Günlük Burç Yorumları 10 Ağustos 2021

10 Ağustos Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 10 Ağustos Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Kendini bugün işine ver, Koç. Çalışkan Başak ayı, özgünlük isteyen Uranüs ile bağlantı kurarken, becerilerinizi geliştirmek ve işinize taze, yenilikçi bir bakış getirmek istiyorsunuz. Başka bir yerde, haberci Merkür, gözleri arzulanan Jüpiter ile kilitler. Bu eşleştirme, hedef belirleme söz konusu olduğunda büyük düşünmenize ve hayal kurmanıza yardımcı olur, ancak beklentileri gerçekçi bir standardın ötesine de yükseltebilir.


Boğa Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Kariyerinizin geleceği için vizyona yaslanın, Boğa. Zihinsel Merkür, görkemli Jüpiter’e karşı olduğu için Salı günü gökyüzü, yeni planlar tasavvur etmenize ve yeni ilhamları benimsemenize neden olabilir. Çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmaya dikkat edin. Başka bir yerde, yetenekli Başak ayı, yenilikçi Uranüs ile buluşarak kişisel projelerde yaratıcı spontanlıktan yararlanmanıza yardımcı olur.


İkizler Burcu
10 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Evren bugün seni büyük olmaya ya da eve gitmeye zorluyor, İkizler. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, büyüme getiren Jüpiter ile geniş bir muhalefete kilitleniyor. Bu eşleşme, zihinsel alanınıza sizi dünyanızı büyütmeye devam etmeye iten yeni felsefeler ve bakış açıları getirecektir. Seyahat ve eğitim arayışları için artan fırsatlar da olabilir.


Yengeç Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Salı günü gökyüzü sizi meşgul edecek ve parmak uçlarınızda olacak, Yengeç. Çalışkan Başak ayı, elektrikle enerjilendirilmiş Uranüs ile bağlantı kuruyor ve sizi yerel zemini korumaya ve yapılacaklar listenizden bir şeyleri geçmeye zorluyor. Başka bir yerde, haberci Merkür’ün vizyon sahibi Jüpiter ile karşıtlığı, önemli ilişki içgörülerini harekete geçirir ve arka yakıcıyı bekleyen savunmasız konuşmalar yoluyla büyüme için yer sunar.


Aslan Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

İlişkilerin bugün hoş bir uyandırma çağrısı alıyor, Leo. Şu anda burcunuzda olan İletişimci Merkür, kendisini büyüme veren Jüpiter ile göz açıcı bir karşıtlıkta buluyor. Bu eşleştirme, her şeyi masaya koymanıza yardımcı olur ve ortaklıkların gidişatına yeni bakış açıları getirir. Başka yerlerde, keskin fikirli Başak ayının orijinal Uranüs ile hizalanması, becerilerinizi kullanmak için yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.


Başak Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Bugünün kozmik manzarası, dünyanızın kapsamını genişletiyor Başak. Yönetici gezegeniniz, etkileyici Merkür, bol Jüpiter ile büyüme sağlayan bir muhalefete giriyor. Bu eşleştirme, iş cephesinde ortaya çıkan büyük resim planınızı incelemenize yardımcı olur. Ayrıca sağlık ve iş/yaşam dengeniz hakkında yeni bilgilerle dolup taşmış olabilirsiniz. Ayın burcunuzdaki varlığı, vücudunuzda yeniden topraklanmanıza yardımcı olur.


Terazi Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Bir Terazi olarak, estetik için doğal bir takdir ve sanatsal çabalarla keskin bir beceri ile donatılmış olarak geliyorsunuz. Düşünceli Merkür vizyon sahibi Jüpiter’e karşı olduğu için Salı günü gökyüzü size bu yetenekleri hatırlatmak ve sizi uzun vadeli yaratıcı planlar yapmaya teşvik etmek için çalışır. Bu eşleştirme, sizi büyük hayaller kurmaya teşvik eder, ancak kaldırabileceğinizden fazlasını üstlenmemeye dikkat edin. Başka yerlerde, baş döndürücü Başak ayı yalnızlığı ve dinlenmeyi teşvik eder.


Akrep Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Bugün insanlarınızla biraz zaman geçirin, Akrep. Ay’ın yeryüzündeki Başak’ın varlığı, sizi topluluk bağlantılarını benimsemeye ve arkadaşlar arasındaki kariyer tıkanıklıkları hakkında konuşmaya teşvik eder. Haberci gezegen Merkür, vizyon sahibi Jüpiter ile ufuk açıcı bir karşıtlığa kilitleniyor ve kariyer cephesinde ileriye dönük yeni yollar görmenize yardımcı oluyor. Yolunuza çıkan ev veya çevresel faktörlerin farkına varabilirsiniz.


Yay Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Evren bugün kapınıza bazı kritik içgörüler getiriyor, Yay. Messenger Merkür, yönetici gezegeniniz neşeli Jüpiter ile göz açıcı bir karşıtlığa kilitleniyor. Mevcut felsefenize ve en büyük planlarınıza değişiklik getiren haberler, konuşmalar veya açıklamalar almayı bekleyin. Bu eşleştirme, bütünü oluşturan küçük ayrıntılara odaklanmanıza ve yol boyunca oluşan boşlukları doldurmanıza yardımcı olur.


Oğlak Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Pazartesi günü gökyüzünün altında önemli konuşmalar ufukta beliriyor, Oğlak. Etkileyici Merkür, geniş Jüpiter ile bakış açısını genişleten bir karşıtlığa kilitlenir ve hassas ilişki içeriğini ve mevcut birlikteliğinizde daha fazla büyüme kapasitesini keşfetmenize yardımcı olur. Başak Başak ayının elektrikli Uranüs ile olan bağlantısı, yeni felsefeleri benimsemeye istekli olduğunuz sürece, romantik bağlantılara taze bir soluk getiriyor.


Kova Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

İlişkileriniz bugün bir uyandırma çağrısının alıcı tarafında, Kova. Haberci Merkür bolluk getiren Jüpiter’e karşı çıkarken, ortaya çıkan yeni gelişmeleri görmek için bu yakın taahhütlere dönün. Bu enerji, aynı sayfada bir iş ortağı olup olmadığınızı veya romantik olup olmadığınızı size gösterecektir. Bu enerji iyimser bir enerji verirken, o gül renkli gözlüklere dikkat edin.


Balık Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

Bir Balık olarak, sürekli genişleyen ve iyimser gezegen Jüpiter’den kozmik rehberlik alırsınız. Pazartesi günü gökyüzü, Jüpiter’in önemli konuşmaları, haberleri veya vahiyleri kapınıza getiren haberci Merkür’den bir ziyaret aldığını görüyor. O yolda bir sonraki dönüşün giderek daha fazla farkına vardıkça, bu olayların iş cephesinde gerçekleşmesine bakın. Bu arada, Başak ayı dikkatinizi ortaklık konularına çağırıyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.