Günlük Aşk Burç Yorumları 4 Ağustos 2021

İçerikler

4 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 4 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Koç Burcu Aşk Yorumları

Kalbin iyileşiyor, Koç. Bu arada güneş, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinize enerji veriyor ve sizi canlandırıyor. Mutluluğunuzdan sevgi arzularınıza kadar her şeye öncelik veriyorsunuz. Ancak güneş, burcunuzdan geriye doğru yolculuğunun ortasında yaralı şifacı Chiron ile bağlantı kuracak. Bu da sizi kalp meseleleriyle yüzleşmeye zorlayabilir, ancak sonuçlar aynı zamanda özgürleştiricidir. Bekar veya alınmış, bugün savunmasızlığınıza sahip olmaktan korkmayın. Aksine, daha yumuşak tarafınız, diğer önemli veya özel biri için oldukça canlandırıcı olabilir.


Boğa Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Boğa Burcu Aşk Yorumları

Boğa, en içteki duygularını sergileyecek biri değilsin ama aynı zamanda gerçekleşmek üzere olan başkalaşıma da karşı koyamazsın. Duygusal temellerle ilgili dördüncü evinizdeki güneş ile yaralı şifacı Chiron arasındaki tek veya bağlı, bugünün şifa üçgeni, bent kapaklarını serbest bırakmaya hazır olsanız da olmasanız da gömülü gerçekleri yüzeye çıkaracaktır. Neyi bastırıyorsun? Aşkta yeni başlangıcınızı boğan acılardan ve yüklerden kurtulmaya hazır mısınız? Bu arada Luna, iletişim sektörünüzü sarsacak ve onbirinci topluluk evinizden Jüpiter’e üçgen açı yapacak. Ruh kabilenize yaslanın.


İkizler Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba İkizler Burcu Aşk Yorumları

Kova listenizde sırada ne var, İkizler? Ay, şehvetli zevklerinizden duygusal güvenlik arzunuza kadar her şeyi vurgulayarak, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizde gezinmeye devam ediyor. Luna ayrıca öfkeli Mars ile uyum içinde olacak ve duygusal dünyanız ve ateşli tutkularınız arasında tatlı bir sinerji yaratacak. Yakalanabilirler, ancak zamanınıza ve enerjinize layıklar mı? Ne istediğini biliyorsun ve hak ettiğinden daha azına razı olmayacaksın. Ayrıca, arzuladığınız ve arzuladığınız aşkı tezahür ettirmekle çok meşgulsünüz. İçgüdülerini dinle.


Yengeç Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Gücünü geri alma zamanı, Yengeç. Değerini biliyorsun ve tam da bu yüzden durumun sorumluluğunu alıyorsun. Bugünün, değer sistemlerinin istikrar arayan ikinci evindeki güneş ile onuncu prestij eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron arasındaki büyüleyici üçgen, sizi otorite duygunuza erişmeye teşvik ediyor. Bu, özellikle manipülatif olan veya sizi aşağılık hissettirmeye çalışan birine aşık olanlarınız için önemlidir. Unutmayın, burcunuzun üzerinde gezinen ayın yanı sıra, aynı anda geniş, bilinmeyen bölgeli dokuzuncu evinizden Jüpiter’i üçgen yapacak. Sezginizin rehberiniz olmasına izin verin.


Aslan Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Aslan Burcu Aşk Yorumları

Gelecek hakkında belirsiz mi hissediyorsun, Leo? Tek veya zaten bağlı, bugünün burcunuzdaki güneş ile yaralı şifacı Chiron arasındaki uyumlu üçgen, bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla, sürece güvenmenizi ve gerçekten yetenekli olduğunuza inanmanızı hatırlatıyor. Elbette, bilinçsiz kalıplardan oluşan gizli onikinci evinizin üzerinde gezinen ay ile, normalden daha içe dönük olabilirsiniz – bu yüzden acele etmeyin ve aceleci kararlar vermeyin. Luna, özellikle öz değeriniz ve istikrar duygunuz söz konusu olduğunda, size ilham veren ve canlandıran cüretkar Mars ile uyum içinde olacaktır.


Başak Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Başak Burcu Aşk Yorumları

Geçmişten şifa buluyorsunuz, artık size hizmet etmeyenleri salıveriyor ve aşkta yepyeni bir başlangıca hazırlanıyorsunuz Başak. Bekar ya da alıngan olmanıza rağmen, gizli onikinci teslim evinizdeki güneş ile yaralı şifacı Chiron arasındaki üçgen açı, enerjik değiş tokuşlarla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla, belki de sizin çevrenizden biriyle olası bir sonun ipuçlarını veriyor. geçmiş. Enerji alanınızı temizleyin ve o zehirli akorları kesin. Endişelenmeyin, burcunuzdaki Luna’nın altmışlık ile cüretkar Mars’ı, özellikle kendinize güveniniz ve/veya yönünüz yoksa, ilerlemeniz için size enerji verecek ve sizi canlandıracaktır. Yeni bir yolculuk sizi bekliyor.


