Günlük Burç Yorumları 20 Ağustos 2021

20 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 20 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Odağınızı bugün arkadaşlıklarınıza yöneltin Koç. Girişken Kova ayı, tatlı Venüs ile aynı hizaya gelir ve dikkatinizi bu çok önemli bağlara ve isteklere gönderir. Kiminle bağlantı kurmaya değer ve kimden büyümüş görünüyorsun? Luna’nın ağır Satürn ile birleşmesi, günü ağır, gerçekliği kontrol eden bir damper koyabilir. Hedefe ulaşma yolundaki yavaşlama hızına uyum sağlayabilirseniz, elinizden gelenin en iyisini hissedeceksiniz.


Boğa Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Geleceğin için adımlar atmaya hazırsın, Boğa. Kimsenin sizi itibarınızı yeniden tanımlamaktan ve kariyerinize yenileme getirmekten alıkoymasına izin vermeyin. Entelektüel Kova ayı, tatlı Venüs ile hizalanır ve iş cephesinde bağ kurmayı kolaylaştırır. Daha sonra Luna, sınırlamaları koyan Satürn ile uyum sağlayarak, yavaşlamanıza ve kendinizi arzularınıza nasıl uygulamak istediğiniz konusunda ciddileşmenize yardımcı olur.


İkizler Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Oynak cephenizin yüzeyinin altında işler büyük ölçüde değişiyor, İkizler. Yönetici gezegeniniz, etkileyici Merkür, günü elektrik Uranüs ile enerjik bir uyum içinde geçiriyor. Bu teşvik edici eşleşme, sizi ev ve aile cephesinde büyük keşifleri kucaklamaya teşvik ediyor. Başka bir yerde, sabit Kova ayı, tatlı Venüs ve sert Satürn ile buluşarak güne aynı anda sıcaklık ve ciddiyet katar.


Yengeç Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Bir Yengeç olarak, etrafınızdaki dünyadaki duygusal alt akıntıları keşfetmeye yönlendirilirsiniz. Bu merak aslında kendi keşfedilmemiş gizemli duygu kuyusuna dalmak için gizli bir arzudan kaynaklanıyor. Ay, Kova burcunda yüzerken Cuma günü gökyüzü, bu tür terapötik yaklaşımı kendinize benimsemeye teşvik ediyor. Luna’nın bağ oluşturan Venüs ve topraklanmış Satürn ile buluşması, meselelerin kalbine batmayı kolaylaştırıyor.


Aslan Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Evren, tüm dikkatinizi şu anki ortaklık hikayenize yönlendiriyor, Leo. Ay, bugün objektif Kova’ya doğru ilerliyor ve dikkatinizi bire birlerde gerçekleşen alışverişe yönlendiriyor. Luna’nın uyum arayan Venüs ve sorumlu Satürn ile uyumu, aynı zamanda ciddi, geleceğe yönelik bir bakış açısı gerektiren uzlaşmacı bir tavırla önemli konuşmaları kucaklamayı kolaylaştırır.


Başak Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

İş akışınızı bugün açık kollarla kucaklayın, Başak. Yenilikçi Kova ayı, sabit Satürn ve yaratıcı Venüs ile birleştiğinden, gerçekten önemsediğiniz bir zanaat için saatler harcarken kendinizi en iyi hissedeceksiniz. Yönetici gezegeniniz, iletişimci Merkür, içgörü getiren Uranüs ile pürüzsüz bir uyum oluşturuyor. Bu eşleştirme, kendini ifade etme ve kimlik duygusu etrafındaki eski, kısıtlayıcı zincirlerden kurtulmana yardımcı olur.


Terazi Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Bu haftayı geride bırakıp iyi vakit geçirmek için takas etmeye hazırsın, Terazi. Ay bugün sosyal açıdan meraklı Kova burcuna geçiş yapıyor ve sizi iş yükünüzü bırakmaya ve yaratıcı ruhunuzla yeniden bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Luna’nın bağ oluşturucu Venüs ve sabit Satürn ile buluşması, ciddi olduğunuz biriyle bir tarih planlamak için ideal bir gün olmasını sağlar, çünkü hem topraklanmış hem de zirvesi zor olan romantik bir enerji sunar.


Akrep Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Odağınızı bugün köklerinize çevirin, Akrep. Ay, duygusal olarak kuru Kova’ya yaklaşırken, bugün yakın, aile benzeri bağlantılara ihtiyacınız var. Luna, günü Venüs ve duvar inşa eden Satürn ile tatlı bir uyum içinde geçirir ve uzun süredir devam eden ilişki sorunlarının dibine nazik bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Alanınızı güzelleştirmeye ve kamusal dünyadan mahremiyetinizi korumaya dikkat edin.


Yay Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Yay burcu olarak, hayata her zaman yukarı bakma eğiliminiz var. Cuma günü gökyüzü, bu büyük zirvelere ulaşmak için sizi aşağıdan topraklayan destekleyici bir çapaya ihtiyacınız olduğunu hatırlatır. Ay, entelektüel Kova’ya kayar ve günü bağ özlemi çeken Venüs ve sınırlamaları belirleyen Satürn ile geçirir. Bu eşleştirme, tamamen güvende hissetmek için topluluk ve kişisel hikaye anlatımının önemini vurgular.


Oğlak Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak burcu insanları genellikle herhangi birine duygusal erişilebilirlik vermez. Aslında, derinlerde neler olup bittiğini çözmenize yardımcı olan o anahtarı elinizde tutuyorsunuz. Düşünceli Kova ayı yönetici gezegeniniz, sabırlı Satürn ile birleşirken Cuma günü gökyüzü, içeriye göz atmanızı ve ifade edilmemiş duygulara yer açmanızı teşvik ediyor. Boşluğu doldurmak için para harcamak yerine, dikkatinizi kendi değerinizle ilgili değişen duygularınıza gönderin.


Kova Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Görünüşe göre evren sana yeni sorumluluklardan adil bir pay vermiş gibi görünüyor, Kova. İlk başta göz korkutucu gelse de, göreve adım atmaya hazırsınız. Bugünün gökyüzü, burcunuza ayın girişini görüyor ve sizi bedeniniz, bağımsızlığınız ve sağlığınızla yeniden bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Luna’nın yönetici gezegeniniz olan ciddi Satürn ile birleşmesi, halının altına süpürdüğünüz duygusal toz tavşanlarını temizlemenize yardımcı olur.


Balık Burcu
20 Ağustos 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Balık burcu olarak diğerlerinden daha fazla yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Ruh hali yalnızlık arayan Kova’ya kayarken, bugün bu yalnız alanı oyma ihtiyacınızı onurlandırın. Luna, günü sevgili Venüs ve sorumluluk isteyen Satürn ile iyileştirici bir uyum içinde geçirir, sizi her türlü sakinleştirici, terapötik çabayı benimsemeye ve ilişki sorunlarına pratik bir şekilde yaklaşmaya teşvik eder.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.