Luna’nın güneşle olan tatlı bağlantısı, kendinizi ön plana çıkarmak ve sahnenizi talep etmek için ideal bir gün olmasını sağlar, ancak daha sonra duvarlarla çevrili Satürn ile olan anlaşmazlığı kariyer engellerini boşa çıkarabilir.


İkizler Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Sessiz ikiziniz bugün dikkat çekmek için yaygara yapıyor, İkizler. Ayın bugün barış arayan Boğa burcundaki varlığı, ayın alışılmış şekilde uzaklaşıp yeniden şarj olduğunuz zamanını işaret ediyor. Odağınızı onarıcı faaliyetlere ve iyileşmeye gönderin. Luna’nın güneşle olan tatlı bağı, ev yaşamınıza istikrarlı bir duygusal denge getiriyor, ancak sınır belirleyen Satürn’e sahip karesi daha sonra zihinsel fırtına bulutları getirebilir.


Yengeç Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Bir Kanser olarak, hayatınızdaki sevdiklerinize sonsuz bir şekilde düşkünsünüz. Ay yeryüzüne Toroslar arasında yolculuk ederken, bugünün gökyüzü, size geri dönen aynı sevgiye ihtiyaç duyduğunuzu görüyor. Bağlantıyı yeniden kurmak ve elinizden gelenin en iyisini hissetmek için arkadaşlarınızı ve topluluk hissini arayın. Luna’nın güneşle sorunsuz bağlantısı bugün iletişim çabalarını kolaylaştırıyor, ancak yoğun Satürn ile sert teması ilişki sorunlarını daha da kötüleştirebilir.


Aslan Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Şu anda oyununun zirvesindesin Leo. Temelinizi yeniden bulduğunuzu hissetseniz bile, Cuma gününün semaları sizi kariyer projelerinde ilerlemeye teşvik ediyor. Ay’ın yetenekli Boğa’daki varlığı, yolda kalmayı ve işleri halletmeyi kolaylaştırırken, güneşle olan pürüzsüz bağlantısı, doğal yeteneklerinizi aramanıza yardımcı olur. Daha sonra, Luna’nın Satürn ile dansı, devam eden ortaklık gerilimlerini belirler.


Başak Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Bir Başak olarak, enerji tüketen zihinsel kalıplardan kurtulmanız çok önemlidir. Ay, barış arayan Boğa’ya doğru ilerlerken Cuma günü gökyüzü tam da bunu yapmanıza yardımcı olur. Luna’nın buradaki varlığı sizi yeni bakış açıları aramaya teşvik ediyor (düşün: macera, sinemaya gitmek veya kitap okumak). Luna’nın güneşle bağlantısı, karizmanızı merkeze alan kendini ifade etme etkinlikleri için ideal bir gün olmasını sağlar, ancak daha sonra Satürn’le olan karesi iş cephesindeki sorunları vurgulayabilir.


Terazi Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Bir Terazi olarak, oldukları gibi olmalarına izin vermek yerine, dağınık duyguları rasyonelleştirme eğilimindesiniz. Cuma günü gökyüzü, duygularınıza geri dönmenizi ve ay barışı geri getiren Boğa burcunda yüzerken, salıvermek için terapötik bir yaklaşımla onları onurlandırmanızı teşvik ediyor. Luna’nın güneşle olan tatlı bağlantısı, eski sorunların kolayca sindirilmesini sağlar, ancak ağır Satürn ile karesi, cinsel yaşamınızda var olan devam eden tıkanıklıkları vurgulayabilir.


Akrep Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Dikkatinizi bugün dünyanızdaki çok önemli ortaklıklara yönlendirin, Akrep. Ay, basitlik arayan Boğa burcunuzda dolaşırken, bu hikayeye uyum sağlamadan ve düzeltilmesi gereken herhangi bir dengesizliği fark etmeden edemezsiniz. Luna’nın güneşle pürüzsüz bağlantısı, başkalarıyla bağlantı kurmak ve hikayenizi paylaşmak için ideal bir gün olmasına rağmen, Satürn’le olan karesi ev yaşamınızdaki devam eden sorunları vurgulayabilir.


Yay Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Neredeyse hafta sonu olsa bile, bugün işe koyulmaya hazırsın, Yay. Luna, Boğa burcunda sabit bir şekilde kayar, dikkatinizi tamamlanmamış iş yüklerine ve yaklaşan yapılacaklar listelerine yönlendirir. Ayın güneşle tatlı hizalaması bir özgüven duygusu ve yapabileceği bir tutum verdiğinden, bir şeyleri kesmek kolaydır. Daha sonra, Luna’nın Satürn ile olan sert karesi, ele alınması gereken iletişim tıkanıklıklarını vurgular.


Oğlak Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün neşe duygunuza geri dönmeye hazırsınız. Ay’ın şehvetli Boğa burcundaki varlığı, kendi yeteneklerinizle zevk, oyun ve sahne zamanı iştahınızı artırır. Luna’nın güneşle kolayca hizalanması, onu gelecekteki bir kaçamak planlamak veya kendini ifade etme çabalarında kaybolmak için ideal bir gün yapar, ancak daha sonra ağır Satürn ile karesi, ifade edilmemiş duygulara yer açmanızı gerektirebilir.


Kova Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Cuma gününün kozmik manzarası sizi her şeyden uzaklaşmaya teşvik ediyor, Kova. Luna’nın dünyevi Boğa’daki varlığı, odak noktanızı köklerinize ve aile bağlantılarınıza yönlendirir ve güneşle olan kolay bağlantısı, samimi anlar ve şifalı konuşmalar yapmanızı sağlar. Daha sonra, melankolik Satürn ile ayın karesi, bağımsızlık ve kimlik duygunuz etrafındaki duygusal tıkanıklıkları vurgulayabilir.


Balık Burcu
27 Ağustos 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Bugün gerçeğini söylemeye ve yürekten paylaşmaya hazırsın, Balık. Ay’ın barış arayan Boğa’daki varlığı, sizi anlamlı günlük tutmaya, uzun telefon görüşmelerine ve hatta duşta şarkı söylemeye itiyor. Mesajınızı en iyi hissettiğiniz şekilde iletmeyi hedefleyin. Luna’nın güneşle olan tatlı bağlantısı, ortaklıklara hoş bir denge duygusu getiriyor, ancak ağır Satürn ile karesi, yıkılması gereken uzun süredir devam eden duvarları vurgulayabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.