Terazi Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Terazi Burcu Aşk Yorumları

Kendinizi ortaya koymaktan ve topluluğunuza karışmaktan korkmayın, Terazi. Bu özellikle, sosyal olarak bilinçli onbirinci evinize, arkadaşlara ve dünyaya ait olma duygunuza enerji veren ve canlandıran güneş için geçerlidir. Haritanızın bu bölgesindeki güneş ile yaralı şifacı Chiron arasındaki tek veya önceden alınmış, bugünün üçgeni – önemli diğerlerinin yedinci evi aracılığıyla – size geçmişten gelen ilişki yaralarıyla yüzleşme, iyileştirme ve üstesinden gelme fırsatı sunuyor. Bu, özellikle şu anki aşklarınızı boğuyorlarsa doğrudur. Hepsi sürecin bir parçası; akışına bırak.


Akrep Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Akrep Burcu Aşk Yorumları

Küçük kalbini ye, Akrep. Sonuca takılmadan bunu yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Devam edin ve şansınızı test edin. Leydi Venüs ve geleneksel yöneticiniz Mars, özgürlüğü seven onbirinci dernekler, topluluk, gelecek vizyonları ve dünyaya ait olma duygusu ile cızırdamaya devam ediyor, ısıyı artırıyor ve size potansiyel beklentilerle bağlantı kurma fırsatı sunuyor, ve sokaktaki romantik talipler. Bu arada, bugünün ayı, macera dolu geniş dokuzuncu evinizde ışıldayacak ve eşzamanlı olarak, sosyal güdümlü onbirinci bireysel özgürlük evinizden Mars’a altmışlık açı yapacak. İmkanlar sonsuzdur.


Yay Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Yay Burcu Aşk Yorumları

Yay, duygularını ifade etmekten hoşlanmayabilirsin, ama bent kapaklarını serbest bırakmaya çok iyi karar verebilirsin. Örneğin, seksle ilgili sekizinci evinizin üzerinde gezinen ay, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarıyla, gerçekleri inkar etmek mümkün değil: Kendinizi hissediyorsunuz ve sevgilinizden aynı duygusal yoğunluğu istiyorsunuz. Unutmayın, ay aynı zamanda kendinizi ifade etmeye teşvik eden gezegen yöneticiniz Jüpiter ile uyumlu bir hizalama oluşturacaktır. Luna ayrıca Mars’ı seksen yapacak ve duygularınız ve eylemleriniz arasında tatlı bir sinerji yaratacaktır.


Oğlak Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Geçmişin şu anki ilişkinin önüne mi geçiyor, Oğlak? Güneşin, yakınlık, paylaşılan kaynaklar, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarından oluşan perili sekizinci evinize enerji vermesi ve yeniden canlandırılmasının yanı sıra, bugün, rahat dördüncü evinizdeki retrograd yolculuğunun ortasında yaralı şifacı Chiron ile bağlantı kuracaktır. aile ve duygusal temeller. Unutmayın, ay uyum arayan yedinci anlaşmalar, kararlı ortaklıklar ve diğer önemli evlerinizin üzerinde duracak ve bire bir ilişkilerinize duygusal vurgu getirecek, böylece kaçınılmaz olandan kaçamazsınız. Uzun zamandır gecikmiş bir konuşma yapmanın zamanı geldi.


Kova Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Kova Burcu Aşk Yorumları

İşler oldukça ciddileşiyor, Kova. Güneş, uyum arayan yedinci anlaşmalar, kararlı ortaklıklar ve diğer önemli evlerinizin üzerinde dolaşmaya devam ediyor, bire bir bağlantılarınıza enerji veriyor ve canlandırıyor. Mars ve Venüs’ün, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve enerji alışverişi ile ilgili boğucu sekizinci eviniz aracılığıyla hala ısıyı artırdığını unutmayın, bu nedenle bu süre zarfında işleri bir sonraki seviyeye taşımaya karar verebilirsiniz. Ayrıca, iletişim sektörünüz aracılığıyla güneş ve yaralı şifacı arasındaki günümüzün şifa üçgeni, özellikle mevcut bağlantılarınızın önüne geçiyorlarsa, geçmişinizden gelen ilişki yaralarını yeniden gözden geçirmeniz için sizi zorlayacaktır.


Balık Burcu
4 Ağustos 2021 Çarşamba Balık Burcu Aşk Yorumları

Aşk havada, Balık. Hem Mars hem de Venüs, uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılarınızda cızırdayarak, ateşli tutkularınızı cesurca ifade ediyorsunuz ve arzu edilir olarak karşılaşıyorsunuz. Bu arada ay, aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili romantik beşinci evinizin üzerinde gezinmeye devam edecek ve teninize güven duyacaksınız. Ay ayrıca ilişki sektörünüzde cüretkar Mars ile uyum içinde olacak ve duygusal dünyanız ve cinsel arzularınız arasında tatlı bir sinerji yaratacaktır. Bu, elbette, ortaklıklarınıza yansıyacaktır, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.