Günlük Burç Yorumları 24 Ağustos 2021

İçerikler

24 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 24 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Salı günkü gökyüzü olayları net bir şekilde görmeyi zorlaştırabilir, Koç. Zihinsel Merkür, hayalperest Neptün ile zorlu bir açıya kilitlenir ve iş akışınız ve iş ortamınız etrafında puslu bir sis yaratır. Bu yön, iş arkadaşları arasında iletişimsizlik için verimli bir zemin yaratır ve genellikle gerçeğe odaklanmayı zorlaştırır. İşleri pratik tutmaya çalışmak yerine, bu eşleştirmenin sağladığı ilhamı kanalize etmeyi hedefleyin.


Boğa Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Fantezi, Salı günü Boğa’nın gökyüzünün altında hüküm sürüyor. Haberci Merkür, aralıklı Neptün ile bir karşıtlığa düşerken, romantik bir sisin içinde kaybolmanız veya kişisel yaratıcı projeler için ilham verici vizyonlara sürüklenmeniz muhtemeldir. Yorgun beyin sisini kesmeyi başarırsanız, bu güçlü yaratıcı enerjiyi boğuşmaktan ve onu hedeflerinize uygulamaktan faydalanacaksınız.


İkizler Burcu
24 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

İkizler, geçmişini kazmak için zaman harcamak senin karakterine aykırı. Yine de, büyümenizin bu aşaması için kritikti. Hükümdarınız haberci Merkür, rüya gibi Neptün ile bir karşıtlığa kilitlenirken Salı günü gökyüzü bir an için odak noktanızı geleceğe yönlendiriyor. Bu sisli bağlantı, mevcut kariyer yörüngenizi bir miktar kafa karışıklığı ile doldurur ve bu günü tepkiden ziyade düşünmek için ideal bir gün haline getirir.


Yengeç Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Salı gününün kozmik manzarası harika bir şekilde amaçsız, Yengeç. Önde gelen hanımınız, şekil değiştiren ay, uzaylı Balık burcundan inisiyatif açlığı olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Luna’nın bağlantı eksikliği, günü yavaş ve düşük enerjili bir hale getiriyor. Bu enerji, zihinsel Merkür’ün mutlu Neptün ile karşıtlığı sayesinde ikiye katlanır. Yan adım atılması zor bir iletişim sisi yaratıyor. Şiir, müzik ve şifalı sohbetler, katı ve hızlı gerçekliğe galip gelir.


Aslan Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Bugün paranı nereye harcadığına dikkat et Leo. Haberci Merkür, aldatıcı Neptün ile kafa karıştırıcı bir karşıtlığa kilitlendiğinden, yolda gerçekçi olarak tatmin edici olmayabilecek bir satın alma işleminde tetiği çekmek kolaydır. Bu aralıklı eşleştirme, genel olarak geçerlilik ve öz-değer duygularınız konusunda da kafa karışıklığı yaratabilir. Borç biriktirmek yerine enerjinizi terapötik bir çıkış bulmaya yönlendirmeyi hedefleyin.


Başak Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Evren bugün gerçeklik algınızı çarpıtıyor, Başak. Yönetici gezegeniniz, etkileyici Merkür, Neptün’ü eriterek aralıklı bir muhalefete giriyor. Bu kafa karıştırıcı temasın beyin sisi, karışık mesajlar ve güçlü bir fantezi ihtiyacı yaratması muhtemeldir. Ortaklık konularında kendinizi aşırı idealist veya kafanız karışmış hissedebilirsiniz. Yavaş tempolu, rüya gibi bir günü kucaklayın.


Terazi Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Salı günü gökyüzü, günü aldatıcı, rüya gibi bir kaliteyle dolduruyor, Terazi. Messenger Mercury, aralıklı Neptün ile uykulu bir karşıtlığa düşüyor. Üretken olma arzunuza rağmen, bu belirsiz temas, iş cephesinde olayları net bir şekilde görmeyi ve odaklanmayı zorlaştırabilir. İş arkadaşlarınız arasında karışık mesajlar arasında kaybolmak yerine, ilham veren vizyonları zanaatınıza doğru sessizce yansıtmayı ve kanalize etmeyi hedefleyin.


Akrep Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Akrep, Salı günü gökyüzü altında uzun vadeli hedeflerinizi gerçekçi bir şekilde görme ihtimaliniz yok. Zihinsel Merkür’ün sisli Neptün ile karşıtlığı, yaratıcı hırslarınız ve en derin özlemleriniz etrafında puslu bir sis oluşturarak potansiyellerine tam olarak inanmayı zorlaştırır. Kendi kendini yenilgiye uğratan veya kaçış odaklı düşüncelere yenik düşmek yerine, bu derinden ilham alan enerjiyi yaratıcı bir çıkışa yönlendirmeyi hedefleyin.


Yay Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Yılın bu zamanı, en yüksek kariyer hedeflerinizi vurgular, Yay. Yine de, Salı günü gökyüzü, ileriye doğru büyümeyi geliştirmeden önce, değişen temellerinize derinlemesine bakmanızı gerektiriyor. Messenger Merkür, rüya gibi Neptün ile kafa karıştırıcı bir karşıtlığa kilitlenir ve temellerinizin etrafında zihinsel ve duygusal bir sis yaratır. Bu enerjiyi ev ve aile ortamınızı yansıtmak ve şifalı sohbetlere katılmak için kullanın.


Oğlak Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün muhtemelen daha yeşil otlaklara özlem duyacaksınız. Zihinsel Merkür, hayalperest Neptün ile denize açılır ve sarsılması zor olabilecek bir zihinsel sis oluşturur. Ay’ın uykulu Balık burcundan hareketli Koç burcuna geçişi herhangi bir gerçek temastan yoksun olduğundan, günün kendisinin enerjisi azalır. Kendinizi akıntıya karşı yüzmeye zorlamak yerine, büyük bir eylem gerektirmeyen huzurlu ve rahat bir ortam geliştirmeyi hedefleyin.


Kova Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Aklınızın sessiz sınırları bugün sizi içeriye çağırıyor Kova. Düşündürücü Merkür, gerçekliği çözen Neptün ile bir karşıtlığa kilitlenir ve ilişki meseleleri üzerinde düşünmek için güçlü bir ihtiyaç yaratır. Bu yön, idealist düşünme ve doğru görmeyi zorlaştırabilen zihinsel beyin sisi ile ünlüdür. Gerçekte katı kalmak yerine, enerjiyi şifaya, samimi sohbetlere ayırmayı hedefleyin.


Balık Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Bugün bir hayal dünyasına dalmak çok kolay, Balık. Neyse ki, bu zihniyete yabancı değilsiniz! Messenger Mercury, rüya gibi Neptün ile kafa karıştırıcı bir karşıtlığa düşer ve ilişki konularında kafa karıştırıcı veya aşırı idealleştirilmiş koşullar yaratır. Diğerlerini net bir şekilde görmek zor olabileceğinden, bu husus geçene kadar herhangi bir ortak işbirliğine girmekten kaçının. Bunun yerine, bu ilham verici enerjiyi şifalı konuşmalar yapmak veya hayal kurmayı düşünmek için kullanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.